• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
evo mi smo završili sjetvu danas,oprali strojeve,počistil i ispuhal sam cjelu motorku,i zove kolega da mu neče palit traktor i da je kod njega neki stari serviser i kaže treba zamjenit AC-pumpu na 560..dojdemo mi kod njega,rastavimo pumpu gledamo malo i opere ju dobro u čistoj nafti i stavimo skupa i pumpamo i nikak da dojde nafta do bosch pumpe..a bili su filteri zaprljani ,bome još nikad nisam videl takve..i zamjenimo i filtere i dobijemo gorivo do pumpe i nekak ga odzračimo i upalimo..i naravno ja sam ga moral sprobati. i prejdem par put pored kuče od tog servisera,i stanem i kažem mu reko vidite kak treba noca pumpica..i z starom ide kaj lud...
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Eto u našemu selu danas je bio predsjednik države Ivo Josipović i moja nečakinja Lara je imala čast se slikati sa njime,ai ostali su se slikali sa njime i rukovali,pa tako i ja.


http://imageshack.us
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
b...ti sreću,idem danas prema BJ,i na jednom dijelu ceste idu von murjaci sa trepčućim svjetlima,:eek::eek:majke ti žarke kao da prate nekog jako važnog,poslije čujem da je slučajni premijer imao turu političkog ka...nja po našoj županiji,što ne imah kod sebe kakvu dugu brzometku da vidimo dali slučajni premijer zna zaleči atomski sa desna ,poslije podne ,što bi rekli ljudi idealno vrijeme za njonjanje:icon_pidu::icon_pidu:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ispincirana dva reda paprike,moglo se više ali dan je bio kilav,sat vremena u prepunoj kadi za dvoje,a sama,rastegla sam se ko ribetina i uživala u vrućoj vodi.A onda dosada.Netko slavi godišnjicu mature,netko gleda tv,aliii-nešto ipak dobroga-bacim ga ja na kanal 312,kada tamo moj glumac-Ričard Geer-najsenzualniji glumac svih vremena. To ti se zove kasni pubertet-na glumce i pjevače nisam padala dok sam bila curica,a vidi me sad.:(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
danas nam je bilo sve ubrzano..od 7 ujutro kad smo krenuli piliti drva susjedu,tj cjeli dan smo pilili ali sa stankama jer nas je kiša prekidala...kolegi krepal 539 tj,ošla AC pumpa i složili i to i ulje zamjenili i odvezem mu ja traktor ...dojdem dom i opet pod teret...trebalo je ormar odnesti niz stepenice a težak je kaj da je pun...i sad malo odmaranje...
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Danas ništa nisam radio, i bio mi je extra dan...:icon_lol:
Za poželeti za svaki naredni...:(y):
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
iz dosade sam iso radit držač za kameru xD

sad imam GoPro HERO4 hahahah :icon_fU::icon_fU::icon_wink:


942113_530831860296642_1643278314_n.jpg


525169_530834580296370_1192249514_n.jpg
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Danas poslje ne prospavane noci malo odspavo par sati i u goste na rostilj kod rodbine i odmaranje sad:(happy):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Danas se poslije samotne noći (muž imao maturalnu) malo kuhalo, stigle prinove,još tri mala mačića,od pet prekjučer ostalo živih samo troje,tako da sada imamo šest.Jedna maca je loša majka,nema mlijeka a niti interesa za podmladak pa sada njena sestra hrani i odgaja i svoje i njene mačiće.Ninica ih njuši,nagurava njuškom,biti će opet veselja kada progledaju i ojačaju.

Želi li se netko predbiljžiti za mace na poklon, može se već sada javiti-dvije potpuno crne,jedna crna sa bijelom ogrlicom,jedna bijela sa dvije crne fleke,i dvije crno-bijele.Prekrasne.Ajmo narode,razmislite dok ima.:(clap):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
tino skava čast hehe..ja gledam tu sliku na fb-u i nikaj mi nije jasno kaj češ s tom kamerom gore..sad sam tek skužil..

danas samo odmaranje
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Danas prije podne bio malo do Koprivnice,slabo što za vidjeti,eto bilo prekrasnih konja i jahačica,popodne muku mučio sa malim fercom,moram sutra rastaviti ace pumpu,danas kod mijenjanja crijeva od goriva pokrljam jedan nosač od filtera za gorivo,najveći problem što je nedelja ,pa se tek sutra može do trgovine po njega,evo johabice ova slika iz Koprivnice samo za tebe:icon_pidu::icon_pidu:,

Uploaded with ImageShack.us
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Hvala ti Ajkula na lijepoj slici,mene cvijeće uvijek razveseli.Idem sutra popodne u Zg,a kada ja idem u Zg obiđem sva mjesta gdje se cvijeće može vidjeti i kupiti.To ti je ko kad narkoman treba fiks.:(giggle):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Danas bi na poslu do 6 morali ostat duze puno posla asvaltirali neke ulice potrosili 320T mase i jos nije gotovo sutra nastavak jedino je bio zanimljiv zadnji danasnji kamion s 35T mase na sebi pretovar malo jaci:(rofl):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E pa ujutro ispincirana dva reda paprike,presađeno tisuću rajčice u kontejnere,pa se okupalo pa ošlo u Zagreb.Malo se prošlo po metropoli,malo se nešto obavilo,kupilo nešto,malo se muvalo sim-tam,pa doma.Ništ si nisam kupila od onoga što mi ne treba.Pravo čudo,jel?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh