• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Je,pesek je unutra,miša otima maci samo iz ljubomore,a miš pobjegne,onda ga ja ganjam,onak, kad god mogu gledam da sam mu što dalje.Samo mi još treba da mi se u kući smjesti mišja obitelj,onda budemo ko cigani.Oni negdašnji.Ionak mi je zavjesa jedna podrapana,treba ići u grad i kupiti novu,dati sašiti,valjda budem uspjela do Velke Gospe.Da me ne bude sramota pred gostima.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
johabice najučinkovitiji način je malo čokoladice u mišolovku ali ne onu finu,šta miš zna u kvalitet,kada miša uhvatiš svežeš ga na vidno mjesto i lagano ga smudiš sa vatrom,od silne dreke budu svi njegovi rođaci pobjegli kod susjeda,varijanta broj dva ,smanjiš mački papicu iz konzerve i vreće na pola obroka ,da vidiš kako mačka bude pokazala svoje umijeće lova,:icon_pidu::icon_pidu:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Sad mi palo na pamet-morala bih kupiti jedno sto bala slame.Kolika je dužina jedne bale,metar,ili manje?
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
manje... zavisi kak koja balirka radi duge... nego jesi se nasunčala danas kod unimera hehehe
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Mali,a što nisi stao?Mogao si mi bar mahnuti.Makar ionako ne bih znala tko mi mahnuo,jer mi se već tolko maše da se ne mogu snaći.
Budem još par dana tamo,a onda budemo vidjeli šta će biti dalje.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ma badava mi i mahanje,kad nebi vidjela... a jesi i ti..nisi se snašla pa muža poslala da se sunča na tvom jestu,a ti lijepo u hladu :)
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@mali plavi to nam se johabica dogovorila s muzem da ona ide na suncanje a on nek lovi doma miseve:icon_rofl::icon_rofl:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,344
Danas se malo roštiljalo
Jo bu sretna kad vidi ovu sliku :(doh):





 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A šta,ništa uhatoga ili repatoga?
Trebaš li pomoć?Za gricnut.:icon_weed::icon_weed::icon_weed:

da mi nije jasno da se za to uzimaju mali krumpiriči,pitala bih te-imaš li ti šta veće?Hi,hi.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,344
Uhato, repato i oklopljeno smo več skuhali i pogrickali. Ostalo samo ovo sitno pa da se ne baci.
A i smjena je pa moram apatrman napustiti :icon_sad:

 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,344
Ništ ne košta, samo moraš prva zaleči da te ko ne preduhitri :(giggle):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nije problem-ak malo pogledaš kad palim komp,jasno ti je da me nitko nemore preteknut.:(giggle)::(giggle)::(giggle)::(giggle)::(giggle):

A jesi sad dobio pp?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,344
Problem je u tome kad ga gasiš :(giggle)::(giggle): i onda meni veliš da čovek mora određeni broj sati sna imati :icon_e_confused::icon_e_confused:

Dobio i odgovorio na njega, valjda proradilo
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,683
prvo što mi je palo na pamet je ova pjesmica...

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=MDs2rxl_830[/YT]

pogotovo onaj stih..."studen joj kamen pod glavom"!...(2.28)
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Uhato, repato i oklopljeno smo več skuhali i pogrickali. Ostalo samo ovo sitno pa da se ne baci.
A i smjena je pa moram apatrman napustiti

Dobar apartman hehe a el vruće u njem mora da ima i klima ;) :icon_weed:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,344
Nema klima, ali kad zapuše bura postaje vila promaja, ali zato u kišne dane ima tuš.

Znam da bi jadnik koji ga koristi spaval radije bilo gdje drugdje, ali nije bog prema svima bil jednako milosrdan.
Kaj bu kad dođu hladniji dani :icon_scratch:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh