• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nabrala paprike ujutro-upalila auto, upalila svjetlo,otpeljala,prodala, vratila se doma,ugasila auto.Nabrala paprike popodne prodala paprike,upalila auto,otpeljala se u dučan,vratila se iz dučana,ugasila auto,ugasila svijetla na autu.

Sada još samo čekam sutra da ovo pročita moj muž.I rekne koju.:fiery:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Aaaa,sa radiom me ne može zeznut.To sam apsolvirala dva tjedna nakon što smo kupili auto-parkirala ja ispred plastenika,upalila radio,i okrenula ključ u bravi.zašto-ne pitaj,pojma nemam.i radila do pol dva radio svirao.u pol dva se istuširala i išla u dučan.okrenula kluč-išlo klik,i to je bilo to.Muž u Zg.auto nov.Onda sam zvala prijatelja mehaničara,došao,pita jel imaš punjač-imam,donesi,donesla ja,prokopčao,i nakon toga mi se to više ne može dogoditi.Ali da jedan takav auto za tolke pare nema automatsko gašene svjetala kada ga ugasiš-to je žalosno i jadno.Zakaj na kombiju ne moram misliti oće ili neće ugasiti svjetla.Srećom pa je ipak ulovil,dobro je,nije bilo problema. ali da je do mraka ostal,tko zna....:(angel):
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
ima relejcic koji se ubaci i vise nemislis o svetlima. kad upalis posle par sekundi pale se svetla i gase po gasenju sama. to kod nas sad masovno ubacuju otkad su uveli novi zakon. ja ovih dana jos sredjujem i krcim panjeve u njivi. nocas kisa celu noc pa se nije moglo to raditi pa sam skidao bodljikavu zicu i vadio betonsko kolje.10 ari pokrciti posao za ovakvog ludaka ko stvoren
 

RAZZOR

Član
Tu od
15 Ožu 2013
Poruka
114
Zavisi koji je auto, ako je noviji i iz vag koncerna mozda se da isprgramirati pa da bude ko moj. kad ga otkljucas sam pali svjetla (korisno i kad si pijan i nemozes nac auto, sam se javi di je) a kad ga zakljucas svjetla rade jos odredjeno programirano vrijeme od 1-120 sec i nakon toga se gase(korisno kad ulazis u kucu jos ti osvjetljava da pogodis vrata) i nikad u zivotu vise nemoras dirat prekidac za svjetla :D
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Ako je noviji auto(5 godina), to bi se trebalo dati isprogramirati.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma auto je nov,godinu i pol,uopće nam programiranje nije palo na pamet-pa nije li on to trebo imati isprogramirano tvornički odmah-budem pitala u kući gdje smo ga kupili,imaju servis valjda oni znaju.Ili se možda nekaj pošemerilo dok sam mu akumulator ispraznila pa je trebalo resetirati.?Budemo vidjeli.
 

RAZZOR

Član
Tu od
15 Ožu 2013
Poruka
114
To vam u servisu nece radit a ako i hoce izic ce vas ko svetog petra kajgana. tako da to morate nac nekog ko se s tim bavi. ja se bavim al sam malo daleko. to vam neko odradi za 100-150 kn a u ovlastenom se bojim pitat kolko kosta. Tvornicki je isporogramirano samo ono osnovno.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Je,samo je problem-auto ima još pet i pol godina garancije. Ako ga netko drugi dira i oni to primjete-ode garancija k vragu.
Možda da ipak pitam,možda su i oni nešto zbrljali jer su mi učitavali novi,napredniji program za elektroniku prošle godine jedno mjesec dva nakon kupnje.nešto mi je u vožnji bilo čudno,kao da nije vukao kako treba pa sam otišla vidjeti,muža nije bilo kući,a oni stavili novi program i bilo poslije sve ok.
 

Kukuruz

Član
Tu od
4 Srp 2013
Poruka
90
Ja sam mislio odmarat :x: zaboravio na svetog Luku, danas po starim obićajima moram posadim luk tako da od odmora ništa :icon_eyes:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo se ukuhava paradajz.Jedan ukuhava,jedan peče u pečnici.Koliko sam vrijedna danas - sama se sebi divim.a onda bude na red došla paprika.možda danes,možda koji dan.A probala budem i osušiti paradajz.Moram priznati da osušeni ima specifičnu aromu i da mi se jako dopada samo je .ebada osušiti ga.:icon_razz:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
i ja danas zavrsio setvu psenice i jecma. juce dva gumi defekta na pogonskoj gumi i tek nocas osposobili traktor. posto radimo u tandemu ja i drugar. ja sa IMT567 i tanjiracom a on sa 539 i sejacem i drljacom. ali opet smo dobri 5ha za dva dana zavrseni
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
došo doma iz škole,poslije tanjuranje,ma bolje rečeno ganjanje po zemlji,tata sa TD 90 I sjetvospremačem,ja pa sa TD 75 i tanjuračom ..
i sad još spremili žito da sutra vjutro moze ici sijat..
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Spremala krumpire za prodaju,brala paprike za prodaju-nešto prodala danas,ostalo bude sutra,kupus spreman za prodaju,i paradajz.Zamrznula ukuhani paradajz zadnju turu.Bem te Linić blentavi,zbog tebe budemo cijelu zimu jeli kiseli kupus sa paradajzom. Kolko sam ga spremila,i da te nema-svejedno bismo ga jeli.:icon_weed:Ček sad da još spremim punjene paprike.Bar sto komada.:icon_fU::icon_razz:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jutros bilo ustajanje u 3 i 20,kod prijatelja se telila junica,više od spavanja nije bilo ništa,cijeli božji dan se istrpavao kukuruz i transport,to je to idem spavati,lagano me bole noge i prsti otkazuju poslušnost,:(y)::(y):
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh