• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Sada sam došao iz skupljanja sijena,uslužno sam ljudima zgrnuo oko 4 rali,mali ferac počeo isijavati ali ne da se on,dođem kući a doma stigao paket iz Belice ,moja prijateljica johabica poslala čokoladu sa rižom,ma šta čokoladu ,kutiju čokolade,johabice ,jedna je poginula ,pomogla djeca ju uništavati i da nema reklamacije,mljac ,mislim da budemo još jednu utamanili navečer sad idu na malo hlađenja u frižider: Icon_thumright:: Icon_thumright:,hvala na poklonu dok se ne odužim,ovo je došlo kao prijevremeni rođendanski:(party)::(party):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Eto,baš mi je drago što je paket stigao,dobro si se sjetio-čokolade u frižider neka se dobro ohade.A onda će se topiti u ustima.Nadam se da sam točno pogodila broj.Ako je netko ostao uskraćen slučajno šaljem razliku.

Još ću malo pričekati,a onda u plastenik brati paprike i krastavce.I rajčicu,bem ti rajčicu,još je nikada ovako kasno nisam počela brati.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
nema uskračenih,svi tamane bez milosti,dva komada su poginula ,reklamacije nema,mljac,opet je legla koja kalorija
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
lega,ako ti je dosadno,moreš dojti malo u međimurje kod mene malo na razgibavanje po ovom suncu..mislim kopat tikve heheh
 

nikola96

Član
Tu od
18 Lip 2013
Poruka
96
haha, ma ima posla sam nije tak sila da bi sred dana išo radit, a neda mi se bit po kući i na laptopu stalno
samo čekam da počnu neki poslovi oko kuće
 
B

BAGERISTA

Guest
Spremala se prikolica za vozit bale,...naoštrila i podmazala kosa,i spremio traktor za ujutro ič grabit...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
donio nove ptičice,poprskao zadnje komade kukuruza gdje ima sirka,oprao špricu da bude čista za prskanje livada,otišao po kultivator i popodne malo kultivirao kukuruz,baš je fino pržilo danas
 
B

BAGERISTA

Guest
Ajkula,...

Teplo je za crknut,nemoreš se ni naspat kako treba....
Danas akcija,idemo ča pograbit,,pa naprid......
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
4 dana sam bio u šumi od jutra do mraka, nočas me je i neka temperatura malo drmala a i pošto mi se na velikoj motorci razletila zvjezda na vodilici a danas nemam gdje kupiti drugu pala je odluka da danas odmaram a sutra u jutro ako bude lijepo odem malo u Uljanik na ribe,, nisam ove godine uopće još bio a puno sam uložio u pribor pa će me žena psovati zašto sam to kupovao a ne idem u ribe,, hahaha radi mira u kući idem u prirodu,,
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
mi smo nešto malo danas oko kombajna ,gazdi smo dali kaj mora kupiti,ali pošto stižu djelovi( samo neke gumice i manđete za hidrouliku) u ponedjeljak onda se bude to skupa stavilo i gas u ječam...
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Konačno sam izbetonirao garažu :icon_pray:. Lijepo sam napravio akciju, pozvao susjede i prijatelje, malo smo radili jeli, pili, i svi sretni
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E pa baš se i ne mogu pohvaliti sa nečim korisnim.Ak ne računam financijsku stranu.Ajde dabro-nabralo se nešto robe,prodalo se nešto robe.Konačno od prije neki dan krenula i rajčica u berbu,nikada kasnije nego ove godine.Bljak. :biggrin:
 
B

BAGERISTA

Guest
Iskopo i spremio 30 stupova zajedno s dijecom i tatom.. za betonažu sutra ujutro,pa če se to zatvorit za novu ispašu za koze..,,,natočija traktore,i spremija sve za krenut u akciju sutra....
 

ZgeNbo

Član
Tu od
15 Lis 2011
Poruka
147
Jučer i danas uvezao,složio i pokrio oko 500 kom bala...
pola slama,pola sijeno. jutros uranili u 4h da stignem vratit neku grdosiju od prikolice.
poslije ručka zakrmeljio par sati i još stigo pravit veliki zečinjak. ostalo još 2h posla...kote se ko ludi nemam kuda sa njima.. evo ovim putem nudim na prodaju zecOve a i 250 bala sijena mi je viška ..

i sada se evo hladim sa ledenim gemištom i planiram sutra na otvorenje bazena
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja sam danas krenuo lagano u izradu nosaca za utege na traktoru polako rezanje varenje i mijerenje cijeli dan!!
 
B

BAGERISTA

Guest
Ako ti treba koja slika prednjeg nosača za uteg samo reci ja sam dela 2 komada:(happy):
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh