• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Pošto spominjete ime gospodnje moram komentirati Johabica sa godinama bračnog staža zna kak se to radi, Bučo ti misliš da si se izboril kad potpišeš dokument onda budeš shvatil da si bil u zabludi:icon_lol:nakon nekoliko godina dotićna bude vidjela da joj nike koristi od toga da te odvrati od gledanja tak da više niti ne obrača pažnju na to evo pitaj i ajkulu starog mafijaša jesam u pravu ja ti sad imam drugi problem mene kčerkica cinka da gledam tetama u guzu a bože moj imam oći a one nekontrolirano lutaju u prirodnim ljepotama...
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Ja sam malo ujutro išel na ribičiju, nisam niš ulovil, a onda ostatak dana sam učil i radil nekakve seminarske radove za školu i sam tak mi je prešla nedjelja:fiery::fiery::fiery:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ja sam malo ujutro išel na ribičiju, nisam niš ulovil, a onda ostatak dana sam učil i radil nekakve seminarske radove za školu i sam tak mi je prešla nedjelja:fiery::fiery::fiery:

Kud ideš na pecanje jesi možda gdje na Savi
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@ajkula, vec ste mi nasli ljubavnika :icon_rofl::icon_rofl: nije Ivan vec Ivica:(happy)::(happy): zvona ce biti, a kada i mi sami izdogovorimo, bit cete obavjesteni :(clap):
@johabice, nadamo se da kod nas nece biti stecaja kao sto je u drzavi i da nece biti potrebe za promjenom upravitelja, ovaj sadasnji mi je i vise nego dobar :(rofl)::(rofl)::eek::
@farmervg: ova doticna jos uvijek komentira dobre guze sa svojim dragim, a bude i nakon potpisivanja papira.. smije se gledat, ne i dirat..ak zabranim gledanje, onda necu smjeti ni ja :)
by: Ivana
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma to mu bude išlo sa godinama,Ivica,Ivan,Ivek ,imam bratića sa tim imenom pa znam kako je prolazio,ma bitno je da se vi razumijete i normalno volite,za ono famozno DA stigne,ste vidjeli prošlim tjedan one 100 godišnjake ,ipak su se vjenčali,pozdrav Ivani i Ivici:(y)::(y):,a što misliš onda koliko ja imam cinkaroša farmervg,troje školaraca,pa ne moš šmucnut pogled ni na kompu
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
IMT555 jesi tam u Sasima na Savi
Ajkula nedaj se treba izboriti naša muška prava jer vidiš da nas žene oče potlačiti
Bučo nedaj ti njoj da puno gleda da se nebi predomislila
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Decki ne brinite nece se predomislit ako do sad nije ni nece vise nisam nista glumato bio kakav sam inace ako ju je to jos vise privuklo onda se sigurno nece predomislit a ono sluzbeno DA ce bit kad se jos neke sitnice po rijesavaju al o tome u svoje vrijeme a i bit ce festa prije te velike pa ce se sve znat!!
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
farmervg jesam!
Kaj i ti ideš na ribičiju tu na savu?
 
Posljednje uređivanje:

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
buco bolje svak da se predomisli na vreme nego kasnije. da je gledanje zabranjeno nebismo ni imali oci. ja danas iskupio krs od limova i otpada gvozdja i na otpad oterao. nemogu vise da se spoticem i preskacem oko nepotrebnog otpada a gde god pogledam krs. ni komsinicu jos malo nebih video od krsa
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Nece se predomislit naviknuta je vec ona na sve moje mane:(angel)::(angel):
Neznam dal imas ti porok ko ja kad prodam nesto na otpadu moram nesto i odkupit jer nemogu nazat praznih ruku:(happy)::(happy):
 

kebir

Član
Tu od
24 Kol 2011
Poruka
339
Tam kod Trnja ima boljih mesta za pecanje.Mi se čini da IMT-u555 se više sviđa iti na Sase jer sigurno ide sa kompičem Štefom.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Nece se predomislit naviknuta je vec ona na sve moje mane:(angel)::(angel):
Neznam dal imas ti porok ko ja kad prodam nesto na otpadu moram nesto i odkupit jer nemogu nazat praznih ruku:(happy)::(happy):
kad ima sta zanimljivo nije problem . vecinom kupim alatku neku ali sad sam odredio za delove za traktor to utucati jer sam imao kvar sa kucistem volana. nekad ima nesto zanimljivo na otpadu i vecinom uzmem ili kompenziram za nove cevi , lim zavisi sta mi je potrebno. ali sad namenski ide na drugu stranu
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Bila sam teta prodavačica,bila sam ljuta baba,bila sam beračica paprika,bila sam zločka,a još malo i budem kupačica.Ak mi se bude dalo ići,a kako stvari stoje-bude.:icon_weed:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@vica ja sam iso jedno vrijeme svaku subotu al kak radim sve dane u tjednu puno posla u firmi jedva prosli tjedan uspio jedan dan otic i nesto prodat i kupit kotac za kultivator orginalni a drugo nista slab izbor bio znam kak je kad treba rasporedit i nekad cuvat za neke bitnije stvari!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Nego na kojem drugom cak i u Petici popijo kavu i mislio mozda koji od frendova mi bude na kavi ili doleti al nista od njih:=:):=:)
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Sto munja pucalo utebe sram te i stid bilo da nisi nikog nazval da popijemo kavu još u petici ovo ti nebum zaboravil do kraja stolječa....
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh