• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
evo kak bi moja kamera trebala u praksi funkcionirat xD

[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=0sE-0pnBXRA[/YT]
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
kaj vi s time ne kurite po zimi? :D

Nemam to gdje tolko toga skladištit,ai bit će još taka prikolica batuka ako ne i više.
Imamo drva sa drvima ložimo,jer ovo brzo začepi dimnjak.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
mi znamo pokuriti i po 3 velike prikolice...po zimi se koristi za potpalu a po lketi najviše za peč za toplu vodu u kupaonici..a znam kad radim u garaźi onda znam i po cjelu košaru odjedamput sipati ,mada kratko traje ali jako brzo zagrije..
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Koristimo i mi za potpalu,ali na to se skroz malo potroši batuka. a drugdje nemamo ih gdje palit,jedino vako odvezem na hrpu potpalim i nema iz više za 1sat :cool2:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Dado121 samo da si blize mi nebi ti to palio bezveze sve bi ja to pokupio za grijanje tople vode preko ljeta najbolji i nista ne zezaju dimljak!!
Ja danas malo potrosio popodne pare islo se po materijal za sredivanje garaze knauf i ostale gluparije i mislim si uzet cijevi za prikolicu i boje i ko za vraga bas sta meni treba nema tak da nista od dijelova za prikolicu al zasada kupit cu na drugom mijestu!!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Danas me hamil krpelj.Jedan mali,crni,nisam ga ni primjetila,a sve mi je već okolo crveno.
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Danas me hamil krpelj.Jedan mali,crni,nisam ga ni primjetila,a sve mi je već okolo crveno.
Izmolit ću jedan oče-naš za tebe da nije slučajno zaražen..inače kak rade one stvarćice u vrtu..kod mene jučer 1, a danas...OBA SU PALA za dva dana tri komada..sad se moram primiriti jer susjedi su se počeli hvaliti da ove godine imaju mira u vrtovima..
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Samo ti lijepo izmoli,i nemoj stati samo na očenašu,to se sada već fino proširilo kao tri petkunke skupa,uokrug.Ujutro idem odmah doktorici.Imala sam ja već i boreliozu,od jedne male muhe.Sada mali krpelj.Sve malo je gadno.I ja sam mala.:(giggle)::(giggle)::(giggle):
Nismo počeli loviti.Ja to nikako ne znam složiti,a muž uvijek kada mu velim radi nešto drugo pa veli malo kasnije.a ja onda zaboravim .A narovali su već da je čudo jedno.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,335
Imala sam ja već i boreliozu,od jedne male muhe.Sada mali krpelj.Sve malo je gadno.I ja sam mala.:(giggle)::(giggle)::(giggle):

Iskreno se nadam da ja nisam ta mala muha:(sweat)::(sweat):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma ne muhaničar,to je bilo pred tri godine,a onda me još nisi znal-kak bi me bio mogao piknuti.a i da si me piknul inkognito(jesi videl kak sam ti u PP lijepo objasnila neke stručne izraze,ha?-evo i ovo ću-to ti je tajno-da mi opet ne prigovaraš :biggrin: -:icon_lol:)sad bi bio krepan,jer sam je odalamila rukom,a si videl moju ruku na slici,a?:(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,335
Nemoj javno da pp-amo, opet bumo morali na rezervni položaj :icon_wink:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ajoj johabice,pa to je samo mali šklopec,malo ljute rakije,oštra čakija u ruke johabija i juriš na krpelja,poslje streseš jednu tu rakijicu ali samo 0,3ml i krpelj postaje prošlost,a što se tiće visine,pa vidiš johabice da su svi ovi jaki otrovi u najmanjoj ambalaži,a imamo mi mali ljudi i prednosti ne moramo kupovati veliku odječu:icon_weed::icon_weed:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Danas cijelo popodne postavljo knauf u garazi nisam majstor al zato polako i precizno pa ce valjda bit dobro:(happy):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
ajoj johabice,pa to je samo mali šklopec,malo ljute rakije,oštra čakija u ruke johabija i juriš na krpelja,poslje streseš jednu tu rakijicu ali samo 0,3ml i krpelj postaje prošlost,a što se tiće visine,pa vidiš johabice da su svi ovi jaki otrovi u najmanjoj ambalaži,a imamo mi mali ljudi i prednosti ne moramo kupovati veliku odječu:icon_weed::icon_weed:

Ajkula,baš si me nasmijao ujutro,evo mi dan počeo lijepo.Muž čeka kapučino u krevetu,već sam ga skuhala,pa onda ipak idem svojoj doktorki,sve se već lijepo širi,nek me sanira,ajd si zamisli da me nema-zar ne bi bilo šteta da nestane ovako milo i drago stvorenjce ko što sam ja?:(angel):Vidi me,paravi sam anđelak,jel?:icon_eyes:


@muhaničar,ja sam ti oduvjek bila disident,uvijek idem protiv struje,nekako mi život zanimljiviji ispadne.Nešto poput -ničeg se ne bojim,što ne mogu milom,riješim silom.:icon_razz:I baš me briga ako nekom smeta koga volim.:icon_lol::icon_lol::icon_lol:

Evo sam zaboravila napisati-ja sve volim.
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Danas cijelo popodne postavljo knauf u garazi nisam majstor al zato polako i precizno pa ce valjda bit dobro:(happy):

Kolega ako ti nebude jasno kako napravit slobodno se javi
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kolega ako ti nebude jasno kako napravit slobodno se javi

Ma vec sam ja njega postavljo kad sam sredivo si potkrovlje sve je na svom mijesto vise od 5god valjda ce i ovo bit dobro jedino kaj sam spor polako ja to sve pomalo stignem:eek::
Ako di zapnem budem se ja javio!!
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Bio u skoli i saznao da mi prijateljica poginula ovu noc kod zaboka -.-
A poslje vozio sijeno i gnoj
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ubili me danas krumpiri.Krepana sam ko krpena lutka.
Rezime-doktor,rad u polju, istezanje na trosjedu, kuhanje večere-jel tko za mahune sa graškom,karfiolom,paprikom,paradajzom,lukom i mrkvom i piletinom,kuhano sve skupa.Kak mi je samo to palo na pamet.:mur: Ali je ispalo super.:icon_razz:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
večera nije loša johabice ako izbaciš ovih prvih 5 vrsta povrča,dobro ajde luk još može,kako je završio bliski susret sa malim šklopcom ,dali je pala koja vruča pikica,samo pazi da se ne pojave neke čudne nus pojave,najbolje da sad nekoliko dana johabi nosi kapučino u krevet,današnji dan onako laganini,malo se čeprkalo oko nekoliko loza,malo se iživljavalo na živici,izgleda kao da ju tsunami nakrenuo,sutra bude palo malo popravnog:(nod)::(nod):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma Ajkula,nek bude sve skupa,vidiš kako sam ja inovativna,ideje mi svakakve padaju na pamet.Mi velimo-klopec.Klopca sam ja sredila jučer sama,samo ne znam koliko mi je popil do onda,dobila sumamed,piku nisam.to niti ne volim jer me boli.Krumpire smo pripremili za ogrtanje danas,htjeli i danas početi ali se spustila neka sitna kišica pa se odustalo,ali bude se sutra.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh