• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ja ne znam kak raspoznati,ali znam kak izbječi da me ispiju.Pošaljem muža pola ure prije na spavanje,i kada ja dođem-sve već sito. Jeeeeeeeeeee!!! Iako uopće nisam sumnjala da znate da sam pametna.:biggrin:
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
trunem cijeli dan posto je vrijeme uzasno, malo se zafrkavam s djecom, malo surfam, malo igram farm simulator i cekam vece da idem u svatove, he, he, he... :)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pa kakvi su to svatovi u koje se ide uvečer.Kada se moj sin ženio,svadba je počela u pol jedanaest sa doručkom.I trajala do jutra.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,726
trunem cijeli dan posto je vrijeme uzasno, malo se zafrkavam s djecom, malo surfam, malo igram farm simulator i cekam vece da idem u svatove, he, he, he... :)

tako je treba se odmorit prije svatova, a ja sam znao cijeli dan radit i onda u svatove, i onda mi svatovi nikakvi. Ali polako i to mjenjam.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ujutro se najprije kafenisalo i obavio trgovinu s forumasem pa malo na otpad pa na povratku s otpada se stalo pojelo i popilo pa smo raskopali malo ms170 pa u sumu i popodne jos sitnice podoma i ode dan!!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
U mojoj spavačoj su sve ženske-komarice.Muža su svega popikale,a ja nemam nijedan ubod.:icon_weed:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,344
I u vezi pomoči oko ubadanja je današnja tehnologija jako uznapredovala, a pošto si ti svjetska žena ......... mislim putuješ svako malo :(giggle)::(giggle):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
:icon_hang::icon_hang::icon_hang:
A da ima koji smajlič koji stavlja ruke oko vrata i stišće,i taj bih ti stavila.:(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

BioBela

Član
Tu od
11 Kol 2013
Poruka
63
Imamo 2,5 ha zemlje u blizini save, ali nije poplavno. Cjeli dan mozgamo kaj sve napravit s njom. Ide jedan dio pod češnjak, luk, neven, niski grah. Ko ima još kakvu ideju?
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajmo razraditi današnji dan-ovako-prvo sam ujutro nazvala muža koji nije doma.Onda sam @puknutom poželjela lijepe želje za rođendan.Onda sam otišla susjedi na kavu koju inače ne pijem i sada mi se opasno digla kiselina-u želucu,ali imam osjećaj da mi je u grlu.To je to-valjda- dizanje,A sada,sada se primam krpe i metle.Pretvoriti ću se isti čas u čistačicu,spremačicu,sobaricu,služavku,Katicu za sve (istinabog da sam ja i bez toga Katica za sve,sve znam,sve mogu,šta ne mogu ono prelomim(ili polomim-vidi ovo,zagrada u zagradi,pa ja sam neki nadrealni realist,u jednoj rečenici pet mi misli proleti),pa opet napravim). Hm,tko me takvu ne bi htio-veli meni moj muž,nek se samo držim njega,jer ako me on ostavi,udati se više neću,tko bi me pokupio ovakvu kakva jesam.Ma laže on meni,jel?:icon_razz::icon_razz::(giggle)::(giggle)::(giggle):
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh