• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo Ajkula,vratili smo se iz Pilke,noge bole,hodati ne mogu,koji ples bih još izdržala,ali sutra je poluradni dan,a i rod iz Zg je u kući pa ćemo malo cupkati oko njih.
Jelena je zakon za penziče,tu se zaista događaju čuda.svi kljakati,rahitični i asmatični u roku keks postanu živahni,naprosto da čovjek poželi postati penzič.Evo sam se sjetila nečega od pred pet - šest godina,možda i koju više u vezi Jelene,penziča i mene,budem koji dan to ispričala.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Grabilo se sijeno pa se krenulo balirat i na putu do njive padne kiša pa ******* nema se sreće uff pa mijenjali izlazno vratilo i semering kad tad slozimo mi to nece hidralika dizat e onda sam preklel sve i svašta !!! i onda još u inat padne tuča pa jebote za poludit !
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Dan je pri kraju,pa da rezimiramo-dizanje iz udobnog kreveta,u sedam jer se nije moglo spavati od umora,pa se nabralo još nešto povrća-i prodalo,pa se skuhao ručak,pa sa odspavalo nakon što se rod vratio u Zg,pa se bezveze lupalo po kompu,pa se odspavalo,rezime-sve u svemu-ne znam kakav bih zaključak izvela-jedan sasvim neuobičajeni dan.
Ma je,i malo smo puni sebe zbog sinoćnjih pohvala,neću reći zbog čega.:(blush)::(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo se vratilo iz Slovenije,nešto se kupilo,nabavila se nova tura konzervi za životinje,nešto za u kući,kozmetike,sitnica....
Danas se poplačali rečuni...
Nešto se u gradu sređivalo...
Mali predah.
Pa na posao.....netko.
A ja spremati večeru-puretina mljevena,na koji način-ovisi o trenutnom nadahnuću.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Jesam,za prošli puta,devetnaest eura i nešto sitno.Nadalje niks.Ali to ne znači da ja opet neću tamo.:icon_razz::icon_razz:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Osvarene želje ne vrijede ništa , ali zato neostvarene -pravo bogatstvo .
Zapravo ja žalim ljude koji si mogu osvariti sve želje
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Berba u toku - nastavak slijedi.Rajčica,paprika ,krastavci.A iza sadam - krumpiri.
Evo se samo vode napijem,i krećem dalje sa poslom.Treba nabrati jedno sedamsto kila povrća i petsto kila krumpira.
A jesam bedasta,a kaj je krumpir? Isto povrće.:icon_weed::icon_weed::icon_weed:
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
eh... skoro sam prodao grablje za sijeno, ali nedam ispod cijene, neka stoje, ako su mogle 7 godina, mogu jos jednu! prebriso netom ofarbanu prikolicu, jos jednom sutra i to je to! i pogledo sam 4 filma, znaci dan za odmor, ipak sam na godisnjem, he, he... :)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Roba prodana.Ono najbolje danas-udomljene tri male mace.Ostala još jedna,probati ću je utrapiti nekome.Ak tko hoće-nek samo rekne.Dam prije nego što do kraja napiše.
Ostao samo mali problem-roba za sutra nije spremljena.Biti će veselja ujutro.U nešto iza četiri.Ne daj Bože da zaspim.:icon_eyes:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Danas pokopali baku Ljubicu .
Majku , baku , šogoricu , prijateljicu , svekervu .
Baka se dugo i neumorno borila protiv bolesti , odupirala se i prkosila pozivu s nebesa .

U miru i dostojanstvu baku LJubicu ispratili smo prema raju nebeskom ,životu vječnom , u susret Stvoritelju nebeskom .
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ujutro se zaspalo,pa se povrća nabralo,pa se išlo to prodati.Nahranile se jedna mala i jedna velika maca,jedan veliki pas,moje pasano,jedan dobar,zgodni muž,nekada nasmiješen,nekada mrgud (ovisi o količini posla,a i o meni)I sada se trati vrijeme,zapravo se od umora ne može spavati.:icon_weed::icon_weed::icon_weed:
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
malo smo zalijevali batat i kosili djeteline ručnom kosom. btw, koristi li to itko još? (smrt kosa):D:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh