• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo se vratilo iz Slovenije,malo se išlo zbog koristi,malo na štetu,kupilo se ko i obično-sve što treba,a najviše ono što ne treba,tri ljetne majce su kupljene,i kupljene suuuuu -Balice!!!

Ajkulaaaaaaa!!! :icon_pidu: Šalji odmah adresu,evo pakiram i šaljem.Sad bude se vidjelo koja je rižina čokolada najbolja na svijetu. :(giggle)::(giggle)::(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

peteracing

Član
Tu od
31 Sij 2012
Poruka
175
Kaj je kod nas u Sloveniji sve jeftinije nego kod vas?? a mi slovenci idemo kod vas u nabavu :icon_e_biggrin:
i koja je to čokolada najbolja?:icon_question:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pa nešto je nešto nije.Kod vas je kila Swicha 146 E,a kod nas se kila teško može nabaviti,a osamdeset grama košta oko 180 kn.I još dobijem povrat osam i pol posto.Akrobat je jeftiniji ako uzmeš onaj od pet kila jedno pedeset kn po kili,sa povratom šezdeset.Sva kemija za kuhinju i održavanje kuće se nađe jeftinije.Tri litre tekućeg deterđenta za deset kuna.Ostalo upola jeftinije.Ako ne kupuješ marke.Bio tjestenina vam je po 1 E pol kile,a kod nas je četerdeset deka obično toliko.Ma ima svačega,sokovi,ledeni čaj-to inače ne kupujem,ali je tri puta jeftinije nego kod nas.
E sada čokolada-bila je prije se zvala Bali.Sada je ta ista sa novim imenom -Ebelmeiss,ima ekspandiranu rižu i sadrži 48% kakao.Znači-sa tamnom čokoladom.I košta euro i devet centi dvijesto grama.A fima je da poludiš,a jeftina da se rastopiš od sreće.Može i od zadovoljstva.Kod nas nije u prodaji već jedno pet godina.
 

peteracing

Član
Tu od
31 Sij 2012
Poruka
175
NEMA VIŠE ČOKOLADE BALI????:s: ja inače ne jedem čokolade ali to je bila jedina meni dobra i još one bijele čokolade Milka. A ja sam skoro 90% siguran da nekad vidim po dučanima čokolade BALI. Baš budem pogledal.

Za škropiva znam da su kod nas jeftinija...baš sam u Karlovcu pital za insekticid Aktara i rekla mi 4 grama 16 kuna i nešto sitno lipa...a večeg pakiranja nema.
I onda ja kod nas pogledam za Aktaru i ima 40 grama za 10€ i nešto centi. Znači da je kod nas malo više nego upola jeftinije nego kod vas.
I umet je kod nas nesto malo jeftiniji.

A kod vas se sjemenska roba koju treba mama za u vrt- povrče, kupuje flance na tržnici..i sve dođe upola jeftinije nego kod nas. Baš me interesira kak bude sa tim cijenama kad dođete u EU. Dali bude to odmah skoknulo gore ili..???:s:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Možda ima u Hoferu,tam nisam stigla,aliova je ista,samo sa crnom čokoladom.
Eto,mi znamo što je dobro,a sada će i Ajkula znati.Živjele Balice!!!!:(mm):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,336
Čokolada, njamiiii.
Možda bolje da ovo nisam pročital, opet bu balavec uskračen :icon_redface:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jutros se moralo ići do Vrbovca,morao sam ženu voziti radi imovinsko pravnih poslova i kad sam mislio da bude brzo gotovo,mahuna,izgubilo se 2 sata bez veze,živjela birokracija,ali dobro uplatio sam dobitnu kombinaciju za loto,možda bude sreće kad se uplati dalje od kuće,ostatak posljepodneva u vožnji sijena i prašini,sad je tuš došao bolje nego hladna piva,a hvala johabice ,samo dali to bude došlo cijelo do mene ,ako kakvi znatiželjni poštar ne mrkne čokoladu,budemo ih tužili u Haag,:(y)::(y):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kad sam doso s posla islo se malo sijelo skupit u flankice i sutra baliranje bit ce bala i pomago kasnije starome pec gicu sta ide sutra u prodaju:(nod):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
jučer kultivirali i dohranjivali kukuruz,e onda je došlo nam pravo razgibavanje meni i bratu...pretovarit 8 tona kukuruza uvrečanog i poslije odmor..

danas idemo još to dovršimo kaj moramo kultivirat i dohranit i opet slaganje kombajna dalje
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Danas ujutro najprije promijenio ulje u traktoru pa se kosilo jos malo pa se baliralo sta je bilo suho i vozilo doma i onda opet kosnja!!
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Bučo jebote kec ti stalno kosiš hehe al nema veze danas ujutro brat mi zel IMT 549 i otišal z njim prevračat a ja sam trebal it :p
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
pa kaj se tu imas i čuditi ,pa je to vrijedan čovjek heh..
i ja svaki dan kosim za svinje djetelinu..


jeh jučer je bio dan naše župe,Vidovo(Sv.Vid) i feštalo se kao nikada do sada,od kad se ja sječam..danas pa je proščenje(neznam kak se veli na književnom hehe) i opet se bude feštalo..
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ujutro se malo pogledao auto sajam u Varaždinu,prošvrljalo se među štandovima,kupilo nešto što ne treba,ali,Bože moj,nije to ništa neuobičajenoga.Pa se na povratku svratilo u Nedelišće na MESAP,razgledalo,izrekle uvrede majstoru koji i nakon tri tjedna nije popravio kameru na mobu,a i poželjene su mu se zločeste želje primjerene nemarnosti.Nešto se gricnulo,nešto popilo,vratilo kući jer se očekuje nekakvo nevrijeme-po najavi gadno,i sada,do mogućega nevremena-odmor.
 
B

BAGERISTA

Guest
Šta se radi,ma svašta..
Očistilo gnjoj ispod koza,,,riješilo se oko štale...

Skinulo alternator s golfa,,jer su ležajevi otišli,odnijilo majstoru,,nek ga cijelog odmah servisira....
Malčira se,,,oko njiva,malo se sređuje oko kuče,,sad se ide još malo balirat,,pa pokosit,,još oko kuče s trimerom,,,,,dela preko glave..

Još če bit toga do navečer..:(nod)::(nod):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,336
vratilo kući jer se očekuje nekakvo nevrijeme-po najavi gadno,i sada,do mogućega nevremena-odmor.
Bolje da strese taj teret kod vas, vi ste ionak imučni dio županije, nego da polomi neku sirotinju :(giggle)::(giggle):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
danas se pečenjarilo,kupalo na dravi ,ma jednom riječju uživalo,a sutra opet na posao
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Bolje da strese taj teret kod vas, vi ste ionak imučni dio županije, nego da polomi neku sirotinju :(giggle)::(giggle):


muhaničar,ma pusti bogatstvo,ono se mjeri ljepotom duše.Kada stisnu problemi,nemože se jesti niti pun dvor željezarije niti asfaltirano dvorište niti dvije kuće.A kuna sve manje....:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh