• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,627
Al ja bi bil znatno mlađi..bez uvrede.... pa su mi ipak dosta dobre šanse da nadživim i premečem peneze sa hrpe na hrpu....
Zoki jel ti znaš onu poslovicu da je ženski svijet stariji tri dana od vraga:icon_mrgreen::icon_mrgreen::icon_mrgreen:???
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Dečko dragi - tu ti je krivi račun - imati mene i imati peneze neide skupa. Ili ja ili penezi.Jer peneze ja trošim ko ruski auto. na garderobu,na putovanja,na...hm,sad su i godine nagazile,uskoro bu treba i plastičare obilaziti.:icon_kidra: tak da premetati nebi imal kaj.
Bilo bi ti to ono kak je jednom rekel jedan naš prijatelj koji se iz ljubavi oženil sa ženom starijom od sebe dvadesetak godina - veli - i kaj sada imam - staru Veronu i spotrtu askonu..:icon_kidra::(hi)::(hi)::(hi):
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Povlačim se u svoje odaje...... a baš sam se mislil rešiti ove moje napasti od žene.....
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Danas još ništa osim kaj budem @bhorvu skinula zvijezde s neba za traženu informaciju.Hvala @bhorv,hvala čovječe - nazvala sam ja i pitala - jel ima - i veli meni ženskica - ima.Dobro,velim ja,evo nas za dvije ure smo mi kod vas.Računam ja - trebam kuhat kapučino,to treba srknut,pa se spremit,pa pasicu otpeljati na čuvanje usput,pa u banku po novce (vidiš kako dobro dođe kaj nisam uspjela prodati onaj Walter 7,65 :icon_razz: možeš po pare kad oćeš).Čak nisam kapučino odnjela u krevet ko obično vać sam ovog mojeg jadnog mužića na silu digla iz kreveta - srkal je tu na trosjedu - i napokon se mi spremili - i ajd,za Cargovec - dođemo mi tamo,pitam ja jel ima - ima,pošto,12,40 kn,dobro,velim ja, dajte dvijesto kila,dobro,veli ona,samo da uzmem spisak. kakav spisak - ubio te bog -gledam ja,ona vadi popis - veli - evo vas zapišem,isporuka krajem februara.O,Isusova mati,bem ti život,Majko božja,u tri PM.Sad sam ja došla četerdeset km sa kombijem da ona mene zapiše.I tebte:icon_axe: @bhrov bem.:icon_razz:Kaj mi nisi mogo reć - nema johabice krumpira,to se samo naruđbe rade.Ma nema veze,nije mi prvi put da ispadnem idiot.Sa velikim I.Barem sam malo svijeta vidjela....:icon_lol::icon_lol::icon_lol:

Ajdmo se sada malo na nekome iživjeti.Idemo u podrum opet sjemenskog nasipavati u gajbice.Vrijeme je za naklijavanje.Veli mi moje zlato da narušavam njegova ljudska i ,obiteljska prava. Subota je i da odbija poslušnost.A ja mu rekoh - narušiti ću ti ja i bračna ako ne digneš guzu sa trosjeda.Evo će,sam da vijesti minu,računa valjda,večer će brzo doći,a bračna su ipak bračna - vrijede više od ljudskih i obiteljskih zajedno.:icon_madu::icon_madu::icon_madu:
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
:icon_axe: Ja se duboko ispričavam, ujedno izvinjavam, što ste pogrešno shvatili..a ja se držim preporuke moderatora da postovi budu kratki...iako tada nemogu biti i jasni...ja sam dao broj misleći da ćete kroz razgovor saznati kada je isporuka...sorry
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma nije nikakav problem @bhorv,sama sam kriva - već me naučilo da treba pet puta pitati i razjasniti ali sam zanemarila-Poveselila sam se da sam si riješila problem,tih dvijesto kila mi treba za sadnju u plasteniku, za vanjsku mi termin isporuke u februaru ne predstavlja problem.A nemože se nigde prije nabaviti.Budem probala koji dan Hungariju običi.
Išli smo ti mi tako jedne godine na Gudovački sajam dva puta.Rekli prijatelju da provjeri datum održavanja - ima u okolici rođake.On nazvao u srijedu i pitao - jel bude sajma? Rekli oni njemu - bude.Mi sjeli u auto u nedjelju i pošli.Sajma je bilo - ali slijedeće nedjelje.
Ne ljutim se na tebe,nemoj se ništ ispričavati - sama sam se poigrala pokvarenog telefona.Hvala na informaciji i trudu.
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Zadrijemao popodne i sanjao Todorića kak je bolestan.... as ti Todorića i temu na forumu....
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Šta hočeš, jel ja radim? Radim, doduše imam tihi štrajk jer nema plače već dva mjeseca...al nekako čemo več to pregrmiti...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,353
Šta hočeš, jel ja radim? Radim, doduše imam tihi štrajk jer nema plače već dva mjeseca...al nekako čemo več to pregrmiti...
I bolje ti je da ne radiš, ionak više nema tulipana.
Jel su ocvali ili im korjen spržilo :icon_scratch:
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Dio je klempava svinja koju sam probal nagovoriti na samoubojstvo ( treba poštovati nova pravila) izrovala.... dio sam zgazil sa zekom 5211 kada mi je iskočil mjenjač nizbrdo... ostatak bu stradal pri prvoj košnji trimerom u proljeće.... a nakon toga ode i moj tulipan na panj....

tužan završetak priče o tulipanima
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
No @zokii,i kak bi se ti onda samnom ženil ako cvijeće kosiš i gaziš???? Nebrigaj,storniran si s liste,nemoreš dobiti čak niti zadnje mjesto.:icon_razz:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
No @zokii,i kak bi se ti onda samnom ženil ako cvijeće kosiš i gaziš???? Nebrigaj,storniran si s liste,nemoreš dobiti čak niti zadnje mjesto.:icon_razz:
Ta sorta koja je kod njega problematična- nikada ...
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Johabice, ja bi bio tvoj cvijet, tvoj planinski runolist u punom cvatu....

Puknuti, probao ja svašta.... pa sa medenom rakijom..... kažu stari najbolja...pa nepomaže....vele stavi više meda... pa sjelo na želudac.... pa odustao od toga i oderi po čistoj rakiji dok se ne uravnoteži opet sve... tak da imam osječaj da me netko cidokorom pošpricao
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ja neznam gdje vi živite i kako neznate - ne rakija i med - orasi i med -i jedna sjekira.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh