• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Ja danas serafio sa ocem po balirki stalno razvezuje pa smo skinuli petljače one koji vežeju bale stalno razvezuje pa sad idu petljači na detaljni servis :)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A-uuuuu,koliko sam rajčice nabrala danas,da zbrojim-trinaest bananki po četerdeset kila.I paprika sto kila i krastavaca sto pedeset kila.I igrala sam se trgovaca sa kupcima.Ujutro još naberem stopedeset kila paprike,i opet ću biti trgovac.Bem ti život - a kada ću biti dama?:icon_eyes::confused:
 

Loncin

Član
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
550
A-uuuuu,koliko sam rajčice nabrala danas,da zbrojim-trinaest bananki po četerdeset kila.I paprika sto kila i krastavaca sto pedeset kila.I igrala sam se trgovaca sa kupcima.Ujutro još naberem stopedeset kila paprike,i opet ću biti trgovac.Bem ti život - a kada ću biti dama?:icon_eyes::confused:

Pratim ovu temu stalno al e pisem nista, nije da nista ne radim...:)
Uglavnom vidim da ste svi vrijedni, ali tebi Johabica skidam kapu, svaka cast;-)
A i malo ti zavidim, jer ja uzivam u povrtlarstvu,al imam vrt samo za. Sebe, tako da uberem od svega po prar komada a ne u stotinama kg :)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E dušice moja,ja zapravo zavidim tebi,ja dva tri mjeseca u godini radim i naradim se ko netko u dvanaest.Ali,mora se,od toga živim.Evo,jutros ustala u petnaest do pet,brala papriku,pa išla to prodati,popodne sam odspavala jedno dva sata,što inače nikada ne radim,ali me strefilo tolko da nisam mogla oči držati otvorene,a sada kad ugasim komp idem brati robu za sutra.A umeđuvremenu treba nasade održavati,skuhati nešto za pojesti,oprati,kuću malo srediti,ne možeš se uvijek zaključati kad netko hoće ući.Evo sam se sjetila da je u vešmašini oprano rublje od prekjučer.zaboravila sam.Ali dobro,bude i to prošlo,doći će opet normalni dani.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Danas zvozilo se sijeno pa se rolobale dizale u zrak itd. a najžešće je bilo kad smo ja i brat balirali sa našim IMT 549 deluxe sa balirkom carraro uff :p
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
cjeli tjedan ista rutina..ujutro podmazivanje,čiščenje kilera,filtera na kombajnu i tankanje kombajna i traktora,i do sada pred 1satkad sam došao doma iz prijevoza ,i drito iz traktora pod tuš i u krpe...:)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Jutro je,i još se ništa nije napravilo.Ali će se sada.Neznam kojeg sam se onda vraga digla u pet.A da,nešto se srknulo.:icon_weed:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo,za danas gotovo.Nabran paradajz za sutra,jedno tristo kila,papriku ću ujutro,krastavci više neidu, pa ih neću niti brati.budu letjeli van.
Još samo da mi dobra vila da večeru ili ću morati zaviriti u ledenicu šta ima od već kuhanog i spremljenog za hitne slučajeve.Pas i mace čekaju ko gladni vukovi,već sam im dala.
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
izvuko prikolicu nakon 10 godina van iz garaze.... oprao je i skuzio sam da su felge zelene, he, he... a boja sa stranica je redom otpadala kako sam prolazio s brzim mlazom, cak sam i kukuruza naso izmedzu stranica...
pa sam napumpo gume, pa ju uguro pod stagalj i lagano zamjenio par sarafa koje sam slomio dok sam ih stezo, pa povatio pola prikolice i sutra nastavljam sa sredzivanjem... samo jos da nadzem shemu da uplatim osiguranje za nju za jedan dan da ju nemoram registrirati i to je to (posto ove godine ide samo jednom 2 km po glavnoj, a takav je i plan za par godina unaprijed! :)

p.s. pkosio sam travu na obje kuce i kod bake, povrsine jednog manjeg nogometnog igralista, i jos stigo popit pivo u birtiji, he, he, he.... :)
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
he, he, he... ako ima posla, onda nema piva!!!

dosao bi ja, nije problem, ali daleko si mi, da si rekla koji dan prije, prekjucer sam bio u varaždinu, isao sam s bratom po stvari u stan, studira u varazdinu, a imao sam vremena, steta! mislim da bi mi tvoje pivo sjelo kao ni jedno do sada! :)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
danas sam opet doživio onaj prekrasni osjećaj,mokar do gole kože,išao sam baciti umjetnog što je ostao po livadama i na samom kraju me oprala kiša,koja bi bila prednost da mali ferac ima kabinu ali ovakav osjećaj mokar do kože neprocjenjivo:icon_jook::icon_jook:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma evo što je prava žena-ujutro nabrala paprike,pa onda prodala o-ho-ho toga,sada idemo u krumpire,nešto bu se nabralo,a onda kupanac,ofarbati ću kosu,obuči suknjicu i u, kako sam jednom prilikom u Austriji rekla,pošto mi dojč više ne ide ko u školi,nachtleben.Iliti noćni život.Plesati će se,plesati,je,je.:cool2::cool2::cool2:

To kaj sam umorna ko kamena sjekira me sigurno neće spriječiti.:icon_rofl:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma johabice vi Međimurci ocoprate ljude,evo jučer su išli tu naši lokalni penzići u Sv.Martin malo smočiti rahitićne kosti,kao svi su slabopokretni,a ono došli doma u sitne sate,opet su garant imali dernek kod Jelene ,:icon_jook::icon_jook:,samo pazi da od puno tanca dobiješ žuljeve na nogama,onda bude johabi morao te u tačkama do plastenika transportirati ili se možeš teleportirat kao ekipa iz zvjezdanih staza,:drink::drink:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh