• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
danas se je jako puno radilo...prvo poslije škole sam nešto moral nositi kod kuma pa sam se tamo zadržal i naravno popil dva pivkana...dojdem doma,za pet minuta zove tata kaj im dojdem pomoči drva tovarit jer gazda se kopital po podu kak je bil pijan,pa smo ga natjerali doma pješke ima oko 2 km nek ide spat...tata je pilil a ja i još jedan smo tovarili...i tak prva puna,idemo kod gazde koji naravno spava doma i istovarimo,i opet druga,pa treča,pa četvrta i sad nakraju petu nismo uspjeli istovarit jer nas je mrak zahebel...u međuvremenu smo popili još pet pivkana,pa se zato i moglo tolko tovarit i istovarivat,inače bi odustali nakon druge...i prije 20 min dojdem doma,istušiam se i sad u krpe...

inače piše se Thompson...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja kad sam doso doma s posla provuko za grabice za krumpir posadili i onda malo u zivot:cool2:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
danas se malo krenulo voziti stajnjak,išao na sahranu,jedna susjeda od punih 88 otvorila kod Sv,Petra vrata pa smo ju ispratili,poslje se još odvezlo dve prikolice stajnjaka i sutra valjda bude vožnja polako bez pretrpavanja jer put za voziti je koma,:icon_jook::icon_jook:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja danas popodne kad sam doso doma malo po garazi i radio dva kljuca za otvaranje hidranta i malo pospremo po garazi i ode popodne:(
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
Danas se završilo prskanje pšenice:cool2: Malo se tanjuralo dok nisam skoro zaglavil:icon_e_surprised:. Jedva sam se išćupal van iz blata kad je :tractor: počeo propadati. To bi bilo to za danas. Nastavak kroz par dana ako neće biti kiše.:cool2:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
prvo se istovarivala i ona peta prikolica,pa se tovaril crijep lomljeni kod susjeda su rušili štaganj,i otpelalo se to...l pribilježile se narudžbe za sijanje odv8 susjeda,treba zrušit jedan štaganj i dopelati oko 7 prikolica drva....
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Evo i ja danas probal tanjurati samo kod mene druga muka tanjurače nejdu u zemlju koliko je gornji sloj tvrd a dole mokro ...
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
kod mene nikakvih problema...tata je danas preletel z branama po brazdi i ide odlično u zemlju...probal je i samo tanjurače,idu i one ali skače ko lud po brazdi...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Svašta se radilo,svašta,jedni su orali pa frezali,jedni su u plasteniku skidali - zaperke (da se ne pomisli nešto drugo :icon_razz:),sada se čeka da se sunce spusti i zatvore plastenici i ide se saditi krumpire.Nešto malo što je ostalo-,pola jutra.I to je od sadnje krumpira za ovu godinu gotovo-jučer,prekjučer,danas,i kvit.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
mi posadili krumpir danas,jučer pa mi susjed pobjegao nekud i sad ga tražimo po svim poljima,tj.to je kao pronači iglu u plastu sijena
 

RAZZOR

Član
Tu od
15 Ožu 2013
Poruka
114
Od ponedjeljka sam u traktoru od 8-9 ujutro do 8 navece, bacanje gnojiva, zavlacenje brazde, priprema, sijanje, spricanje zita, prihrana zita. neznam kud od posla. i ima za jos pola tjedna ili tjedan. Rasipac ilitiga rastepac kak se u zagorju veli, opran i sređen slozen na paletu i pospreman, zasad odmor za njega odradio je poso vrhunski.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja danas doso s posla susjedima napravio grabice za krumpir odvezo frendu prikolicu gnoja za vrt i jos malo vario i ode vrijeme!!
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Došao s posla,pajser i maca u ruke i udri mujo,promjenio uz pomoč tasta sve 4 gume na IMT-ju
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ujutro otišao po tovne piliće,uzela se smjesa,morao po ulje za traktor,krenuo voziti stajnjak i ugasi se mali milutko,ajde po nove filtere i dok se pokrenulo prođe vrijeme,do odlaska u štalu se vozilo jedno 5 turi:(devil)::(devil):
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
Danas su se vozila drva i još se malo završavalo oranje.... bila bi koja slika iz šume i krašograda no nemogu naći adapter za mikro karticu jer sam jučer imal lopove u kući i sve mi razbacali mamu im jareću:icon_axe:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
ja od sinoc na pijaci do danas ali bitno povrce je prodato,, zatim malo zestokog freziranja plastenika da se kais pogonski poceo topiti i pucati koliko je specena zemlja.zatim jednu ladu isao uzupciti jer sve spanere izotkidala. sad sam ko mrtav samo gledam gde je jastuk od umora i nespavanja
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,335
Danas jedino malu decu nisam delal, mada stignem još i to :(giggle)::(giggle):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Danas jedino malu decu nisam delal, mada stignem još i to :(giggle)::(giggle):

Ma pusti,nemoj,odmori se malo.Uzmi radije radnika,ne možeš sve sam u svojim godinama.:(giggle)::(giggle)::(giggle):
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh