• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

BioBela

Član
Tu od
11 Kol 2013
Poruka
63
Ma krivo dušice,očito me ne poznaješ,ja sam ti ona koja već osmu nedjelju zaredom radi,bere paprike i paradajze,sprema za tržnicu i koja nije imala dana poštenog odmora cijelo ljieto.I koja će uskoro-pitanje je samo dana-nastavi li se ovako ,puknut da je ni pet kutija normabela neće povratit u normalu.Ili kako se već ti za protiv puknut zovu.
Umorna sam toliko da mi fali pol života.:icon_hang::(sweat):

Naravno da je ovo sa štrudlom bila šala mala. One se talblete zovu točno kak si napisala. Tis vjerojatno (paprika, paradajz) iz Podravine, ili okolica Požege? Jesam li blizu?:(whew):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
joj kako možete sad navečer o štrudlama ili po naški gibanici,još ako je sa jabukama ,joj johabice,ja sam danas uništavao palačinke ,kćer se trudila što više ispeći a ja glumio terminatora,još onako gore malo domaćeg pekmeza od domaćih marelica bez onih E sranja,znaš johabice ja znam što tebi radi stres,onaj kućni miš i njegove smicalice,sad najučinkovitije sredstvo za stres je dobra večera,hladno piće i malo maženja a poslje što bude ,još na to nitko nije uveo porez i prirez:icon_pai::icon_pai::icon_pidu::icon_pidu:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Ljepo naše Međimurje! Sigurno donje, jer su gore vinogradari - sjeća me dobro moje znanje zemljopisa? Na koji plac ideš u Zgb?

hehehe mislim da ti ona spada bolje rečeno pod srednje međimurje hehehe,ja sam iz donjeg,a ona je negdje na sredini između godnjeg i donjeg kaj ne?

a ako opet mene dobro pamčenje služi,ona ide na zelenu tržnicu :)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
@ajkula,baš sam jučer napisala,pa pobrisala-dok sam ono bila ljuta na porez za auto ,da pošto plačamo i porez na zrak-to je ono za dobrobit od šuma-sada samo čekam da nam uvedu fiskalke za seks,pa nam ih montiraju kraj kreveta.Pa ćemo svaki puta prije nego počnemo uplatiti i dvaestipet posto dati u riznicu.I bilo mi čisto toplo pri duši što sam već starija,pa nebudem svaki dan doprinoisila državnom oporavku.Kao nekada.Od jednom tjedno budu si ionak slabo pomogli samnom,a ja inatna kakva jesam,iz inata bih se odlučlila i na jednom mjesečno.:icon_weed:

Bio Bela,na Zelenu.Je,donje Međimurje,zapravo srednje.Blizu Čakovca.

Bučo-sad si gotov.
 

BioBela

Član
Tu od
11 Kol 2013
Poruka
63
@ajkula,baš sam jučer napisala,pa pobrisala-dok sam ono bila ljuta na porez za auto ,da pošto plačamo i porez na zrak-to je ono za dobrobit od šuma-sada samo čekam da nam uvedu fiskalke za seks,pa nam ih montiraju kraj kreveta.Pa ćemo svaki puta prije nego počnemo uplatiti i dvaestipet posto dati u riznicu.I bilo mi čisto toplo pri duši što sam već starija,pa nebudem svaki dan doprinoisila državnom oporavku.Kao nekada.Od jednom tjedno budu si ionak slabo pomogli samnom,a ja inatna kakva jesam,iz inata bih se odlučlila i na jednom mjesečno.:icon_weed:

Bio Bela,na Zelenu.Je,donje Međimurje,zapravo srednje.Blizu Čakovca.

Bučo-sad si gotov.

Sad tek vidim Tvoj odgovor Johabica. Dok je ovo pišem, Ti si vjerojatno već na zelenoj u Zgb. Ja sam Ti na zapadnom djelu (Trešnjevka), a šljakam u Zaprešiću. Ak se zmisliš, pogledaj mi malo kak je situacija s ČEŠNJAKOM na zelenoj. Kakve su cijene. Pozdrav i uživaj u danu!:icon_kidra::icon_kidra:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A ne,ja sam doma,Zelenu sam mužu prepustila.Trešnjevku sam radila prije dvadesetak godina i više.
Otvori dendrologiju,budemo se malo zabavili.:icon_razz:
 

BioBela

Član
Tu od
11 Kol 2013
Poruka
63
A ne,ja sam doma,Zelenu sam mužu prepustila.Trešnjevku sam radila prije dvadesetak godina i više.
Otvori dendrologiju,budemo se malo zabavili.:icon_razz:


Onda uživaj u ljepom Međimurju. Ono za dendrologiju napravim kasnije. Sad moram malo raditi. Ja Ti radim u poljoapoteci u Zaprešiću - ponedjeljak je dan za narudžbe, dosta posla. Čujemo se i pozdrav! :(grin)::(grin)::(grin):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
danas sam lagano istezao živce ,išao sam sa klinkom i ženom u nabavu za školu,ali nakon sat natezanja napravio sam razlaz i ostavio ih neka lunjaju same,te ne valja ova bilježnica,ove tene nemaju logo,torba je prekrićava,joj malo mi slabo trbuh vari takve stvari a kad se sjetim da moram još u nabavu za dva školarca,možda mi se i koja sijeda pojavi,:mur::mur:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Teško je tebi ajkula teško meni još teže kad mene stara vozi v nabavku odi tam odi onam za popizdit
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo se nabralo robe,posložilo robe,potovarilo robe,sada samo to treba Žitnjak progutati,ak mu ne zastane u grlu...
evo će se ugrijati voda,još malo,pa će kupanje na red,pa će se odgovoriti na sve zaostale neodgovorene PP,ko što je i red,a onda bumo dalje vidjeli....
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ja ću ove mace doslovno dati na usvajanje.Evo sam ovaj čas opet naganjala miša po dnevnoj sobi.Em je cvilio,em trčao ispod stola,srećom su još sva vrata bila otvorena pa je otišao u hodnik,pa ga ja mala maca jadnoga zgrabila i odnjela van.Više ne znam,jel ovo deseti ili jedanaesti kojega sam ganjala zbog njih,a jedan je misteriozno nestao iza polica i izgubio mu se svaki trag.Nađem li ga,naplatiti ću mu stanarinu.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajmo se malo hvaliti koliko smo vrijedni-evo sam nabrala petsto kila paprike,sada ću popiti ovo što pijem,nešto bljak,al se mora,pa ću je ići lijepo presortirati,posložiti u kutije.Muž bere paradajziče,pa ćemo sve lijepo potovariti iiiiiiiiiii - unovčiti.Barem će suprug pokušati.Ma prodati će se,do sada se uvijek nekako prodalo,jel.Žitnjak još uvijek donekle guta,iako mu ponekada zastaje u grlu.:icon_eyes:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ajmo se malo hvaliti koliko smo vrijedni-evo sam nabrala petsto kila paprike,sada ću popiti ovo što pijem,nešto bljak,al se mora,pa ću je ići lijepo presortirati,posložiti u kutije.Muž bere paradajziče,pa ćemo sve lijepo potovariti iiiiiiiiiii - unovčiti.Barem će suprug pokušati.Ma prodati će se,do sada se uvijek nekako prodalo,jel.Žitnjak još uvijek donekle guta,iako mu ponekada zastaje u grlu.:icon_eyes:

Nešta mi nije jasno svi se žale na lošu prodaju kak nejde jedino ti sve prodaš jel se ti to baviš kakvom vrstom coprije:icon_rofl:pa da i meni nešta nacopraš da i mene več jednom krene nabolje:(party):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Joj farmervg-ja uvijek velim-nikada nije tako loše da ne bi moglo biti gore.Dakle,dobro je tako kako je.
Ma mogu se ja zezati,meni je dobro,radim toliko da mogu normalno živjeti,ali netko tko mora ulagati i tek osnovati gospodarstvo-nije mu dobro.A ja ko ja,mogu živjeti i potrošiti tisuću kuna dnevno,a mogu ,i ama baš ništa mi ne fali, živjeti i sa pet kuna dnevno.I ja sretna.Jedino da nema tih vražjih računa koji mi dižu tlak.

Eh,coprije-nešto gadno mi se sprema-zvala me danas snaha i naručila me za noć vještica i za ujutro i za navečer-moram biti slobodna i nekuda će me voditi,a i neku večeru je spomenula,ne znam,nešto mi na opako vuče.Pod hitno moram nešto smisliti da ju pregazim,neće to dobro završiti izgleda ove godine za mene.
 
Posljednje uređivanje:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh