• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
O,pa odkud si ti naletio na mene! Ne viđam te često,ha,samo dok me hoćeš malo piknuti,jel?:icon_axe:
Noću me puca romantika,a za romantiku treba mjesec,e moj @darijus.Ti si još mlad,ali budeš s godinama shvatil.:(inlove):
Kreme kažeš,odkud znaš?:(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
A kontam , to je isti princip kad određuješ spol životinje hranom .
Ako je pojela onda je žensko a ako je pojel onda je muško .
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo se nabralo paprika svakojakih,krastavaca,rajčice,pa će se pokušati sutra utrapiti na Zelenoj.Umorna sam ko pas.To se samo tako kaže,jel,jer gledam ja svoga psa,ta nikada nije umorna.Od čega bi i bila,više od pola života prespava.:icon_rofl:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dan počeo idealno,poželo se malo pšenice da se odveze u mlin,uspio predati pšenicu i doći prije kiše doma,ali ne može da bude idealno do kraja,poštar donio rješenje o ovrsi od erste carda,htjelo me strefiti koliki trošak za odvjetnički ured,ali utjeha mi je što nakon dva mjeseca dok to platim jedna kartica odlazi u zaborav,budem vikao onu poznatu obadva su pala jer sam već jedne parazite riješio ovo proljeće,tražim dobrog donora za pomoć:eek::eek::eek:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E Ajkula,ja sam jedna velika seljača-nikakve kartice nikada nisam imala.Jeste da su me tamo,ranih osamdesetih ili devedesetih kad je nastao kartičarski bum u Zagrabu gledali ko da sam mentalno zaostala kad sam u dučanu plačala gotovinom,ali evo,dokaskala ja i mentalno i fizički da dvaest prvog stolječa gotovinom.
Jutros se išlo u razvoz druge klase povrća prijateljima.Imam sistem-potovarim u auto i otpeljam i poklonim.Onda sam išla u dućan,psu kupila kobase,macama mlijeko,pa sam išla doma i ispržila si lignje.Da odam tajnu? Ajd,može-ja još nikada,ali baš nikada nisam spekla dobre lignje.Hm.Ko da sam ukleta.Sva sreća što sam ih sama jela.E,onda sam se malo odmorila od nerada (me jučer sam se naradila ko ženski konj cijeli dan),pa sam otišla u plastenik motati papriku na špagu.Napravila sam točno pola.Baš sam dobra.Je,i po kompu sam lupala.To je to.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Šta da reknem-ak reknem da mi je pred deset minuta završilo radno vrijeme,a počelo u pet ujutro-trebam li još nešto reći?a sutra tako isponova.:icon_razz::icon_razz::icon_razz:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Šta da reknem-ak reknem da mi je pred deset minuta završilo radno vrijeme,a počelo u pet ujutro-trebam li još nešto reći?a sutra tako isponova.:icon_razz::icon_razz::icon_razz:

Samo ne kukat kak je puno posla jer se kukalo kak je puno snijega za bacat i nemoze se nista radit od zime:icon_fU::icon_fU:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Bućao,pa ja sam žensko,a kada je žena zadovoljna? :icon_razz::icon_razz::icon_razz:

Budeš shvatio kada se oženiš o čemu govorim.:icon_madu::icon_madu::icon_madu:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Bućao,pa ja sam žensko,a kada je žena zadovoljna? :icon_razz::icon_razz::icon_razz:

Budeš shvatio kada se oženiš o čemu govorim.:icon_madu::icon_madu::icon_madu:

Znam da vam nikad nista ne odgovara uvijek gundate:(nod)::(nod):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
jučer ,danas od 7 počinje radno vrijeme,prvo podmazivanje,ispuhivanje kombajna,poslje u traktor i gas na polje,i kroz dan se okrenem po 3 ili ako stignem i 4 put do silosi i nazad dok mi napuni prikolice,majke mu i punoj jednoosovinki,tak sam kaj dej konja jahal kak ga njiše po grabama :D i evo do 10 dok nisam došel doma..
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo završio radni dan.Konačno.Danas se do pol tri radilo,pa malo odmaralo i predvečer se brali krumpiri.Do sada.A sutra opet od pet ujutro.Isponova.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja danas dosao s posla i u sumu al sam se brzo vratio s praznom prikolicom moro vozit starog kod dokktora piknuo ga strsljan malo nateko bio na infuziji dobio pikicu i jos par inekcija i tableta!!
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
hehe a johabice,a kaj drugo nego pobirali se krompiri :)

danas sam se naposlužal žena majko mila,a sve moru govoriti 300 na sat,prvo mama,baka i jos neka baba kljucaju kljucaju pomalo dok nisam poludel vec od njihovog kvarcanja dok nisam otisel iz dvora...pa to treba ugraditi šalter za uključivanje jezika i isključivanje :)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Mali plavi-krivo - ništ od besplatne kokakokle za tebe (drugo još ne bi smel :icon_wink:),a bio si tako blizu.A tako je lako.:icon_rofl:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh