• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ako ti treba koja slika prednjeg nosača za uteg samo reci ja sam dela 2 komada:(happy):

Hvala kolega kod mene bas moram na mijeru radi utega da mi odgovaraju na nosac!!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nabrano šesto kila paprike,složeno šesto kila paprike,malo se krepalo pa se sada odmara,a onda na red dolaze krastavci.Isto tako nekako.Bljak.:icon_hang::icon_hang::icon_hang::icon_razz:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Nabrano šesto kila paprike,složeno šesto kila paprike,malo se krepalo pa se sada odmara,a onda na red dolaze krastavci.Isto tako nekako.Bljak.:icon_hang::icon_hang::icon_hang::icon_razz:

Brala si papriku slagala papriku a kad ju misliš prodati koja lokacija koje mjesto kad je isplata može detaljnije objašnjenje:icon_lol:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ma @ajkula vidiš da se @ johabica naradila,pa nije imala volje pisati heh

danas opet cjeli dan vožnjice,kupanje drava,roštiljanje,a kaj da velim nego,ma milina od dana
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Brala si papriku slagala papriku a kad ju misliš prodati koja lokacija koje mjesto kad je isplata može detaljnije objašnjenje:icon_lol:


Evo @farmervg,prodano jutros,zg,veletržnica,isplata odmah,potrošeno skoro pa odmah-ak me misliš sačekati iza ugla pa klepnuti,ništ od toga,ja bum samo čvrgu zaradila,a tebe bu boljela ruka,jer ako me nije mogao dokrajčiti jedan šleper,jedno prevrtanje kamionom,jedan pad tački na nogu i jedna dijagnoza EU (nije europska unija :icon_rofl:)sa rupturom,onda niti jedna toljaga neće napraviti ništ. :(giggle)::(giggle)::(giggle):

Danas se vozio jedan mačić stričeku doktoru.Sada ga liječim,a onda ga opet nitko neće uzeti besplatno.Ajd se javite tko hoće na poklon dva razigrana mačeta.Tri imaju već osiguran dom,ako ne iskrsne nešto nepredviđeno.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Evo @farmervg,prodano jutros,zg,veletržnica,isplata odmah,potrošeno skoro pa odmah-ak me misliš sačekati iza ugla pa klepnuti,ništ od toga,ja bum samo čvrgu zaradila,a tebe bu boljela ruka,jer ako me nije mogao dokrajčiti jedan šleper,jedno prevrtanje kamionom,jedan pad tački na nogu i jedna dijagnoza EU (nije europska unija :icon_rofl:)sa rupturom,onda niti jedna toljaga neće napraviti ništ. :(giggle)::(giggle)::(giggle):

Danas se vozio jedan mačić stričeku doktoru.Sada ga liječim,a onda ga opet nitko neće uzeti besplatno.Ajd se javite tko hoće na poklon dva razigrana mačeta.Tri imaju već osiguran dom,ako ne iskrsne nešto nepredviđeno.

Mislil sam nešta lagano zaraditi kad ono ništa više nemreš ni seljaka opljačkati samo prazne rupe u đepovima sad kad uđemo u uniju onda če tebi procvasti ruže Johabica velepromet izvoz uvoz i distribucija svježeg povrća po najnižim cijenama u uniji bit če para ko na zelju buhaća :icon_rofl:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
@farmervg,ja sam ti malo zeznut tip-volim raditi samo po najvišim cijenama.Nikada me nije zanimala prodaja po najnižim.Od toga bježim ko vrag od tamjana.I vidi,ispalo mi dobro.Sada dok svi kukaju,ja šutim.To se zove organizirano sistematsko planiranje.:eek:::icon_rofl:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Čekaj dok ti Linić uvali onu kasu onda budeš svaku papriku koju ubereš odma kucala a on bude trljal ruke ...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Jesi ti ono reko kada sam bila na trešnji da sam ko mačka?To ti je tako,mogu ja pasti i tresnuti ko kamena sjekira,ali mačke imaju - kolko ono-jel sedam ili devet života.A ja sam iskoristila tek četiri.:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
danas se svašta uspjelo raditi i kad bi čovjek već pomislio da sve bude dobro,jedna guma na traktoru mi sj...la koncepcijum,em je vrisnula u polju,em je praznik pa ne rade vulkanizeri,ne smiješ ostaviti traktor kod šume da mu ne nestanu vitalni dijelovi,uglavnom čopila me popodne teška fljaka,sad su lagano živci počeli sinhronizirano raditi:icon_hang::icon_hang:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja ujutro bio na kolinju pa doso doma pa se betoniralo za bazen di ce stajat i onda u garazu i varenje i brusenje nosaca do malo prije vise nemogu treba malo odmorit za sutra!!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
danas se svašta uspjelo raditi i kad bi čovjek već pomislio da sve bude dobro,jedna guma na traktoru mi sj...la koncepcijum,em je vrisnula u polju,em je praznik pa ne rade vulkanizeri,ne smiješ ostaviti traktor kod šume da mu ne nestanu vitalni dijelovi,uglavnom čopila me popodne teška fljaka,sad su lagano živci počeli sinhronizirano raditi:icon_hang::icon_hang:

E moj Ajkula,znam ja kako ti je bilo-meni jednom davno riknula zanja na Ursusu.U polju.Pa sam pješice išla kući po drugi traktor,kada sam odšarafila i skinula kotač i otpeljala ga vulkanizeru,tek su onda nastali problemi.Smjestiti kotač na šarafe jednom jadnom ženskom stvorenju ti je najteži posao.Kaj da reknem,i pajseri su radili.Snalazi se kako znaš i umiješ.:icon_weed::icon_weed::icon_weed:
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
de neku sliku kak si to odradio, ja planiram ubacit radio i neku ventilaciju u 549 pa nikako
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Danas sam bila mačja bebisiterica,plastenička radnica,trgovac i zabavljač.Ako neskafe može biti tri u jedan,što ja ne bih mogla biti četiri u jedan.:icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
da se i ja javim malo u ovu temu makar moje radnje danas nemaju neke prevelike veze s poljoprivredom.

Ujutro 7:00-16:00 posao, gradilište. ravnanje podloge, ukop vode, struje, polaganje termo i hidroizolacije na jednoj hali (nadziranje).

16:30 - 20:00 betoniranje cementnog estriha na privatnoj kući nekih 35m2, debljine 4-6cm , sav beton vučen u kantama na 1 kat i sad umirem....

plan za sutra poslije posla - vinograd da odmorim mozak :)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Jutros se prvo odvezla guma kod vulkanizera,kad se ferac osposobio za rad,krenulo se završiti sa kultiviranjem,popodne palo pranje kultivatora,sutra ga samo dobro podmažem,ostataak dana klasika,kravice i klinci:(y)::(y):
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
bio na poslu nakon produzenog vikenda, pa na terapije, pa pokosio brdo trave, napunio bazen za zaljevanje biljcica s vodom, pa kumu sredio komp, sad malo na netu, pa tusiranje, pa bracne duznosti posto su djeca kod punice, he, he, he... :)
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
1lpf.jpg

jj18.jpg
Umjesto da bi dao ostatke od samoutovarne ciganima izvario mrežu za temeljnu ploču.Rešio se odpada i ostale pare za druge stvari.Izgleda smešno ali beton če sve sakrit pa i jako če bit dosta.
4j5.gif
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh