• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Uobičajeno.ujutro se malo prespavalo početak radnog vremena,pa berba,obzirom su vručine,sada se sve bere ujutro,pa u prodaju,skoro pa do sad.Kasnilo se toliko da se poslije tuša nije niti počešljalo,a kamo li osušilo.Sad se ne mičem više niti da nastane opći potop.Pseto dobilo sedamdeset deka salame,mace zadnju konzervu i mlijeko,ja breskve,a muž bu nekaj zgrabil na igralištu,obzirom da smo kao i svake godine donatori paradajza i paprike za sedam dana turnira.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
prije podne se pospremila slama do kraja od sinoćnje vožnje,stavio bočnu kosu na milutka,popodne slušam preporuku pa kad se ne mora ne dam suncu da se na meni iživljava,sad pred čas se došlo iz oranja,bude se sutra još nešto sijalo za šarovke,evo klinci se pakuju pavati pa je red da i ja krenem,:icon_pidu::icon_pidu:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
johabice pa kaj nisi prije rekla da ste donatori paprike i paradajza,pa valjda onda nekaj i kuhaju kaj bi probal :) dns pol dana radno pol zajebancija..ujutro dovezli 300 komada kockica slame,,popodne na dravu na kupanac i gas u Belicu na turnir hehe i evo pred par minuta se vratil..
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E @mali,sad si mi napravil svađu u braku.Kak si se ti već vratil u Kotoribu iz Belice sa turnira,a moj se muž još iz beličkog turnira u Belici nije vratil.U Belicu.Aaaa,bude svašta,bude.
To ti kod nas ide tako-donacija za mostišćare - e,tu mogu napisati priču kak su mi nogu,koljeno zapraf potrli na nogometu dok smo igrale protiv muške ekipe,budem sutra,pa sada donacija za turnir,pa svakakve donacije tu spadaju,kaj ćeš,donacija za nogometaški klub,donacija za kaj se god netko zmisli.:icon_pidu:A čevape si uvijek platimo sami.Da nas zli jezici ne ureknu.:(giggle)::icon_mrgreen::icon_mrgreen:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ispravak Vidovec :) pa vis da ga nesmes samoga puščati,jer dok se najde društvo nema kraja heheha ja pak kak god nesmem piti jer ipak vozim ( 30 km,70 min,1 stajanje za tankanje) pa zato sam ja tak brzo dosel
 

ZgeNbo

Član
Tu od
15 Lis 2011
Poruka
147
evo ovo danas gotovo,još samo bočne dječje ljuljačke i picikato..od malo starog otpadnog drveta i željeza dobije se ovo:

1sgvuh.jpg


24o2icg.jpg
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
šta smo radili danas? Uobičajeno-nabrale se paprike i paradajz.Skuhao ručak.I pojeo.Mali odmor od ure-dvije,a sada dalje na posao.Šta da radim,kad moram da radim.Čekam do ovo prođe.A onda ću sve četiri u zrak.Ili nogu preko noge.Ili prekrižiti ruke.Ili,ma shvatilo se već-ne budem radila ama baš ništa.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Naganjao se kombajner da iskombajnira ljulj,nakon početnog neuspjeha,misija završena,pokošen ljulj i grahorica,spremljeno na tavan,:icon_pidu::icon_pidu:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo prvi posao jutros-lov na miša.Otvorila ja sinoć širom sva vrata zbog vrućine ,a moja maca jutros opet donjela unutra živoga miša.I čujem ja ciktanje,skočim iz kreveta,po dnevnoj sobi trči miš,maca za njim.A sam se smrzla od strave.Nema muža da ga lovi,pa sam morala ja.Joj.Ganjali smo se i po kuhinji i hodniku.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Poznavajući johabicu,ako je miš bio uhvaćen,ona ga je garant pustila negdje u prirodu,sažalila se na malenom stvoru,evo danas se ekološki zbrinuo ambalažni otpad od herbicida,što bi rekli sve po PS u,sad bi valjalo malo drjemnuti da se nadoknadi sparna noć,:icon_pidu::icon_pidu:
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
evo danas se ekološki zbrinuo ambalažni otpad od herbicida,što bi rekli sve po PS u

balkanska ekologia via trnje, šikara, potok, ispod mosta, susjedu pod štagalj ili zbilja ekologija?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
A zoki ne bi išlo,ja sam ekološki nastrojen prema majci prirodi,pravilno ispunjen obrazac pl oo i još jedan,vagnut otpad i preuzeto od strane CIAKA,aha el si vidio da ima i nas koji to odradimo kako treba,mada mogu reći kako je već ovo 3 akcija u našoj opčini i sve je manje za vidjeti tog opasnog otpada razbacanog po okolini
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
I tko je koga na kraju ulovio??

E moj @zokii,nije s mišem samo tako,lako,začas on preko nogu pretrči,a onda gledaš gdje je stolac da skočiš na njega.

Veli Jovan Jovanović Zmaj o mišu ovako:

Reduša je nešto vrlo ljuta-bježite joj s puta!
Viče,praska,psuje,kara i ovako progovara:
Eto viš,taj prokleti miš!
Evo opet nove štete-glete,glete,
ta to je strahota od tog malog skota!
Gdje osjeti malo jela,hladna,vrela,
Tako skoči da se smoči:
Pečenice zaštipkuje,kobasice desetkuje,
Pa kolko je mali,zaklopce strovali.
Pregrize mi vreće.pojede mi svijeće,
Po ormaru šeta,brava mu ne smeta,
Na kačici rupu stvori-a nikad se ne umori.
Al počekaj malo,sad mi je na um palo:
Ne bojiš se vike,ne bojiš se psovke,
A da vidim hoćeš li se bojat mišolovke!
Ko na laki krili do dučana zađe,
I za časak tili mišolovku nađe.
Trči kući bez obzira,u nju tura parče sira,
Pa se smije vraškoj spravi;
U sred sobe na zemlju je stavi i vrata zabravi.
Al evo ti miša da sir omiriše,
Već mu čudno zazubica raste,
Brci mu se smješe-sad će da se omaste!
Uši čuli,kuša serću,pa promišlja;
Hoću!Neću!Hoću-neću-hoću!
To je bilo noću.
Svaka duša spava,sad je zgoda prava.
Pa sa zguri,pa zažmuri,glavu turi da pojuri
Kroz te žice nesrečnice.
A kad stiže siru bliže,od miline sav se topi-
A klopka se sklopi!
Jao,jao,jao!Sad sam propao!
Pođe desno-nema kuda,pođe lijevo-žica svuda.
Ljevo,desno,svud je žica,svud je žica,nesrečnica!
Tu je plako,tu je ciko,al mu pomoć ne da niko.
A kad jutro svanu,otvori se soba
I reduša na bijelome danu vidje svoga roba.
Pa mu veli:A gle,mio,gdje si se ti skrio?
A da nisi tako lakom bio,još ne bi dolio.

Ma da,tako je to u životu.:icon_razz::icon_razz::icon_razz:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
No,ovo je sada već stvarno previše.Evo sam opet lovila jednoga miša,Najprije u dnevnoj,pa u kuhinji,pa u hodniku.Ovu mačku ću deložirati u drugu kuću dok je ne prođu lovački instikti.Žive miševe donositi u kuću,pa ja ću prolupati ako se ovo ujutro opet ponovi.U sedam dana pet miševa loviti po kući,i da hoću ne mogu ostati normalna.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh