• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
@bhorv - šta je sad ovo - pa ti to želiš u mojoj kući revoluciju dići????Iš,iš,neozbiljno čeljade,daj šuti dok čovjek nije shvatio da ima u tome nečega...:icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol: Ajd,zlostavljanja ne,ali korištenja fame slabijega spola u svakom slučaju da.:icon_rolleyes::icon_rolleyes:

ma to se moj muž samo boji meni dati urovarivač u ruke - zna on - kod mene - ako neide milom - ide silom - :(punch): ako treba lomim samo da se napravi - a onda on opet mora popravljati,variti....

@bhorv - oš ti dobit prst o oko?? pa da vidimo onda tvoje oko sokolovo.....

:icon_lol:
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
A ono čeljade u Zetoru?? ja sam mislil da je možda pokrenul traktor pa da ste oba imali bežanciju za njim...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma oće se cura voziti,ali je problem - od vrha njuške do početka repa je dugačka 135 cm.Plus 70 cm rep.Pa se onda namješta i premješta u kabini ko princeza na zrnu graška -- stalno klizi.
Volim to pseto.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Pozdrav ljudi nije me neko dužže vrijeme bilo dolazim danas iz škole sav sretan pola školske godine obavljeno sad treba oštrit mozak za još znanja i iskustava u drugom polugodištu.
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Evo danas je konačno prvi dan praznika i više nema ŠKOLE pa se konačno mogu odmarati bez ikakvih problema vezanih za školu.
Današnji dan mi je samo za spavanje tak da nebudem ništa delal!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nasipavali se krumpiri u gajbice za naklijavanje.Uh,što mi išlo,bila bih ja još ali je muž otkazao poslušnost.Najprije je počeo prosvjedovati - subota je neradni dan,kao,onda je prešao na učintkoviju metodu iskazivanja nezadovoljstva - u par minuta je organizirao štrajk sam sa sobom i sproveo ga.Ja sam mu pokušala nametnuti radnu obavezu ali mi je reko da ja nisam Milanovička,a i da jesam,radna obaveza je pala na Ustavnom sudu,tak da si je mogu nabiti u guzu.:icon_evil::icon_rofl:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Podržavam Johabija u potpunosti kmetstvo,ropstvo je odavno ukinuto zato nemaš pravo ništa reći:drink:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Znaš šta farmervg,ja bih tebi i mome mužu odmah dala otkaz,a onda da vas vidim da se žalite kako nemožete posla naći,opstruisti jedni opstruistički radni. Hm,kad malo bolje razmislim - sve mi nekaj zvoni da bi to vama pasalo,jel? A,jok - u ponedeljak nastavljamo sa radom,radilo bu se prekovremeno - neplačeno - po sistemu postkapitalističkog društva - imperijalističkog zapravo. :icon_rolleyes: :icon_karu: :(angel):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kad ne pomaže štrajk i radna obaveza slijedi dogovor !!!!!:icon_super: Nažalost tu muški rod uvijek gubi .:icon_syda::icon_syda::icon_syda::icon_syda:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Tko vam kriv kad ne padate na argumente nego na lijepe oči. :icon_e_wink::icon_eyes::icon_weed:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kriva je priroda ! gledaj ptičji svijet muški članovi ljepši pa teško uhvate curu a tek mi kaj smo ružniji ni je nama lako :icon_pray:
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,627
Kriva je priroda ! gledaj ptičji svijet muški članovi ljepši pa teško uhvate curu a tek mi kaj smo ružniji ni je nama lako :icon_pray:
Pa kaj si se zbudilili ili te johanica oraspoloži. Inače mi DEČECI moramo prema vama starijima imati respekta:icon_kidra::icon_kidra::cool2::cool2:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Znaš šta farmervg,ja bih tebi i mome mužu odmah dala otkaz,a onda da vas vidim da se žalite kako nemožete posla naći,opstruisti jedni opstruistički radni. Hm,kad malo bolje razmislim - sve mi nekaj zvoni da bi to vama pasalo,jel? A,jok - u ponedeljak nastavljamo sa radom,radilo bu se prekovremeno - neplačeno - po sistemu postkapitalističkog društva - imperijalističkog zapravo. :icon_rolleyes: :icon_karu: :(angel):

Znate draga gospođo moj prekovremeni sat je 50kn plus satnica redovna od 30 kn prema tome tak i gos.Johabi ima pravoo na takvu naknadu po kolektivnom ugovoru i troškovi prijevoza +gablec .
Ašta se tiće otkaza dapaće ti buš i onak sama to napravila a on se bude odmaral a dobit ostaje u kući i svi imaju pravo raspolagati sa dobiti a mislim da ga na kraju godine ide i dividenta tak da imaš to na umu inače ti sljedi sindikalna tužba vrhovnom sudu :Kiss:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
bome,ovo si sročio bolje nego neki pravnik - ajd,teška srca,lakih prstiju - priznajem poraz.Prilagodljiva sam ja,a i skontala sam da mi je bolje ponekada se povući i pristati na ucjene.:(hi)::(hi)::(hi):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Šta šta smo radili - juhicu skuhala,puricu spekla,taranu napravila sa umakom,papriku u vrhnju sa grizom napravila,salate dvije,kolače poslužila,popilo se,ma svašta se....

i kuha se još,idem vidit jel sve po kuhačoj prekipjelo ko i obično,ili je već možda na dnu prigorilo,oće eventualno potencijalni mogući zet punjene paprike jest. A eventualno potencijalno moguča punica ko eventualno potencijalno moguča punica - punjene paprike i napravila.
Budemo skoro večeru poslužili.Tko bude poslužio? Pa služavka naravno,a tko bi drugi,jel? Katica za sve. Ja. :(emo)::icon_razz:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
johabice a gljive za zeta,znaš da stari ljudi kažu da treba biti pečena prasica ili guska ,oni idu naprijed a purica stoji na mjestu i promatra okolinu
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Za sada još gljive za zeta neidu.To još nije pravi zet - još nema službenog papira - nije gušt pripremati za takvog gljive.A i vidim da mi je kćerka još zadovoljna izborom.Budem se ja strpjela malo sa gljivama......ima dana......:icon_madu:

Nikakve prasice,guske - guska sam ja koja uvijek nekoga služi,a prase je moj muž - lijepo sam mu rekla - našla ja jedan last minute aranžman u Lovranu - ajmo mužu na božični odmor - meni je Lovran baš lijepi gradić,cijela ona okoljica mi je predivna - nije htel - e pa njemu bih ja jednu porciju gljiva pripremila,njemu.:icon_razz::icon_razz::icon_razz:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A - uuuuuu @Zokii,a jel voliš ti jesti gljive?. (moram imati sigurnu odsupnicu ak nebudeš htel samnom iskoristiti kakav last minute aranžman :icon_pai::icon_e_wink::icon_weed:).
Ajd,stavit ću te na popis, kaj da ti reknem,nisi prvi kojemu je to palo na pamet,pa ti javim kad dođeš na red.:icon_weed::icon_weed::icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh