• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,335
Ma pusti,nemoj,odmori se malo.Uzmi radije radnika,ne možeš sve sam u svojim godinama.:(giggle)::(giggle)::(giggle):
Nemam (mislim imam) pametan komentar
Ali neki drugi put :(hi)::(hi)::(hi):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja sam danas bio u gostima kod jednih nasih forumasa i lijepo s njima proveo popodne i vrati se doma punom prikolicom!
Johabice i Johabi sljedeci put kad cu neku pucu mi nadite poklona sam dobio dosta:(rofl):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ajoj bučo,ti si imao onda dobru relaciju za vožnju ali radi dobrog društva se uvijek isplati,ja danas lagano bauljam od nespavanja,sinoć sam legao oko pola 12,u 2 me žena probudila da se krava otelila pa trebalo samo tele pospremiti,prekino sam spavanje,pred jutro zaspem i opet oko 5 me probudio kašalj,pa hebem ti takvo spavanje:(devil)::(devil):,do podne se malo čistilo ,spremao se metalni otpad za prodaju,drveni za pilanje a ostalo za spaljivanje,sad lagano u krpe,treba nadoknaditi izgubljenu noć:icon_jook::icon_jook:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@ajkula ma fuckas kilometre ko je jos vidio gledat na to radi drustva!!!!
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Došo u pol 7 kuč sa neke zabave(bilo tri forumaša),onda krevet pa onda lječenje heh:icon_jook:
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
unistio desnu ruku do kraja, bio kod doktora, slikanje, vamo, tamo, nije neki gangliom, nije ovo, nije ono, ali je cudno i boli... dobio uputnicu za ortopeda za iduci tjedan i sutra na posao, malkoc raditi sta mogu s lijevom rukom, ako nebude islo, odo po longetu i probat malo odmorit ruku! bitno da sam sve u polju sredio! :)
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
ja danas doso s posla malo je kisica padala pa smo otisli malo do odvijetnika njemu malo platit malo na benzinsku po plavi i ovaj dio od benzinske do doma nesmijem rec di sam bio:(giggle)::(giggle):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
danas dopodne se malo prčkalo po dvoru,pošto je bilo Đurđevo ,običaj u nas je da se izbjegava rad u polju,poslije podne se išlo u goste kod punice ,bio joj imendan,ajoj,tu su nastali problemi ,najviše radi ića i pića ali eto izborio sam se ja za slobodu,živjele vi meni sve Đurđe:icon_pidu::icon_pidu:,ajd haug odoh ja na njonjanje:icon_mrgreen::icon_mrgreen:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Zaljevaj plastenike,čupaj korov,puni kontejnere, radi rupe, sij kupus.Ima li šta novo?Biti će sutra.
Mogla bih još nešto,ali neću.:icon_scratch:

U dnevnoj ganjam jednu muhu.Od jučer.Kad je uhvatim škakljati ću joj tabane dok ne krepa od smijeha.:icon_axe:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Danas se sijao kukuruz dalje... ali naravno mora se pokvariti nešto, prvo mi na Zetoru odšarafi se šaraf što drži španer, ajd nekako potanjuram dokraja, nije problem tanjurati nego okretati jer leti poluga u točak, ajd potanjurao, došao kući odkvačio tanjurače idem kvačiti sjetvospremač ne rade kočnice, pogledam ulje, nema, (znalo se to već desiti raspe mi se na čep u posudici gdje je ulje jer ne zatvara dobro) odem kupiti, krenem točiti ono curi crijevo, promjenim crijevo i nikako ih odzračiti, ostavio ih da ne rade, reko bitno da kvačilo imam(ulje je za kočnice i kvačilo u jednom) Odem na njivu i radim radim i ostalo mi malo manje od jednog jutra i odpadne mi valjak na sjetvospremaču i sad ujutro prvo popravljanje pa završiti to, a trebao danas biti gotov..!! Valjda mi se više ništa nije pokvarilo danas, al kad ga krene onda ga krene i bome ide Zetor bez kočnica, ne staje.. :(rofl):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
do podne se malo zatvaralo friškog oranja,pokosila se neka trava ispod kuće,promjenili noževe na kosi,morao ići na roditeljski radi upisa djece u srednju,poslje podne prekrenuo ljulj,morala žena pokositi jer sam ucvikao 2 sata na satanku,i sad večeras šečer na kraju,došao sam zadnji do kupaone a rikno grijač na bojleru pa je bilo jedno malo hladnije tuširanje:(devil)::(devil):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ja sam danas poslje škole išal z mamom u Čakovec jer sama se boji voziti auto,tj.ona je antitalent za vožnju...i sad poslije prošetal cucka,baş sam pred 5 min došal nutra..
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
jutros doterali vladimirca sto sam kupio. pa malo se moralo zaliti i politi pa onda malo remont krenuo .jedno po jedno se pregleda i nedostaci resavaju
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja sam kad sam doso s posla cijelo popodne vozio gnoj ima i nesto slika al kad malo ce bit vise vremena za prebacivanje!!!!
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Danas se sijao kukuruz dalje... ali naravno mora se pokvariti nešto, prvo mi na Zetoru odšarafi se šaraf što drži španer, ajd nekako potanjuram dokraja, nije problem tanjurati nego okretati jer leti poluga u točak, ajd potanjurao, došao kući odkvačio tanjurače idem kvačiti sjetvospremač ne rade kočnice, pogledam ulje, nema, (znalo se to već desiti raspe mi se na čep u posudici gdje je ulje jer ne zatvara dobro) odem kupiti, krenem točiti ono curi crijevo, promjenim crijevo i nikako ih odzračiti, ostavio ih da ne rade, reko bitno da kvačilo imam(ulje je za kočnice i kvačilo u jednom) Odem na njivu i radim radim i ostalo mi malo manje od jednog jutra i odpadne mi valjak na sjetvospremaču i sad ujutro prvo popravljanje pa završiti to, a trebao danas biti gotov..!! Valjda mi se više ništa nije pokvarilo danas, al kad ga krene onda ga krene i bome ide Zetor bez kočnica, ne staje.. :(rofl):

Lijepo lijepo al to ti je peh pravi hehe zna se meni desit da balirka zacvika špagu i potrga i igle kaj vežu došlo mi za poludit al usto mi ode servo na traktoru pa se traktor mota kaj da mu volan zahrđal bez gasa jedva okrećeš volan:mur::mur::mur:

nego frezalo se danas i jamičalo za krumpir
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
mi cjeli dan sijali,sutra nešto moramo usložno zaorat gnoj,potanjurat i sjetva...našega je još ostalo za sijat oko 2 ha
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@mali plavi pozurio i ti s sjetvom ja sam danas jos malo potanjuro sta mi je ostalo jucer malo poravno ddrljacama i kasnije slago traktor da sustra ga mogu odmah isprobat u sjetvi:)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh