• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
mah to smo posijali jer nismo imali kaj raditi...inače amo trebali kumu posijati ali nešto iskrsnulo pa nije uspel pripremiti..pa smo našu samo jednu zemlju posijali a prije sve usložno...još bude nakraju dobro i izašlo...kolko napravimo usložno ,sa tim pokrijemo svu naftu i još nekaj ostane za gnojivo....ove godine jako puno ljudi traži da im se sije jer svi imaju one stare oltove mašine pa to sije jedan red ovako,pa drugi onako i onsta je to za ništ...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E se jutros spremilo u ledenicu tridesetak piceka uz supruguvu asistenciju.Pa se malo prolunjalo jednim djelom Slovenije.Nešto se i kupilo,pakung od 5 kg Acrobata za 104 eura,pa još nešto od akaricida,jedan krasan cvijet,i puno nepotrebnih stvari za kuhinju-čokolade razne,grickalice razne,nešto kemije za sjaj kućanstva,malo prave hrane-zapravo bi moja pokojna baka rekla-dok budale imaju para-kramari imaju sreće.Jer smo bez većine kupljenoga mogli,ali-male cijene-velike oči.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Dobro johabice ako se kupilo nešto što redovito treba,ja danas moram protiv svih sila koje se okomile na mene,ajde po zubce za skupljač,trebaju dijelovi za prskalicu ,procurila,danas kupim grijač za bojler a starog ne mogu skinuti i još tome sam ogulio ruku dok sam pokušavao gada od grijača odšarafiti tako da sada budu ukučani do ponedeljka bez tople vode,idem kupiti ključ 54 i šlus,danas sam pitao na x mjesta ali bez uspijeha,nego johabice dali je stigla i zaliha Bali čokolade,čekam degustaciju
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
danas je bilo cjelodno tanjuranje i sjetva...ajkula pa kaj nisi rekel,imam ti ja ključ 54 :)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Od Bali na žalost ništ-bilo ti je to ovako-mi ti doma ujtro do pol deset spremali piceke u ledenicu,pa krenuli za Ormož.Dok smo tamo uzeli što treba,onako ležerno,bez žurbe,vrijeme je išlo,a onda smo se zaputili za Lendavu.Onako,okolo,isto bez žurbe,malo virneš tu,malo virneš tam,pa smo došli tamo malo prije dvanaest.I ušli u prvi dučan.Pet do dvanaest.Pa nam trgovka rekla-a je danas kod nas neki praznik.Partizanski.Radimo samo do dvanaest.Fajrunt.Pa smo mi onda otišli u drugi dučan koji je još bio otvoren.Do trinaest.Je,ali tamo Balicu nemaju.I tak samo ti ti i ja ovaj puta ostali bez Balice.Da sam je uspjela kupiti već bih te ja bila pitala za adresu,i Balica bi bila na putu za tvoj poštanski sandučić.
Nemaj brige,bum ja opet išla u Sloveniju.Kupili smo neke jeftine konzerve za psa i mačke,pa ako im se svide,budemo išli toga kupiti brdo.A onda budu i Balice.:icon_thumright::icon_thumright::icon_thumright:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
kod mene u selu danas misa,proštenje,sve puno gostiju,a ja i stari hodamo oko plastenika,zalijevamo,pumpamo vodu,traktori rade... svi nas samo čudno gledaju! baš smo luđaci. :):)
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
i ja sam morao zaliti bastu nekih 15ari. toliko je suvo da ce izgoreti sve. ocekuj kisu a ona omanula. malo se pokosilo dvoriste jer trava raste kao blesava. kasnije jos jedan deo baste manji da zalijemo al to ce sacekati do predvece
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja danas odmaram samo jedem i spavam cijeli dan da nadoknadim propusteno ovaj tjedan i da malo napravimo rezervu za sljedeci tjedan:(happy):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
i ja danas samo jedem i pijem i ništ drugo,ajd evo sad sam navečer napravil kojih 20 km z biciklom...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
do podne servisirao pumpu od prskalice,ma radi kao singerica,poslje podne se pokosila jesenos sijana lucerna,počeli neki korovi udarati pa da se počisti,popodne odmaranje,pa ipak je nedelja:icon_jook:: Icon_jook:: Icon_jook:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
od jutros skoro celi dan sam frezovao plastenike. a zasusilo i tvrdo ko beton. jos me ruke bou koliko je treslo. ali honda sve trpi. sad se vidi velika prednost kipor dizela i da nisam pogresio sto sam ga ubacio. ovo nijedna freza sad neradi jer su previse lagane. e zato ja imam posla ,jeste da se malo istresem ali se i zaradi
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Bila na Rastokama-dva puta, na početku i na kraju(zato što je predivno),pa u Baračevim špiljma,(u gornjoj),pa na kanjonu Korane,pa u Drežnik gradu,i starom_ma to je zapravo ostala samo kula,pa se maznulo janjetine,je,i zaboravila sam i u muzeju domovinskog rata iznad Karlovca.Je.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Vidi ti nju dok mi crnčimo na praznik rada ona se šeta po Rastokama nije to loše ljep si izlet izabrala svaka čast još koju kilu janjetine i dobar gemišt i praznik rada kud češ bolje...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
danas je onaj od onih nezgodnih dana ,kada ne znaš šta se nije radilo,jutros ustajanje u 2 ,cijeli dan gotovo na traktoru,samo se prekapčaju priključci i mijenjaju majice,:icon_hang::icon_hang:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@johabice lijepo ti uzivas u karlovcu mogla si malo navratit do mene i pomoc mi u sumi:(giggle):
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
ujutro se nalozilo... gica pod pekom... pa hamburgeri i cevapi za djecu... pa pravili sadnice, pa otisao na lapovac provjeriti jel sve spremno za saf ( http://slavonija-adventure.com/category/naslovna/ ) gdje sam suorganizator, pa pokosio travu na kuci, pa opet sadnice, pa pomogo susjedu praviti ljuljacku za djecu i ljestve i evo sad pivkana i odmor! ;)
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
cjelodnevno odmaranje i prežderavanje..jedino kaj sam danas radil bilo je raznašanje pijače jer nas se malo više skupilo..
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
danas doso s posla malo vario u garazi pa otiso malo neke ljeske podsisat pri zemlji sta su mi bile uz njivu i sad odmaranje!!
 

Kuba

Član
Tu od
8 Velj 2011
Poruka
175
Pozdrav! :icon_pidu:
Danas sam kao i obično u slobodno vrijeme,bio u ribolovu,pecali smo i nešto nas je kopkalo da idemo vidjeti ''nova'' ribolovna mjesta,zarasla na koja nitko nejde,i tako naiđemo na jedno mjesto i u koritu rijeke ILOVE,naiđemo na KUMULATIVNU TROMBLONSKU MINU,neaktiviranu...I naravno zvali smo policiju,i veli policajac da vjerojatni nije iz rata,jer je kao nova,a prošle godine sam to isto mjestio htio krčiti i prihranjivati i nije je bilo....

-OVIME ŽELIM REĆI DA SE TREBA PAZITI ČAK I U RIBOLOVU,I ŽELIM REĆI KOLIKO SU LJUDI BEZOBRAZNI,VJERUJEM DA JE NETKO POKUŠAVAO ''LOVITI'' NA TAJ NAČIN RIBU,ILI ''SLAVITI'' NOVU GODINU.....
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh