• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Danas bio na poslu uspud malo se navratio na otpad pa doma jos malo na razgibavanje nabrzinu s starim nabaco tri prikolice gnoja mami za vrt i za krumpir!!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Skidalo se zaperke sa paprike,čupao korov,posijala se rajčica,posijao se kupus, rezao se krumpir za sadnju,(bem ti krupnu kalibražu),Poklonili se flanci,poklonili se flanci,posudio se ph metar.
Rezime-naradila sam se ko konj,napravila sam tri dobra djela i popričala sa troje ljudi.I sa još jednim,ali tome nisam dala ništa.:icon_eyes::icon_eyes::icon_eyes:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Danas se kosiju svi travnjaci oko kuće i voćnjak uz to vrijeme je da se ide u akciju al to sve blokira ŠKOLA

@mali plavi nisi jedini tak sam isto i ja kupio nove gume a bile kinenske i zderale se za 2-3 dana
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
danas nisam trebo na praksu doc pa sam oro susjedu ;)
a sad cu ic tanjurat

[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=player_profilepage&v=Mass8b1fFCk[/YT]
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Bio na poslu doso doma i opet akcija najprije frezanje vrta i za krumpir pa oro malo susjedima za vrt da se jos nesto zaradi i ode cijelo popodne sutra ispocetka:8):
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
eto i jedna s tanjuracama od tomo vinkovica,16 diska xD


556035_521641424549019_1326023747_n.jpg


normalno,glumim frajera xD

539650_521591481220680_1116975101_n.jpg
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
kaj su to OLT tanjurače ili neka žnj firma? a to je stvarno več frajerizam kad se sa sunčanim naocalama slikaš sa traktorom :)

e da sjetil sam se kak se zove ona spojnica -iber spojka :)
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Tino glumac da nemreš veći bit :DDD

a ja i brat sa pravom mašinom orali BELARUS 952.2 i dvobrazni visoki klirens ma milina za orat je bilo :3
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Eh večeg baksuza nema od mene,danas odem uzorati jedan komad blizu rali za zob i zaorem si mobitel,ma nije mi do njega koliko do kartice e koji sam ja: Icon_hang:: Icon_hang:: Icon_hang:: Icon_hang:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
pa zovi na njega i hodaj po zemlji..pa negdi bu valjda zconil,jedino ak nije zvuk usključen hehe...ti si ga uspel zaorati,ja pa sam jednog pregazil traktorom..
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
Eh večeg baksuza nema od mene,danas odem uzorati jedan komad blizu rali za zob i zaorem si mobitel,ma nije mi do njega koliko do kartice e koji sam ja: Icon_hang:: Icon_hang:: Icon_hang:: Icon_hang:

Možda nisam veči baksuz, al nisam ni manji:icon_lol:
Jučer sam zaboravio telefon u dvorištu na klupi i dok sam skužil di je ostal normalno da ga je pes prožvakal:(clap)::icon_lol:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ma što bi rekli naši susjedi Bosanci,Mašala,našao ja moju Nokiu,sva sreća ispala na okretanju kod šume gdje sam prištelavao plug,ajoj al sam ju ugazio u lišče,da nije naštelana na najjače nebih ju pronašao,ja stojim kod šume i zovemo kad počne Tomson pjevati,uf odmah mi ispao ljepši dan:icon_pray::icon_pray:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Sa mobitelima stojimo ovako-jedan mužu pao u punu kantu vode.Jedan smo pregazili autom,ali prživio još jedno vrijeme dok nije do kraja riknuo ekran jer je napuknuo-krasan erikson postao bljak.Jednog muž ostavio u kafiću na stolu i za pet minuta ga nije više bilo.Jedan sam ja pronašla na parkingu u gradu,zvao čovjek nakon sat vremena,i došao po njega.

Danas se sadio krumpir.Konačno.Sutra neću ništa pisati,jer će se i sutra saditi krumpir.:cool2::cool2::cool2:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
ja sam skoro sve posejao i posadio ove sedmice. jos druga tura boranije i paradajz i gotovo sa bastom. polomi se frezujuci koliko je kisa sabila zemlju. a sad malo radionica malo usluzno freziranje plastenika.sutra cu se slomiti .9 plastenika zakazano friziranja
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh