• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Lijepo je kad je više problema ali kad je jedan to zna biti jako nezgodno !!!!
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Željko, imaš prav.... ali kad je samo jedan tulipan to je onda dobro, pa makar bio problematičan, ali kad se umiješa još koji tulipan postaje zabrinjavajuče
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,239
Lijep pozdrav iz Münchena! :icon_pidu::icon_mrgreen:

1469881_633605066685987_149212926_n.jpg
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo se maločas vratila - prošetalo se malo velegradom,nekaj obišlo,nešt potrošilo,malo sim,malo tam - moglo se još ostati,ali nije - nisam čak niti u Lučko ovaj puta išla,a bila sam na rubu grada - i sad ja razmišljam - ma šta se to meni događa - nekada mi se nije moglo dogoditi da ne odem u MBM u Lučkom dok sam u Zg - a sad,samo sam u mislima odmahnula rukom - znam ja šta je - ma neću reći.:icon_razz:
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,209
Danas kolega i ja kupili karabit i ozezi.. Pisti mi u glavi, strasno.. Za sutra moramo izmisliti novu tehniku paljenja, jer dok si ovako blizu (cca 5 metara), nebi se cudio da nam bubnjici popucaju..
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Vozeći se danas traktorom primjetih ovu proljetnu idilu...nekoliko cvjetova na susjedovoj šljivi..
 

Prilozi

  • WP_20131230_002.jpg
    WP_20131230_002.jpg
    81.9 KB · Pregleda: 87

Black jack

Član
Tu od
26 Ožu 2013
Poruka
211
Danas kolega i ja kupili karabit i ozezi.. Pisti mi u glavi, strasno.. Za sutra moramo izmisliti novu tehniku paljenja, jer dok si ovako blizu (cca 5 metara), nebi se cudio da nam bubnjici popucaju..
Gdje ste kupili karabit? Jel ima toga u dučanu ili na crno? Još bolje pitanje gdje nabaviti jaku piksu, ove današnje su ko od čašice za jogurt.
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Karabita ima u Mirnovec pirotehniki, tj. u njihovim trgovinama.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,209
Kod nas ima karabita u svakoj zeljezari.. Kazu trgovci da su ove godine prodali ogromne kolicine karabita..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jučer sam opet napravio glupost koju moram u budućnosti prestati,stariji frajer se sjurio u grabu preko puta kuće,po standardnom običaju izgurali ga van nas nekoliko poznanika ,a on umjesto da ode kući on se odvezao do drugog istog takvog cuguša i nastavili na trečem mjestu lokanje,za takve kronične više ne izlazim iz dvorišta,treba nešto promjeniti u novoj godini:icon_hang::icon_hang:
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
nerazmem vaše ponašanje..daj se skockajte i razmišljajte glavom.. nismo u 70-im kad su po selu prešla 20-ak auta--pa ak se nekom tak dogodilo ajde pomogao si mu...sad ima na hiljade auta, i takav biser neugrožava sam sebe... nego si zamisli situaciju.. ti si mu pomogel...i ode on dalje i naleti na tvog sina što se vraća kući....zamislite si svi tu situaciju....koliki je vaš doprinos ako strada vaš najmiliji...zato kod mene nema milosti za takve..
SVAKO DOBRO U NOVOJ GODINI..
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
jučer sam opet napravio glupost koju moram u budućnosti prestati,stariji frajer se sjurio u grabu preko puta kuće,po standardnom običaju izgurali ga van nas nekoliko poznanika ,a on umjesto da ode kući on se odvezao do drugog istog takvog cuguša i nastavili na trečem mjestu lokanje,za takve kronične više ne izlazim iz dvorišta,treba nešto promjeniti u novoj godini:icon_hang::icon_hang:

Kak se ono kaže, pijanci su opasni za okolinu...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ajoj johabice,39 broj ,pa to kao curička imaš broj noge,a tko vodi ako se pleše kakav stiskanac,johabi ili:rolleyes::rolleyes:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Sve ovisi - ak ne spijem čašu vina - on - ak strusim,svak na svoju stranu ide.:(giggle)::(giggle)::(giggle):
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh