• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Sredili se ujutro plastenici,išlo se doktoru-život mi siguran u neograničenom trajanju,hi,hi,za sada-malo su me samo zamrznuli,pa se opet radilo u plasteniku,hrana od jučer ostala u frižideru,nahranio se muž,pas i mačke.
Imam strašnu ideju.Moram je malo razraditi,pa ću reći.:icon_super::icon_super::icon_super:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Johabice da sam ti muž za ovu izjavu :hrana od jučer ostala u frižideru,nahranio se muž,pas i mačke.:dobila bi sankcije mjesec dana:icon_weed:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
znaći johabice rekao doktor 100 godina,ma vidim ja i u svom kraju da nekako žene nadžive muške,tu je meni nešto sumnjivo,možda je istinita ona da su žene sklopile pakt sa : Icon_madu:: Icon_madu:,uglavnom moramo mi muški poraditi na tom problemu ,još ako se javno zna da smo u manjem broju,jadni mi,evo danas se završavalo sa čiščenjem moje bukse,mila majko što tu svega nije bilo ,dobro nije bilo topa,sve beskorisno bude završilo u sekundarnim sirovinama,bude za :drink::drink:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ajkula ma to samo oženjeni muškarci žive krače od žeda..zbog toga kaj ih cjeli život gnjave i živce dižu za nebitne stvari hehehe ipak se moramo malo i našaliti:)
nego.danas se čistila garaža,malo sređivao traktor i vožnja po polju malo,prvenstveno smo išli glet tikve kak su vani..ma prva liga,ova kiše im paše uhh..
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Johabice da sam ti muž za ovu izjavu :hrana od jučer ostala u frižideru,nahranio se muž,pas i mačke.:dobila bi sankcije mjesec dana:icon_weed:

Znaš kaj,bili mi na proslavi školske godišnjice,i na satu razredne zajednice,tamo gdje je ono predstavljanje i govor šta se radilo i napravilo ovih godina nakon završene škole sve žene su započinjale priču sa riječima-"imam dobroga muža".A ja sam ustala i rekla-moj muž ima dobru ženu.....A svi koji me znaju,znaju da ja ne lažem.To mi je mana od rođenja.Tak da ak bi ti bil moj muž,bil bi pažen i mažen,hranjen(makar i ostacima od jučer,ali ipak hranjen)srkal bi svako jutro kapučino u krevetu i čohljal bi me svako jutro po leđima bal pol vure.Ima li lijepše bračne idile?Nesmem u detalje,ipak je ovo forum.I ti bi meni sankcije,farmervg,auuuuuu,i to mjesec dana.
Sad bi ti Ajkula izrekel onu poznatu kletvu-daj ti Bog kaj mjesec dana ne buš sa ženom spal.:icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
danas me već lagano ova kiša i loše vrijeme počinju nervirati,usto mi još riknuo moj omiljeni fotić,šmrc ,ajde ako netko ima viška kakav stari digitalac da se riješi toga iz ladice
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Danas cijeli dan kod kutija dobro ce doc placa drugog kruga pa smo malo rostiljali popilo se nesto i zezancija i ode dan samo tak:(nod):
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Johabice nadam se da Ajkula nebude tak zloćest da baca uroke po meni pogotovo ne tak crni scenarij koji si napisala pa jel ti znaš koje si mi zlo zaželjela pa to mi jedino ostaje u životu .......
 
B

BAGERISTA

Guest
Johabice nadam se da Ajkula nebude tak zloćest da baca uroke po meni pogotovo ne tak crni scenarij koji si napisala pa jel ti znaš koje si mi zlo zaželjela pa to mi jedino ostaje u životu .......

Ovo je več za se zabrinut...[
6hi9hw.gif


danas me već lagano ova kiša i loše vrijeme počinju nervirati,usto mi još riknuo moj omiljeni fotić,šmrc ,ajde ako netko ima viška kakav stari digitalac da se riješi toga iz ladice

Nemam kolega,ali ako uspijem uzet od prijatelja,koji ih ima nekoliko,šaljemn poštom,,,,,dok skuži ti češ več močno derat slike,,,,,,,,,,:(nod)::(nod):njemu itako stoje,..
 
B

BAGERISTA

Guest
Danas cijeli dan kod kutija dobro ce doc placa drugog kruga pa smo malo rostiljali popilo se nesto i zezancija i ode dan samo tak:(nod):

Dobro dođe svaka mala......:(y):
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
.....ova kiša me već ozbiljno ljuti, ova godina je stvarno ekstremna, prvo kišni period u 3-4 pa malo lijepo a sada opet, imam posla čudo, naručenih drva i svega a moram biti kod kuće, a vrijeme ide i ide a posao nikako,, još kada i prestane tjedan dana nemam šta tražiti s trakotrom u šumi, eventualno samo rušiti i kresati, a onda vitlat i izvlačiti a to mi je opet gadno jer se sve isplete ali šta se mora nije teško ,,,
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kupila sam deset kila jagoda.Pa ću ih zamrznuti.Bila sam kod doktora.Hi,hi,ne za sebe,za svekrvu.
Došli provjeriti plinske instalacije iz plinare.Sve ok.Al im nisam rekla da su odfrndali,meni ga više od jeseni neće prodavati.Ajd,samo za kupanje po ljeti.I za kuhanje.I po zimi.Eto im jedna friška figa.Lopovi.Sad strogi odmor do tri,a možda i dulje,a onda u plastenik,budem još vidjela.Počela sam loviti konce u poslu.Još koji dan i sve bu sjelo na mjesto,odrađuju se zadnji zaostaci.Uskoro bu Ajkula dobil veeeeliku Balicu.To znači da ću koji dan skočiti k Janezima -Ili ti u Sloveniju.:(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Jučer se slavio jedan mali rođendan,joj kako nije dobro pretjerivati za ičem i pićem u kasne sate,danas se prskao kukuruz, johabice, evo ja bih ostavio mali komad torte ali mi slab karakter na slatko pa se istopila danas u nepovratno:(party)::(party):,

Uploaded with ImageShack.us,:icon_jook::icon_jook:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
mi danas cjeli dan pripremali kolegin kombajn za sezonu..sve spremno,sada samo čeka da žito do kraja dozrije..
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
mi danas cjeli dan pripremali kolegin kombajn za sezonu..sve spremno,sada samo čeka da žito do kraja dozrije..

I ja sam svoj danas upalil, nakon dugo vremena, da se malo izvrte remeni. Moral bi ječam biti zreo za 10 tak dana
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja danas pomagao kumu sredivat auto za tehnicki kocnice i ovijes i kasnije ulje promijenio u kosilici i ode dan!!
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
I ja sam svoj danas upalil, nakon dugo vremena, da se malo izvrte remeni. Moral bi ječam biti zreo za 10 tak dana

a cuj,bolje da se prije sve spregleda i provjeri,ili ako treba i kaj zamjeni,nego da usred sezone stoji...nego koj motor je na tvom,perkins?
na ovom je mečka 135 ks(claas dominator 80)napravili smo generalku na njem pred mjesec dana i sad radi ko singerica..
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Je, kod mene je perkins, oko 50 ks, 4 cilindra (to je mali kombajn) mogu reči da je lijepo upalil, remene sam večinom promjenil, samo je ostal remen varijatora vožnje, taj je jako dugi, i skupi, no ok je za ve, pa pe još koju sezonu.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
cek,ti imas cosmosa? ili nekaj drugo..cosmosa nam je jedan lik nudil za sitne pare,ali bil je gore perkins 75 ks
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh