• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,344
Da si prvo Puknotom poželjela (pa makar i na nogicu da si mu stala) rođkas, a onda zvala supruga nebi bilo kiseline.
Kava nema veze u toj priči :icon_rofl:
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,228
Malcirao se jedan pasnjak, zatim se izvozili svi strojevi iz garaze da bi se izvukao silokombajn i onda smjestio silokombaj i vratio berac, traku i grablje i smjestio traktore unutra i to je to za danas.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Da si prvo Puknotom poželjela (pa makar i na nogicu da si mu stala) rođkas, a onda zvala supruga nebi bilo kiseline.
Kava nema veze u toj priči :icon_rofl:

Pa kaj ti pada na pamet,prioriteti se moraju znati,a i ujutro rano još ne mogu kontrolirati koordinaciju,pa bi se moglo dogoditi da sam mu cijelom težinom stala na nogicu,a ne samo jednom svojom nogom-a bi onda jadan rekel-joj.:eek:: i ovak bi se napravil - :icon_mad:

danas sam oprala pola prozora,i zavjese,bem ti zavjese,peru se na 40,a ja prvu,največu stavila na 70.Mislila sam da je na 40.Grešku sam skužila kada sam ju izvadila-sva je ko da ju je krava prežvakala,grdo za vidjeti.Pegla? brus.Nova zavjesa.Ionak ju je mačka strgala.Srećom,baš tu.
Je.I jedan držač karniše mi se smakel iz zida.I nek mi onda moj muž još jednom spočitava da bih se ja udala da on umre.Kak se ne bih-evo sam po podrumu i garaži tražila gips,cement,vapno,pur pjenu,i svakakve su mi još kombinacije padale na pamet da to popravim,i ništa nisam našla.Ja muža trebam.Kak god okreneš.:icon_weed::icon_weed::icon_weed:
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
Došel sam doma s posla, zvadil litru i vodu i natočil si mrzloga jer sam od sutra na godišnjem;)
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Živio govornik....tek si došel, a več si reputaciju pobral:icon_pidu:
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
Je dečki znate kak je. Teško delam pa je vruče, pa sam žejen, a i pajdaš mi se navrnul.
 

BioBela

Član
Tu od
11 Kol 2013
Poruka
63
evo djeca spavaju... ah da, sta sam radio danas? pa od pola 6 sam do 8 navece! :)

Što se radi danas? E, pa ovako: Imamo 2,5 ha zemlje u Kerestincu (Zagreb). Plodna je, nije plavna i neobrađena. Cijeli dan ću mozgati što sijati - saditi na njoj. Svaka ideja forumaša je dobro došla!:):)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jutros odvezao klinca na bus za more,počeo se brati svježi kukuruz,ah da najbitnije večeras gledam mail poruke i dobio obavijest da sam osvojio lovu u Americi,:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:,pošaljem mail za gajbu Radlera,ne mogu vjerovat da još netko nasjedne na te ponude,uživao u danu bez velike vručine:icon_pray::icon_pray:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A ja danas dobila telefonski poziv,pitalo me jel sam ja ta i ta,velim ja,jesam,evo sam dobila nagradu,tu,u Fortuni večeru,njihova firma slavi trinaesti rođendan,hoću li doći sa mužem.I još ću i poklon dobiti.A ja je odmah upitala-gospođo,a šta vi prodajete? Veli ona-turističke aranžmane.E moja curo,dani naivnosti su daleko iza mene.Naivna sam samo kada si to želim dopustiti.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma mi danas opet vlast malo digla tlak,evo dobila upravo uplatnicu-porez na auto-šesto kuna.Znam da se to mora platiti,ali mi ovim porezima i nametima već tolko digli tlak da me svaka nova uplatnica uvijek naljuti.
 
Posljednje uređivanje:

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Ma mi danas opet vlast malo digla tlak,evo dobila upravo uplatnicu-porez na auto-šesto kuna.Znam da se to mora platiti,ali mi ovim porezima i nametima već tolko digli tlak da me svaka nova uplatnica uvijek naljuti.

Hahah vozi stariji od 10 godina pa te nebude to mučilo:D:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Takvoga sam se prošle godine jedva riješila.Imao ,mislim,trinaest.Za pet tiusuća.Kuna,naravno.

Mogla bih se zakleti da nitko ne bi pogodio šta sam ja danas radila.Hm.:icon_eyes::mur:
 

BioBela

Član
Tu od
11 Kol 2013
Poruka
63
Takvoga sam se prošle godine jedva riješila.Imao ,mislim,trinaest.Za pet tiusuća.Kuna,naravno.

Mogla bih se zakleti da nitko ne bi pogodio šta sam ja danas radila.Hm.:icon_eyes::mur:[/

Radila štrudl?
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma krivo dušice,očito me ne poznaješ,ja sam ti ona koja već osmu nedjelju zaredom radi,bere paprike i paradajze,sprema za tržnicu i koja nije imala dana poštenog odmora cijelo ljieto.I koja će uskoro-pitanje je samo dana-nastavi li se ovako ,puknut da je ni pet kutija normabela neće povratit u normalu.Ili kako se već ti za protiv puknut zovu.
Umorna sam toliko da mi fali pol života.:icon_hang::(sweat):
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh