• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
jesam ja ali nije pomoglo jedino kad se lupis po drugom prsticu onaj prvi manje boli :(grin):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Jel netko puhao po prstiću da manje boli ?:(giggle)::(giggle)::(giggle):

Ja bih radije da me se cijelu izljubi.Ali,ajd,teška su vremena,moram biti skromna-budem pitala muža ak oće bar puhati.:icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:


@dado,to je znači to,zato je tako jutros puhalo u mome dvorištu,ti to meni liječio prst.Hvala dušice,hvala.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,344
Poslije jučerašnjeg udarničkog dana danas je od jutra krenulo naopako.
Ključ u bravu i pravac šumica u šetnju.
Rezultat


screen shot
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Oče li večerica skoro? Očeš li moći sve sam pojesti?Očeš li da ti netko pomogne? :icon_weed:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Naravno,pohlepa-a to što se trbuh širi na sve strane nema veze,jel.:icon_eyes:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
danas se doslo iz skole i s frendom z razreda sam po travu isel...i naravno,ja vozil ;)


1374765_522678314475533_1810193281_n.jpg
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Spavalo.Pa se skuhalo zna se šta,pa se vratilo u krevet,pa se ustalo,pa po kompu lupalo do pol jedanaest ili tako nekako.Kupanje do pol dvanaest.U kadi u koju ne možeš pustiti vodu hladniju od 42.Pa se kuhalo u njoj dok se voda nije rashladila,bem ti takvog regulatora.Pa se do jedan opet nije radilo ništa pametnoga,a u pol dva se sjedilo na zubarskoj stolici.Nije boljelo.Dobar doktor,nježna bušilica,nježnija ruka.Pa se otišlo u grad-jedna haljina,jedne hlače-osamnaest presvlačenja.Nabralo paprike,muž prije paradajze,došli kupci,uzeli robu,mi uzeli ono drugo,muž tenis,ja se dosađujem,upravo sam tražila sakrite čokolade,sve prekopala,ormare u tri sobe-nema,kupaonske-nema,kuhinjske sve-nama,u hodniku-nema.Baš sam slatka ovisnica.Ne-ovisnica o slatkom.Ne ja slatka-- slatki narkoman.Ak se do sada nije shvatilo šta oću reći-više se niti neće.
Nisam ništ našla.Našla sam unukine jakne i majce koje je prerasla.Nemam ih kome dati.A lijepe,šteta baciti.Kada očeš nekome nešto takvoga pokloniti gledaju te ko da si se s mozgom razišao.Uvrijede se čak.Oni mogu svojoj djeci kupiti šta im treba.Bljak.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Drž se žene koju imaš.Sa ovakvim stavom se nikada više ne buš oženil.:eek:::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
johabice,ja sam prije deset dana odnio 3 vrećice čiste i cijele odjeće od mojih klinaca u Caritas,uzeli su sve jer im je mala roba potrebna,ova naša najmanja mora imati odjeću za dve godine stariju djecu,tatin Rambo,mada su i poneki ljudi postali prepotentni,što god da mi netko poklanja ja uzimam ,rekao je moj jedan pokojni ujak,mali sve što je vrjednije od govna ako ti netko ponudi ili nađeš ti uzmi,ja sam takve sreće da sa gumom nađem novi čavao za letve:mur::mur::mur:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma šalji adresu,onu sam ko i obično,pobrisala,Pakiram,šaljem,plačam i poštarinu.Ima čak i zimsko-sky odjelo.:(hi)::(hi)::(hi):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
E vidiš johabice ja tvoju čuvam,tako ako slučajno budem išao oko tvog kraja da ne lutam,nikad se ne zna,što mi puhne u šuplju glavu,evo ja sam danas točno tjedan dana od kad me maznulo drvo,pamet se nije promijenila ,samo se razmišlja kako je moglo završiti:(party)::(party)::(party):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ja ostavljam na dnu sve što želim ostaviti,a onda se zaboravim kada se pp naberu i sve pobrišem.Dok skužim,bude kasno.
Lijepo ozdravi,pazi se,odmaraj se.Bude prošlo.Dok je mene šleper zgnječil,ja sam tri-četiri tjedna bila plavo-crno-zelena.A ruka i rame me bole i nakon sedam-osam godina.Evo,danas sam kupovala haljinu,kada sam se presvlačila u kabini,nisam je mogla skinuti,več sam htjela zvati trgovku da mi pomogne.
Ti samo svrati kada budeš blizu,budeš me razveselil-
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh