• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Jok ja sam totalno neflaxibilan, kod mene vrijede dva pravila
prvo :ja sam uvijek u pravu,
drugo: pročitaj prvo pravilo,:icon_weed: .

Šalu na stranu.
Eto danas sređujem i svoju web stranicu, a ovdje navračam vidjet jel se netko zakrvil, nešto obrisat, premjestit i sl.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Trgovina završila dobro,nastavlja se sutra.Pa se na sajmu popio kapučino sa susjedom.pa se napravilo nešto zbog čega se stidim sama pred sobom još uvijek,a dan ja već na kraju,ali to je priča za tamo na drugoj temi,pa se išlo u Vž,pa se pojelo-dva kolača,kikiriki slani,,pola pileta sa grila,i još nešto,što me dovodi do pitanja-da nisam mpžda...?da ne znam da ne može biti,mislila bih da je.:icon_eyes:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ubise me ove bundeve...

hehe kaj te muci lega,i meni ih je dosta mada ih nemoram čistiti,al pak ih se na premečem majko mila

vidiš da nije to baš tak fin biznis,mada je zarada dost velka :)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Eeeeee,šta se radilo danas,nešto se prodalo,našto se nabralo susjedi,a onda se otišlo malo u šetnju.Jedni su spavali-polovica obitelji,ajd ima opravdanje-koljena nisu u najboljem stanju,a ja i Ninica,moja sunčica, smo dva sata lunjale po livadama iza sela.Našle smo dvije gljive,stručak divljih skabioza,prve šafrane,najele se kiseljaka,ma samo ja,pasica nije htjela,naravno,neke prekrasne naranđaste kukce sa crnim točkicama-ili obrnuto,sad se baš ne bih mogla zakleti - smo našle i plazili su mi po ruci,cijeli roj.Ma prava uživancija.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Bil na trapezu išo u super zalet i rasipo se umalo da sam pao na kamen a u jarku završio jedva se doma dopeljo sa motorom
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,209
Puknuti, mislim da Petretic nebude skuzil tvoje pitanje.. :(giggle):
inace, komentari su ti super.. :icon_super:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ja opce nisam skuzil kaj je htel reci ,nekaj vezano motor i poadanje hahah

a puknuti uvjek komentira ,ma svaka mu čast heheh
al reputaciju nebu dobil zaina mada mu je to inspriracija hehe

dns se vozile bundeve ,počele trulit ko lude,pa da se čim prije očiste
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Mali,ljudima treba dati ono što žele,želje se moraju ispunjavati.Kakav bi nam život bio da nam se želje ne ispunjavaju....:icon_axe::icon_axe::icon_axe: Eto,takav.:icon_lol::icon_lol::icon_lol:

Što mi danas bio lijepi dan-kasno se ustalo,bilo u gradu,muž kupio akomulator za traktor,ja napravila ručak,pojeli,legla malo i zaspala,bila u šetnji sa pasicom,uglavnom,danas sam bila ništ koristi.I baš sam uživala u tome.:biggrin:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
danas se nešto siliralo kukuruza,samo fizički posao ,naišao Šanana od servisera sa traktorom ,malo se popričalo i sad se ide rano u krevet
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Jucer cijeli dan kod kuma na krovu radila se nastresnica i onda navecer na Voloderske a danas samo odmor!!
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Jucer cijeli dan kod kuma na krovu radila se nastresnica i onda navecer na Voloderske a danas samo odmor!!

Šta znači mladost ko bi tebe skršil cijeli dan radi a navečer luduje al bude djevojčica tebe skršila da budeš ne skršen neg :x::icon_mrgreen:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo se spremio ručak,pa se odmaralo poslije,pa se sada išlo nabrati paradajza za kuhanje da se sutra ne bude u gužvi.I došli mi na njivu,počeli brati-ima muž naručeno za utorak u Zg,beremo mi,ispočetka,kad ono najednom-nema više ništa.Pobrano.I pobrano skroz,do pred kraj.Jedva smo nabrali dvjestotinjak kila.Nisam se čak niti razljutila.Nekako sam već otupjela na sve ovo,samo,pokraj je i zelje,varaždinac,nagrabusili smo načisto.I opet samo radili za druge.Sada mi,velim,svejedno,ali kada jednom puknem,više niti sama ne znam šta sam u stanju napraviti.Bojim se sebe.
 

BioBela

Član
Tu od
11 Kol 2013
Poruka
63
Evo se spremio ručak,pa se odmaralo poslije,pa se sada išlo nabrati paradajza za kuhanje da se sutra ne bude u gužvi.I došli mi na njivu,počeli brati-ima muž naručeno za utorak u Zg,beremo mi,ispočetka,kad ono najednom-nema više ništa.Pobrano.I pobrano skroz,do pred kraj.Jedva smo nabrali dvjestotinjak kila.Nisam se čak niti razljutila.Nekako sam već otupjela na sve ovo,samo,pokraj je i zelje,varaždinac,nagrabusili smo načisto.I opet samo radili za druge.Sada mi,velim,svejedno,ali kada jednom puknem,više niti sama ne znam šta sam u stanju napraviti.Bojim se sebe.

Na žalost, to nije samo pojava u Međimurju. Ima toga i u okolici Zgb. Ja se ne sjećam toga do prije par godina.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
.Brala papriku.Muž paradajze.Sada idem posložiti.Je,i malo krastavaca još nabrati.
A onda,Zelena,roba stiže.Hoćeš li je progutati?Ak ne,bude mi se muž naživciral.Bude valjda ko prošli put-nije bilo problema.A ne ko ono prije toga-problema je bilo.:(sweat)::(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ugostila forumaša,prijatelja @darijusa.
Čovječe,kud mi donese bombonjeru od kokosa.Na kokos se spotičem i padam ko klada.A nisam čokoladu pojela od 08.06.Šta mi napravi!!!!Mogla bih te zadaviti sada,(to znači da je bombonjera već konzumirana).Kako si bezdušan.A ja slaba na čokoladu.Ajd-olajkšavajuča okolnost mi je što je bila u obliku srca,jel,a srca ja volim.:icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::biggrin::biggrin:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh