• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,344
@muhaničar-ne mala kutija-ona velika,za dvajst osam kuna.(uh,što sam te bacila u trošak,ali nema veze,budeš ti popravil nekome traktora i budeš zaradil za bombonjeru za prijateljicu:icon_weed::icon_super::(giggle)::(giggle)::(giggle):
Dobro, dogovoreno, ali kad ti dojdeš k meni ima da vrata nogom otvoraš.
Jel dogovoreno?
a @muhaničarove budem isto tako.
:(giggle)::icon_lol::(rofl)::(doh):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Johabica teško bude Muhač zaradil nekaj na popravcima kod njega idu oni kaj nemaju ni za dijelove oni koji hoče platiti od njih neće uzeti ma on je dobar kao majka Terezija vjeruj mi vi oboje ste dobre dušice :drink:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,344
A dobar i bedak su brača
1347536052.gif
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma znam ja da je muhaničar dobra duša,pa on ja moj prijatelj,dakle,sa mnom je ,a ljudi vele-s kim si-takav si-a ja sam maloprije već rekla da sam ja dobra,i onda?,kakav je logičan zaključak? Logično-dobar je.To ti je moj @željko kž logična logika.Iako malo nelogično zvuči.:icon_eyes::icon_weed:

@muhaničar-a šta je tebi opet smiješno?Pa budem,gricnula budem bombonjericu.Od griota.Je,je.Ak je zaboraviš,tu petsto metara od mene je jedan dučan,kilometat i pol drugi,kilometr i nekaj treći,dva,četvrti,dva i pol peti.Sve u krugu sela.Bar budeš malo razgledal mjesto u kojem živim.Mislim,ak na bombonjericu zaboraviš dok kreneš od kuće.Ili možeš birati-ak ne bude bombonjere budem ti skuhala kapučino sa mišomorom.:icon_lol::icon_lol:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,684
e johabica...šteta kaj nije sad proljeće i nema višnjica...s prilogom...stanovnikom...
ja bi ti ručno delal griote...s posebnom pažnjom da stanovnika ne izgubim...:eek::
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,344
Meni je smešno to kaj te griotice koje bum ti ja kupil nebuš nikad papala :(giggle)::(giggle):
Ja bum radije Johabiju kapučina kupil pa bumo svi skupa cicali :drink:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
je da johabice ali znaš da nema više kupovine mišomorskih preparata bez osobne ,jedino ako nemaš kakovu staru zalihu iz Hungary ili dežele za one napasne kućne mišeke,budeš glavna osumnjičena i još ako ti pribroje pobrane gljive,rešt ti ne gine ali sa obzirom na brzinu našeg sudstva to do penzije te ne bude uhvatilo a onda ti se sudac bude smilovao i preinačio kaznu u društveno koristan rad
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
možda potrefi v metss kak sam ja,pak ne bilo nikve prave bombonjere za kupiti hehe
a bas je trebala za rođendan

danas cjelodnevna bratva kukuruza,malog fergija mi je vec uvrh glave
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Meni je smešno to kaj te griotice koje bum ti ja kupil nebuš nikad papala :(giggle)::(giggle):
Ja bum radije Johabiju kapučina kupil pa bumo svi skupa cicali :drink:


To,to,kapučino!!!Već si sada razmisli oćeš li sa više ili manje mišomora.A do četvrtka mi imaš fore reći i od koje firme očeš.Ma ja sam uslužna-kod mene je gost uvijek u pravu i dobije sve što očekuje.
Jel,kojote?A onda se ne usudi pojest.Pa samo krumpire napikava.Ti bi meni sa proteinima griotice slagal.Pa nije to niti loše-cjeloviti obrok-Ugljikohidrati,proteini i lipidi-tri u jednom.Ček malo,budeš ti opet na mojoj kuhinji.Pa budemo vidjeli .....
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
je da johabice ali znaš da nema više kupovine mišomorskih preparata bez osobne ,jedino ako nemaš kakovu staru zalihu iz Hungary ili dežele za one napasne kućne mišeke,budeš glavna osumnjičena i još ako ti pribroje pobrane gljive,rešt ti ne gine ali sa obzirom na brzinu našeg sudstva to do penzije te ne bude uhvatilo a onda ti se sudac bude smilovao i preinačio kaznu u društveno koristan rad

Ajkula,jel se sjećaš kakvu sam ja večeru snahi pripremila?Jesi vidio šta sam na sajmu u Gudovcu kupila?a jel se sjećaš kako sam ja kod suca za prekršaje u Mađarskoj bila a i kod našega u Čakovcu?toga se valjda ne sjećaš,to su priče tamo još na početku,idi pa ih malo prolistaj pa budeš vidio da se nemam čega bojati...:icon_madu::icon_madu::icon_madu:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
porezal prst na ručnu kosu do kosti jbt pa na šivanje i ostalo prije ćedan dan i došel iz škole danas
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
:(giggle)::(giggle)::(giggle)::(giggle)::(giggle):



Al se zato danas savila kičma.....:(hi)::(hi):
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Eto,danas se malčalo,boli me glava,i još uvjek imam zvuk malčera u glavi hahahah :(rofl):
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
Bil jedanaesti dan na novom poslu na kojem delam 10 vur na dan ko kristuš i usput doznal da sam se napušil debeloga, jer za to kaj bum imal veću plaću delam dve vure više na dan bez plaćenih prekovremenih i s friško ukinutim putnim troškovima. I sad se plačem za starim poslom! Pas kujsu!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo se jučer spremila roba za danas.Danas berem papričice za sutra.A vjerojatno i za petak.Nabrala pola,sad jedem gljive,pa ću opet na posao.:(clap):

Nešto mi nikako ne sjeda-jedem gljive zadnjih dana na veliko-ne lude-normalne.Od čega sam sam onda bedasta???? :confused::confused::confused:
 

Kukuruz

Član
Tu od
4 Srp 2013
Poruka
90
Jućer ofrezao zemlju za sadnju kapule, luka ,boba i graška .noćas napadalo kiše sad odmor bar tjedan dana :(clap):
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh