• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
pa je bilo receno da se budu danas isto vadili krumpiri kak i jučer hehe a nema veze za piče,još bi ja vam trebal platit barem kaj se nekaj odužim za prijevoz :)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Eto morao sam danas teškog srca platiti 1,76kn sliniću PDV a za crknuto malo tele,neka mu se nađe za kavicu,pola dana proveo u natezanju živaca dali bude došao kombajner,uzalud potrošeni:icon_madu::icon_madu:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo sam umlatila osam muha.Jedna zujara i sedam običnih.Klepnula sam ih mlatilicom.Plavom.Zadnji put sam ih pošpricala sprejom i otišla van dok se nije prozračilo.Sve su popadale po podu.Kada sam se vratila i htjela ih pomesti nijedne više na podu nije bilo.Letjele su opet u stilu bečkog valcera.Mlatilica je zakon.:icon_axe::icon_axe::icon_axe::icon_axe::icon_axe:
 

Kukuruz

Član
Tu od
4 Srp 2013
Poruka
90
juće nastavio čišćenje polja , ostalo još samo 4m2 i vidi vraga u jednom bloku ose napravile gnjezdo :mad:: i nisam mogao završim posao.Danas planiram natopit neku krpu benzinom i uljem i bacit preko tog bloka ako imate bolju ideju javite jer oko 5 idem u polje i nadam se dovršit započet posao :(think):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A jesi barem u perilicu suđe stavila :(hi):

Perem ručno.(nije vic :icon_razz:).Ali si mi sada dao ideju.Perilicu ću natrpati do vrha i uključiti.:icon_kidra::icon_kidra::icon_kidra:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ali ne pričinjava takvo zadovoljstvo nego dok drugi radi za tebe.Ili umjesto tebe.Kako god okreneš-dođe na isto,jel?:icon_razz:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,344
Ko zna zna :icon_pray::icon_pray: meni se takve stvari ne rade
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Niti meni,ali se mora.:icon_wink:

A sada,na posaoooo.Ajmo na špage,pa berba za sutra za prodaju.Paprike,paradajzi.Radna mjesta su danas bila prazna,ali od sutra-jovo-nanovo.Svaki dan od osam do kasno popodne,već mi se sada kosa diže.Ali se mora.Pet je sati,treba se primiti normalnog posla.Bljak
 
Posljednje uređivanje:

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Niti meni,ali se mora.:icon_wink:

A sada,na posaoooo.Ajmo na špage,pa berba za sutra za prodaju.Paprike,paradajzi.Radna mjesta su danas bila prazna,ali od sutra-jovo-nanovo.Svaki dan od osam do kasno popodne,već mi se sada kosa diže.Ali se mora.Pet je sati,treba se primiti normalnog posla.Bljak

Vrijedna kao i uvijek:(whew),
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E pa da @njoko,vrijedna i rana,evo smo predvečer opet išli nabrati krumpire,bilo se do mraka,pa sam spremila večeru-bilo je točno deset sati.a maločas smo imali lov na miša.Koja je to strka bila!!!!Imamo macu Čupku,imala ona male mace,tri smo poklonili,jedna je ostala,pa je sada mama maca maloj maci donjela miša.I to kakvog-velikog ko da ima sto godina.Pa joj u blagavaoni pobjegao.pa trk u kuhinju.Čula sam ja da nešto cvili,ali u prvi mi tren nije sinulo-dok muž nije povikao-Čupka se igra sa mišem.A smo se razletjeli za njim svo troje,bilo pravo ratno stanje.A ja se miša malo bojim.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@johabice meni prijetis kak bi me unistila a malog misa se bojis kojeg maca pojede:icon_mrgreen::icon_mrgreen:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,683
@johabice meni prijetis kak bi me unistila a malog misa se bojis kojeg maca pojede:icon_mrgreen::icon_mrgreen:

bučo, kaj nisi gledal toma i đerija...uvijek se slonica bojala miša...:(giggle):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
bučo, kaj nisi gledal toma i đerija...uvijek se slonica bojala miša...:(giggle):

slušaj ti kojote,nemoj da te ptica trkačica nagazi,gledal si sve crtane,znaš da kojot uvijek izvlači kraći kraj.:(giggle)::(giggle)::(giggle):

@bučo,miš je strašno brz,kada te pogleda onim svojim velikim očima i protrči ti preko noge,pa da vidiš kako bi vrisnuo.Nije to tako kako neki zamišljaju imati posla sa mišem.:(sweat)::(sweat)::(sweat):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@bučo,miš je strašno brz,kada te pogleda onim svojim velikim očima i protrči ti preko noge,pa da vidiš kako bi vrisnuo.Nije to tako kako neki zamišljaju imati posla sa mišem.:(sweat)::(sweat)::(sweat):

Tak hrabra za nagazit a boji se malog miseka :(giggle)::(giggle):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Vidi,vidi,kak me moj prijatelj dobro zna.Znam ja birati,prijatelje,jel,uostalom,oduvjek sam imala dobar ukus.:icon_pidu::icon_syda::(giggle)::(giggl
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Preko dana se i nije nešto značajno radilo,zato večeras od 20 -23 pala akcija vožnje slame u malim kockama,360 komada,žena dvoje većih klinaca i ja,da je bliže i bolji put bilo bi i prije gotovo,ide se na njonjanje:icon_pidu::icon_pidu:
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Eee vidiš, nije loše ova tvoja varijanta...kad sam bio mali, ista priča...tata kaže idemo po bale, al obično to bilo po najvećem suncu. Pojma neznam zašto, al smo uvek najebali kao žuti! Prži sunce, znoj, sve pada na tebe, bode, grebe,jeb...ma milina jedna.
Pauza za ručak...zvizne mi ćale parče slanine u ruku i krišku hleba...i od toplote sve mi se sliva mast od slanine kroz prste, pa ti ispadne na zemlju, digneš je i nastaviš sa jelom...nezaboravno!
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh