• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Ovo je nemoguće....:icon_e_surprised:
Snaha i punica se urotile, na jebasmo ljudi...:icon_axe:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Mala,ruku sam ti preklopila na stolu,to znaš,a prek koljena te pretrgnem kad se sjetim.ČUVAJ ME SE.:icon_razz::icon_razz::icon_razz:
 
S

snahabica

Guest
Hehe, pa to je bilo samo jednom ( ili dva puta maksimalno ), i to u vremenu moje integracije u obitelj. Nisam odmah smjela sve karte staviti na stol, da se ne prestrašite. :(rofl):
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Jezuš, Marija i Jožek....... zgrožen sam ovim prijetnjama prema snahi....
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
johabica snaha ti diše za vratom , priznaj poraz .
Umješala se u tvoj virtualni život , uzela ti sina ..ak ti još zagura ruku u čarapu ,ne gine ti prosjački štap
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nema straha kaj se čarape tiče,do čarape može doći samo nakon moje smrti.:cool2::icon_razz:
A za ostalo-već bum ja njoj stala na žulj.:icon_kidra:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Evo javila se i snahica koja je jucer unistila johabicu a johabica jos uvijek nece priznat na koji nacin je izgubila mozda @snahabica prizna kak je pobjedila svoju svekrvu:(rofl)::(rofl):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajd da se prebacimo na temu za to.Ide večerica,a onda detalji sa kojom slikicom.:mad:::(rofl):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Sta smo sad skrti na rijecima ja nemogu vjerovat da su ti takve i price kratke bile jos bi bili na prvoj strani ove teme:icon_rofl::icon_rofl:
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
@johabica i @snahabica MIR!!!
Ovo je tema da napišemo šta smo danas radili, a ne da se svađaju, ako se hočete svađat napravite si jednu posebnu temu u kojoj čete se samo svađat, a mi ostali čemo pratiti vaš okršaj!!!:icon_fU::icon_fU::icon_fU:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
@IMT555,uzet ću te za osobnog savjetnika-al nemoj brate da omaneš onda.:icon_razz:

Odradila ručak,malo se dosđujem,kiša nešto pada,oblačno i hladno,gledam tv,lupam tipke,čekam sutra,unuci rođendan.:icon_kidra::cool2:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
IMT 555 bolje se nemoj upuštat u savjetničke vode,da nebi sjekire lijetale između snahe i punice hahaha

danas se rušila drva i dovezla doma,istovarila i sad odmaranje...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Volim ovakve dane-spavala dugo,pa otišla susjedi,ručak,nabrala nekaj paprike,pa na bazene.Malo kupanja-samo večeras bila nekakva gužva.Ne volim gužve,sutra budem promjenila termin-probati ću iza podneva odmah ići.Bude sigurno manje kupača.:icon_eyes:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Gadno je biti skroz naskroz mokar. Gadno je biti gladan. Ja sam skroz naskroz mokra i gladna,. :mur::icon_evil:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Gadno je biti skroz naskroz mokar. Gadno je biti gladan. Ja sam skroz naskroz mokra i gladna,. :mur::icon_evil:

Johabice dođi kod mene na srneči gulaš za prste polizati glavni kuhar ko drugi nego moja malenkost
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Da nisam tak umorna.....

Ali nema veze,evo,ja već suha-preobučena, u želucu više nema vedrine-lijepo je popunjen i na kraju je još sjeo jedn Tviks i pola vrečice čokoladnih grožđica (pola mi pojel muž.a lijepo sam mu rekla da mu bu škodilo za vitku liniju,al kaj,nije pomoglo,svejedno je pojel).

Sad mi sinulo-prvo pohvala kaj si se primio kuhače,a sada slijedi pitanjce - a odkuda tebi milo drago stvorenjce od kog je nastao gulaš? :confused:

Nije valjda da si.....:icon_e_surprised::icon_e_surprised::icon_e_surprised:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E pa ovako se ne govori jednoj dami.

I još samo da znaš-poplavila bih ti sada jezičinu sa užitkom. :icon_axe:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh