• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajd da reknem-bila kod svekrve. Išla u polje,narezala susjedi trideset kila zelja i poklonila joj.Ona je meni dala deset jaja.I pojela sam kod nje komad pice.I popila kavu.Kupila u dučanu kruh,deset deka kulena i jedan par kobasica.Kulen sam pojela ja.Kobasice pasica.Moja Ninica.Očistila i skuhala papriku.Dala Ninici paštetu na kruhu,macama konzervu.Skuhala i pojela kestene. Pojela tri jabuke-jonagoldke.Popila pet čaša vode-od tri deci i nekaj.Obrisala parket u dnevnoj i blagavaoni.Bem ti prašinu i Ninine četiri capetine.
To sam napravila.
Nisam napravila:
-izvadila oprano rublje iz veš mašine.Treći dan.Zaboravila.Evo sam se ovaj čas sjetila.:icon_e_surprised::icon_scratch:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma kakvi. Rekla sam mu da ga volim. Preko telefona.:icon_razz::icon_razz::icon_razz:
 
T

Todi

Guest
Vi bi ipak trebali znati da ljubav ide kroz želudac(pun trbuh) a ne preko telefona....:(wasntme):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma u mojim godinama smo već oboje pomalo na dijeti.I sa hranom.:(giggle)::(giggle)::(giggle):
 
T

Todi

Guest
Je, ali ipak Papa Štrumf bolje štrumfa dok je sit,a i Štrumfeta je mam bolje volje..:(rofl)::(wasntme):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma da je i sit- nema koristi.Nema ga doma.Ovak sam bar uštedjela na hrani.:icon_razz:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
danas malo odmora napokon pa se islo malo na pecanje. posto mi je rezervat zasavica na par stotina metara malo se otislo do camca i upecam dve manje stuke. taman za rucak nas troje. nema jos mrazeva i prave magle da krene pecanje pravo a i pozeleo sam otkad nisam isao . cist odmor za dusu
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Prijepodne svašta a ništa,pa se neke gajbice istovarile,jelo se naravno,pa se nije znalo kamo sasobom,pa se išlo do prijateljice,kupillo cvijeće za Sisvete.Da si napravim grobne aranžmane.Pa mi ona mjerila tlak.Koja bedastoča-imam tlakomjer doma pa si ne mjerim,ona mi mjerila pa me pitala jesam li živa-sa 93/60 ne bih trebala biti baš pretjerano.A reko mi prijatelj nek se pod hitno preudam-za nekoga tko će mi dizat tlak.:icon_lol:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@farmer sta nije bila zena kraj tebe kad si ti lijepe tete gledo:^)::^):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Bučo kak si ti mlad i naivan.Zna on kako se to radi-dok žena gleda u drugu stranu.:(angel)::(angel)::icon_lol:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Nema veze sta sam mlad al sam se izborio da smijem gledat lijepe tete a on je lijepe tete gledo ko i oni mali zuti na kraju mog posta na trzaj i brzinu:(happy)::(happy):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Čekaj malo dečko,ti si na probnom roku-budeš li dozvolu previše koristio magao bi biti angažiran samo na određeno vrijeme.:icon_razz:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
teta @johabica, njegov probni rok je već zaključen..primljen je na neodređeno :(clap): pozz by: Ivana
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
AJOJ, teta johabica kako to umiljato zvuči, dali ovaj odgovor od Ivane predskazuje kakova svadbena zvona u daljini,joj kako je to lijepo biti mlad ,eto danas se nije ništa radilo u polju,sveta nedelja,jedini veliki problem je bio što je žena složila domaću gibanicu samo za mene sa sirom ali slanu,ubio sam se da ju uništim,grijeh je hranu baciti:icon_lol::icon_lol:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
teta @johabica, njegov probni rok je već zaključen..primljen je na neodređeno :(clap): pozz by: Ivana

Ma bravo, onda si zaista dobar-a ja sam to oduvijek tvrdila da jesi-ako si tako brzo prošao probni rok i primljen na neodređeno.Sada samo pazi da ti veza ne ode u stečaj i ne pojavi se kakav prinudni upravitelj da vas mora sanirati.:icon_lol:

Ajkula-ja sam na "tetu" naučena od svojih tamo negdje ranih četerdesetih.Onda su me već oni koji su prešli dvadesetu počeli zvati teta.:icon_rolleyes::icon_lol:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma znam i meni već doleti sa strane STRIĆEK,,ma bitno da se nama mladi vole,vidiš kako bi ovo bilo zgodno na vjenčanoj torti, IVAN I IVANA, ,u dobru i zlu,:(clap)::(clap):
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh