• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
jucer smo ga deli skup,dns je bil na tehnickom i maloprije sam ga doma dopelal
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
danas malo u radionici radio limariju na dzeti a posle frezovao bastu posto je malo presusila zemlja.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ujutro smo susjed i ja razrovali njegovu ogradu,došao mu kupac sa Ategom po cjepanicu i umjesto da ga je okrenuo praznog on išao okrenuti do pola pun,nasjeo je i ukopao se do šasije,bilo je gadno izvlačenje nekoliko puta ali smo ga izvukli,susjedov torpedo je dušu ispuštao ali je izdržao,u podne sam otišao sa klincem do doktora,poslje sam sastavio onaj pokrljani kardan od jučer ,uglavnom ugodno iskorišten dan:icon_pidu::icon_pidu:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
ja cijeli dan na poslu evo prije 45min stigo kuci ubojit dan samo red rad i disciplina:)
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
:icon_pidu:ja danas posijal umjetni gnoj po trtikalu, promijenil amortizere na seatu i samo laganini
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
eto slika od dns kad je trebal na tehnicki iti ;)

482720_519853938061101_245754018_n.jpg
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
malo smo prali Torpeda

Uploaded with ImageShack.us i znam da gornja cijev ne stoji ravno ,nismo imali drugu pa smo tu skrpali dok se ne kupi druga


Uploaded with ImageShack.us
a poslje je podvozje pofarbano ali nažalost nemam slike
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Rijesi taj auspuh pod hitno slozi ga kak Bog zapovjeda gadno izgleda na traktoru a ostalo svaka cast!!
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Rijesi taj auspuh pod hitno slozi ga kak Bog zapovjeda gadno izgleda na traktoru a ostalo svaka cast!!

ma valjda bude tata sutra otišel po drugu cjev pa bu ajnc-a
ovak super radi i puno ljepše ga je za čuti:(clap):
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Kakve su ti ovo čudne gume napred al nema veze danas sam sa dedom radio oko ovaca premicali banjguru i tak al sutra ja i brat u štalu okrenut ćemo ju naopaćke bit će štala ko nova :3 i malo ti auspuh u koso na torpedu
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Kakve su ti ovo čudne gume napred al nema veze danas sam sa dedom radio oko ovaca premicali banjguru i tak al sutra ja i brat u štalu okrenut ćemo ju naopaćke bit će štala ko nova :3 i malo ti auspuh u koso na torpedu

ma kave čudne...to su kamionske gume 12x20:(happy): i vanjska plata felgi je od kamionske felge a srce smo mi radili i varili:fiery:
auspuh nije nimalo po koso,tj sad je ali iza dojdu još veče gume i onda bude cjel itraktor stajal ravno i nebude tak izgledalo da visi nazad...evo sa ovim gumama(13.6r38)ide 33 km/h a kad nabavimo 18.4r38 onda bude stvarno brzo trčal po cesti...
@agromaner i ja bi jednogg :icon_lol:
nego da se nadovežem na temu...
poslije škole sam malo gledal sa tatom neke prikolice na njuškali i ja se lijepo zavalio u udubni stolac i zaspal..sve dok me nije frend zbudil dok me zval na mobitel :fiery:
i naravno ja otišel spat i onda me probudi tata je nekaj slagal motorku kaj budemo išli po drva sutra..i onda mi je več dojdadilo spavati i konačno otišel van,malo prošetal peseka i odem se vozit z biciklom i evo ti ga na doma dojdem sam mokar do kože...najedem se i sad malo tipkanje po forumu:icon_twisted:
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
bio u krapini i na povratku uhvatio jednu predivnu dugu!!! :)
p.s. uspio sam navuci 210, ali zeni je bilo puno pa nisam smio testirati auto do kraja! :(envy):

prvo dokaz i z krapine! :)

fotografija0104a.jpg



fotografija0111m.jpg


fotografija0110r.jpg
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dopodne se vozila slama u balama,brzinski do grada,popodne se malo šarafalo i sad pred veče takav me drijem uhvatio da sam jedva završio posao kod kravica,evo sad pala lagana večera ,domaće kobase i jedna jabuka :icon_jook::icon_jook:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
bome lijepa duga,iznad tmurno,ispod se vidi suncano vrijeme...

ja pa danas bio u sumi i ispilili i natovarili 3 prikolice i lagano doma..
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja sam danas malo zakazo ujutro odvuko auto na otpad pa se islo malo kafenisat u povratku pa nazat u zg opet kafenisat s jednom damom i kasnije popodne kad sam doso nije mi se nista dalo pa se vucaro po dvoristu lijenost me ulovila:icon_rofl:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
e danas sam kaparisao traktor. iza beograda sam nasao povoljno jednog vladimirca T25.otisao dog ga nisu pokupili sverceri i pao dogovor. tako da nisam dzaba presao 260 km
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
danas pošto je bilo lijepo vrijeme,vozio se bicikl,frendi i ja smo prošli u krug cijelo Međimurje,u pripremi za Međimuski bimep,što se isto vozi sve okolo cjelog međimurja... a sretali smo razne ljude sa kojih smo se malo nasmijali,malo načudili...ma svašta...blizu doma sretnemu jednu djevojčicu cca.8 god kako vozi bicikl na jednom kotaču,kao što su oni u cirkusu...i pitam ja nju pa kak se to naučila voziti..kaže da je isto kao i normalnog vozit samo kaj treba dobro držat ravnotežu i ide...

i na kraju kad dođem doma,pogledam kotače i imam što vidjeti..hebemti i kineskim gumama..baš sam bio stavio nove pred 2 dana i danas su došle do ovog stanja..imale su7 mm ripne a sada nimalo..a kočnice nisam ni koristil...

Uploaded with ImageShack.us
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh