• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Malo šopinga Hungarija,malo odmora,isprobano doma još jednom,spremljeno u ormar.Sve mi se nagužvalo-čekam Ambijentu u Zagrebu za dvadesetak dana-možda i koji ormar padne.:icon_super:

Zabrana daljnjeg trošenja kućnog buđeta je pala prije sat i dvadeset.:(whew)::icon_weed:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Zabrana daljnjeg trošenja kućnog buđeta je pala prije sat i dvadeset.:(whew)::icon_weed:[/QUOTE]

Johabice pa skoro sve kaj padne mora se i diči :icon_weed::icon_weed:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma već se diglo-znam ja radnju.:icon_weed::icon_weed::icon_weed::(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Danas se provelo 3 ugodna sata kod forumaša Matkovića,imao je pokus za kombajniranje od Pioneera,društvo dobro,obitelj se fino potrudila da se pojelo popilo,vrijeme je poslužilo,eto jedino falila kakva plesačica na stolu,malo šale ipak nam se Danijel nedavno oženio pa da ga ne muče grješne misli:icon_eyes::icon_eyes:,uglavnom sve pohvale idu cijeloj obitelji na odrađenom poslu,dobar kukuruz ,vrhunska mehanizacija ali najveća pohvala ide ženskom dijelu obitelji za pripravljenu domaću gibanicu ,mljac mljac:drink::drink:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nije za priznati-ali danas se iz kuće nije izašlo.Termostat na 23,pa se spremile gljive jučer nabrane-ah,nisam rekla-jučer se pobrali zadnji krumpiri,pa se oko tri sjelo u auto i pravac Slovenija.U šumu.A što sam gljiva nabrala u dva sata!!!! Jedno šest-sedam kila.Opet ja opljačkala deželu,matere mi ,postala bum međunarodna kriminalka ak tako nastavim.:mur:.Ručak skuhala,pojeli,prčkala po tastaturi,našla jednu frizuricu pa ću se šišnuti u ponedeljak-muž veli ne,ja velim je,i prošao dan.A sutra me muž izvodi nekam-valjda-obečao u četvrtak,sada poriče,ali budemo vidjeli šta bude....:icon_weed::icon_weed::icon_weed:
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
meni se sjebala dvostupna dizalica za aute pa ju vec drugi dan cistim i perem,i vec idem pomalo kraju s time,onda ide farbanje iste i svi novi lezajevi i matice koje voze po spindlama :)))
 

apokaptus

Član
Tu od
10 Svi 2010
Poruka
861
\Sta sam radio danas? Poludio ko ludak kad sam vracajuci se sa duzeg puta primjetio da nesto lupka u trapu kadeta. Dodjem kuci mrdnem tockove primejtim...prolupala krajnica koju sam novu stavio prije 3500 kilometara. e hebem ti i kineze i kvalitet i nekvalitet i nas koji kupujemo tu robu takvu i dostavljace koji to dostavljaju i zivot i sve. da se ti vise ni u obican komad zeljeza nemos pouzdat da ce trajat par godina.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
nadji polovnu originalnu i stavi i miran si. ja danas ceo dan cistim i palim obalu na njivi. uzas jedan koliko se to rasirilo i sta se panjeva napravilo. tako je to kad das drugome njivu da radi.a preko 300m sa 5m sirine u drvecu i siblju.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Danas su se spremali i pospremali ormari.Čega tu svega nema!!!!Ako ovo moje zlato kupi još samo jednu majcu ili trenirku ili jaknu ili bilo što letjelo bude sve na sredinu dvorišta.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,344
Ako ovo moje zlato kupi još samo jednu majcu ili trenirku ili jaknu ili bilo što letjelo bude sve na sredinu dvorišta.
Ja bi oko petka opet na tvoju stranu svjeta pa bi rado da se to odigra oko podne.
Tek toliko da vidim kak bu to zgledalo :(party)::(party):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Samo pod uvjetom da me jednom rukom pozdraviš a u drugoj držiš griote od višnje.:icon_keel::icon_rolleyes::icon_razz::icon_razz::icon_razz:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Danas su se spremali i pospremali ormari.Čega tu svega nema!!!!Ako ovo moje zlato kupi još samo jednu majcu ili trenirku ili jaknu ili bilo što letjelo bude sve na sredinu dvorišta.

A de je tu sad demokracija ti kupuješ za sebe drugi ormar a čovjek nesme ni majicu:=:)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E dušice,krivo si skontao,kupujem ormar zbog njega.I ne samo ormar nego i bar sto pedest vješalica. :icon_weed:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,344
Samo pod uvjetom da me jednom rukom pozdraviš a u drugoj držiš griote od višnje.:icon_keel::icon_rolleyes::icon_razz::icon_razz::icon_razz:
Kaj je to problem?
Problem bi bil da taj Griote tebi moram dati :(whew):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ček samo malo johabice,zar nije bilo prije rečeno da si slaba prema kokosu ili općenito svi oblici čokolade prolaze i osvajaju,čuj ako je ormar pun i krcat ti napravi mali kućni sajam ,na jednu stranu muško na drugu žensko i ono veliki natpis sve po 10 KUNA,pred kuću lijepo staviš natpis johabicin kućni sajam,za dva odjevna predmeta kila kolompera gratis,ako ne prolazi sa prodajom onda se riješiš ljetne odjeće radi nadolazeće zime:icon_pidu::icon_pidu:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Doso s posla istovario plug iz prikolice opro i vratio kolegi prikolicu bio kod kolege tokara i napravio mi dva prstena da mogu kombinirat na cikularu rezne ploce za metal i sajbu za drvo i sad odmor!!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
No,@farmervg,ak do sada nisi skužil kak sam ja dobra žena onda je to strašno.A već godinu i pol kako sam ovdje govorim da sam ja jedno milo i drago stvorenjce i to već svi znaju osim tebe.Pa koji ti je vrag??? Pa kam gledaš i slušaš?:confused::icon_eyes::icon_lol::icon_lol:


@muhaničar-ne mala kutija-ona velika,za dvajst osam kuna.(uh,što sam te bacila u trošak,ali nema veze,budeš ti popravil nekome traktora i budeš zaradil za bombonjeru za prijateljicu:icon_weed::icon_super::(giggle)::(giggle)::(giggle):

@Ajkula,kasno si me sjetil-napunila sam cijelu kantu za smeće sa majcama i jaknama i ostalim šit,i cipalama...
Čokoladice-u zadnje vrijeme ih slabo jedam,je,padam na kokos,.........@darijuseve sam slistila dok si reko keks,a @muhaničarove budem isto tako.
 
Posljednje uređivanje:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh