• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Bih ti ja Bučo nešto smjestila,ali međimurke ti mogu slomiti srce.Ne znaš ti kakve su one,uđu ti pod kožu,niti ne primjetiš kad,a zahtjevne su,pa ako nisi kak treba,isto dobiš nogu.A onda bu ti opet slomljeno srce,A ti si meni drag.I nebum dozvolila da ti se nekaj lošega dogodi.Aliiii-ak se do tridesete ne oženiš-nekaj bumo našli.Nemaj brige.:icon_weed::icon_weed::icon_weed:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pinciranje paprike,pa sam nabrala dvjestotinjak kila krastavaca za sutra,pa sam brala prve paprike,šezdesetak kila,pa je suprug sva tri plastenika pošprical,tak da se u subotu opet može nešto nabrat,pa sam se fino okupala,i sada više ništa.Jer mi svega dosta.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Danas sam vozio sijeno u rinfuzi iz mahićna sa posuđenom samoutovakom pa sam kosio neku livadu i da dalje ne duljim pisanje matke do 8.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
uh danas umjesto nogometnog treninga,lijepo sam služil..poslije škole zove trener kaj dojdemja i jedan frend na igralište i tam imam kaj vidjeti..na samohodnoj kosilici klipnjača je razbila blok..i ajmo mi doma po kosilice jer trebalo za sutra pokosit jer neka važna utakmica..dovezem ja kosilice i kaže trener ko prvi pokosi svoju polovicu,dobije 150 kn..i krenuli smo isto,i gleda trener i viče,ajd brže malo i ja počnem trčati s kosilicom,proba i on ali nejde,crkava motor,a isti motori na obadvjema..i naravno dosta prije njega sam bil gotov i stvarno zaradil 150 kn..gleda on moju kosilicu i nije mu jasnu kak morem iti tak brzo a kaj ne krepa...dovoljno je bilo samo kaj sam digel ju u zrak ,i odma mu je postalo jasno...ja sam na našu stavil 2 noža u križ,i odma je dobila duplo veči zamašnjak i nije tak lako stajala,a i 4 oštrice brže kose od dviju...

i nož izgleda ovak

Uploaded with ImageShack.us
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Danas vozio bale doma za hranit. Lani u 12mj su pravljene i jako su mokre pa sam se bojao da mi nebi propadale kroz vilicu pa sam ih odma stavljao na paletu.

http://imageshack.us
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Danas se odrađuje radna karenca od 24 sata nakon tretmana pesticidom-dakle ne radi se ništa.barem ne kopisnoga.Ali živci rade,rade....
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Danas se svašta radilo jedan čovek je mom tati dao neki plug ak ga oće uzet i mi ga zeli badave plug zreo za stari otpad al jako lijepa prebacuje brazde pa složili ga sad još farbanje i slaganje crtala i milinaaaa
 

ddejann

  
Tu od
27 Ožu 2011
Poruka
8
Danas vozio bale doma za hranit. Lani u 12mj su pravljene i jako su mokre pa sam se bojao da mi nebi propadale kroz vilicu pa sam ih odma stavljao na paletu.

i ta sjenaza kao nije pokvarena!? to ces davat kravama!?
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Kakva pokvarena,dave se u tome,ako hočeš sutra ti poslikam kako izgleda ta sjenaža
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Danas katastrofa-prvo se vratilo ujtro u krevet,pa se radilo u plasteniku,ali nikako.Je,i špage sam narezala.Kako sam danas radila,svaki bi mi poslodavac dao nogu.Ajd sam nabrala stotinjak kila krastavaca.Prodala kosu-ma kaj prodala,za 500 kn je to polupoklonjeno.Sad slijedi kupanje. E,ovo bude najbolji dio dana.Idem.:icon_eyes::icon_eyes::icon_eyes:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Došo s posla i ravno u garazu da sto vise napravim i spojevi popunjeni s fugen filerom drugu ruku ostavljamo za sljedeci tjedan!!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
taj kardan mi nešto sumnjivo izgleda sa onim dijelom gdje su one čahure ili mi se priviđa,nego mali plavi koliko bi ta ruljaća mogla riješiti kukuruza da je dobra ekipa i da ima kukuruza,čiji je to proizvod ,ja imam malu ,proizvođač auto kuća Čakovec,stara 20 god ali još služi,danas osim što se ujutro pokislo ,dopodne izležavanje,poslje papice se malo provezlo do Brodića i nazad,htjelo se nekom nešto pokazati,ah da usput se uzelo domaćih jagoda u Prugovcu,mljac nema ih više,dok sam se snašao klinci ih potamanili:icon_pidu::icon_pidu:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ma kako god uigrana i dobra ekipa,nemože ga napajati da radi punom iskoristivošču..kad smo mi runjili četvorica malo jačih ga nisu stigla puniti...a po oznaki na sat bi trebal iskruniti 22 tone dok je pod punom iskoristivošču...proizvodili su ih panex Čakovec i to su pravi strojevi,samo kaj više djelova za njih nema....nije strikno naš nego je pola pola s kumom...razmišljali smo prepraviti mu taj vrat gdje uvlači kukuruz,da bude na hidrouličnim cilindrima i sa se kože spustiti ispod vrata kukuružnjaka i samo pustiti da kukuruz samo pada iz kukuružnjaka na uvlačne lance..
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Danas festa sestra isla na prvu pricest pa se rodbina i kumovi skupili i cijeli dan prezdravanje sad cu morat malo i na dijetu:D::D:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
nekaj mi neče editirat pa zato još jedan post..na kardanu ti crveni krajevi su užareni,a zašto se to dogodilo neznam,a kardan se poslije normano giba križevi i sve
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
ma kako god uigrana i dobra ekipa,nemože ga napajati da radi punom iskoristivošču..kad smo mi runjili četvorica malo jačih ga nisu stigla puniti...a po oznaki na sat bi trebal iskruniti 22 tone dok je pod punom iskoristivošču...proizvodili su ih panex Čakovec i to su pravi strojevi,samo kaj više djelova za njih nema....nije strikno naš nego je pola pola s kumom...razmišljali smo prepraviti mu taj vrat gdje uvlači kukuruz,da bude na hidrouličnim cilindrima i sa se kože spustiti ispod vrata kukuružnjaka i samo pustiti da kukuruz samo pada iz kukuružnjaka na uvlačne lance..

Nabavi neki elevator koji če nosit kuruzu iz kukuružnjaka u ružđaru...
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Nabavi neki elevator koji če nosit kuruzu iz kukuružnjaka u ružđaru...

pa može i to,ali puno je jednostavnije samo njega porinuti pod kukuružnjak nego svaki put za sobom navlačiti elevator..
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Jučer se spremalo sijeno, da ne pokisne, nije puno a ni 100 %suho, pa se nije isplatilo balirati.
29052013267.jpg
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
dva dana vec remontujemo jedan kombajn zmaj 142. navario sam se i to vecinom bez maske jer je toliko nepristupacno gde je istrulio da sam jedva prisao i provukao se.jos jedan dan i gotov je
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh