• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E,danas se spavalo do sedam,dakle,već je jutro počelo pomalo neuobičajeno,pa se skuhao kapučino,pa srknuo-gdje-u krevetu naravno.Pa se onda spremilo i otišlo do kafiča malo sjesti i još nekaj srknuti.Onda se išlo u Mađarsku.Pa se počelo nekaj kupovati.Bože blagi-koliko sam danas puta skidala i oblačila haljinu,to je za nepovjerovati.Da sam to radila zbog bračnih dužnosti,mislim da bih odradila najmanje tri mjeseca unaprijed.(koja sam ja zločka.....:icon_wink:):(hi):
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Gazi sam gnoj , i uvjek kad gazim gnoj sjetim se svog prijatelja i očekujem ga vidjeti iza čoška
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Bio sam u šumi jednoj baki od 84 god pomagali tj rušili pilili iskalali drva da baki ne bude zima naravno dovezli doma i to sve besplatno šuma je bila bakina baka nas počastila večerom !!!!
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
a kaj se danas radilo? bolje rečeno nikaj...jedino kaj,se otišlo nakositi djetelinu za svinje i poslije na dravu cjela obitelj malo pečenjarenje,kupanje i tak to...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,344
Gazi sam gnoj , i uvjek kad gazim gnoj sjetim se svog prijatelja i očekujem ga vidjeti iza čoška
Iza čoška čeka neprijatelj, a ne prijatelj
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Mi malo stariji mislimo na vile (lijepe cure opjevane u narodnim pjesmama ) jedino kaj nemaju novaca pa zato gole a ne na gole vile na kojima piše muta i sl !!!!!!!!!!!
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
ja se danas ponovio s mrežicama za komarce. Imam plastične prozore te sam stalno imao problema..te lijepim traku, na nju mrežicu..i to nikad dobro. Odlučio kupit original..kad 250 kn po kvadratu. hmm. palo obišao proizvođače te saznam gdje nabavljaju materijal..i kupim kompletan materijal s alatom za postavljanje mrežice za 3 m2, za 230 kn, stvarno sam se usrećio ostalo mi više od 500 kn u džepu. a mrežica ispala original originala. :cool2:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,344
:(giggle)::(giggle):

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=fhVH1Ch2bPk[/YT]
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ovo ti je još gore,zapitaj se-ak te žensko neće srknut,kakvo si ti to muško?.:biggrin::biggrin:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,344
Kad smo več kod toga, kak vi raspoznajete komarca od komarice?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh