• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
juce smo sadili boraniju pa se danas ide dovrsiti jos malo sto je ostalo. pa ce trimer da se probudi posle zimskog sna. pre neki dan sam na jedvite jade pokosio dvoriste kolika je trava .od stalnih kisa se nista neda uraditi na vreme. pozdrav bageristi
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Radilo se od juta ono što će se nastaviti točno za pet minuta-vezao se paradajz.Već bi bilo vrijeme da se s time završi.No,no,još sutra i bude.
 

pege25

  
Tu od
5 Kol 2010
Poruka
53
Evo ja sam danas od posla popio smo jednu dvoguzu pive
2162388035.gif
pa sam nekao malkice napet..inače je sve pet
1965607872.gif
..

Šegu na stranu noge na ramena...poludit ču više od ovog iščekivanja da krenem nekaj pametnog delati..ubi me sad želja za poslom ..uh postao sam 100-kilaš ne od jela nego od nerada i pive samo ga cuclam ko mala beba flašicu
1313325794.gif
samo što ja to vako radim he viđe ga ko protočni bojler radi
1221582481.gif
:icon_smile:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
danas sam frezovao sa hondom. jedan deo gde treba boranija biti je izgazen traktorom pa sam morao to isitniti i kanale sa ralicom napraviti. onda jos jednom komsiji frezovao a jako vlazna zemlja jos a sabila se ko beton od ovih kisa. mokar kao mis sam bio dok sam zavrsio sve.
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
evo zgruvo baki drva, pa sam jedan cosak usliko na kraju, a ova debalca sto vire, to sam ostavio i zarezo, pa cu to pocupat s traktorom kad budem isao orati... pa malo da potkrijepim slikicom... :)

fotografija0090.jpg
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja danas kad sam doso s posla otiso u sumu i prikolica drva je doma po malo i to cemo rijesit!!!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Danas skoknuo do Virovce,poslje podne otišao po neki zgrtač,pala neka kompenzacija,ja njemu ždrijebe on meni skupljač i još koju kunu,hebi ga nema se para za novo,odmah popodne poskidao pokidane vile,malo čiščenja i podmazivanja,uglavnom puno je bolje iskorišten dan kad se može nešto raditi vani:icon_pidu::icon_pidu:
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
istina... ja se odmah osjecam bolje kada napravim nesto, a ne kada sjedim pol dana i cekam da prestane kisa.... :)

evo i stigao sam jos i malo svoju buducu poluradionicu srediti, he, he...

kad sam razmontiro stol, jedna noga je bila koma, u stvari nije je ni bilo, he, he...
ovo je netko prije ohoho godina skrpao i to boze sacuvaj, ocito baka.... :)
ovo je ta cetvrta noga stola.... ali napravit cu novu! :)
fotografija0091n.jpg


evo nasao sam u ormaru i stari strojcic za ostrenje kosa sa striznih kosilica i jos starih alata, pa cu sve to srediti i spremiti si u jednu prostoriju da imam za uspomenu!
fotografija0092v.jpg


eto i malo sam poslozio starog zeljeza i svaceg neceg... odmah sve spricam s WD40 i slazem i biti ce to barem neko vrijeme zastita za ono sto ne koristim...
fotografija0093.jpg


a evo dokle sam dosao, svi zidovi prazni i ormar dole i rastavljen stol... dalje idem sa metenjem, sredzivanjem poda i krecenjem, pa sredzivanjem stola, pa dovlacenjem struje do stola i do svjetla, pa police za kljuceve i ostalo.... :)
fotografija0094t.jpg
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
za ovu nogu je zbilja trebalo mašte,nego šta se onaj PAN tamo kamufliro
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
kazem, vjerojatno baka, ona je maher za takve popravke, he, he, he... :)

a ovo? nemoj tako javno, ipak je vlasnik osjecke pivare iz mog sela!
a ovo se slucajno naslo tamo, baka me pocastila jer sam sredio taj sljivik! otkud joj to, nemam pojma, al bilo je laaaadno, uffff, milina nakon onog smrada motorke i bolova u rukama (rezo sam od visine do koje sam dohvatio, cca 2 metra, pa prema dole i to po 30 cm, odmah za cjepanice)...... :) :)
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
kod mene se baş nije neşto radilo...išli smo sa kumovim gliserom na registraciju a poslije zahebancija
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
danas se švasalo, obišla se šuma i na kraju se vino pretočilo.......
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dopodne se mučio sa pripasivanjem kardana za skupljač.pod obavezno morao sam nešto i pokrljati,na kraju niisam uspio spariti jednu vilicu od kardana i bio sam jako bjesan,poslje otišao brzinski do grada ,uvijek ima nešto za plačanje,kad sam se vratio sjetio sam se da na još jednoj hrpi ima dijelova od kardana,malo se razbacalo i BINGO,točno vilica kakva mi treba,MAŠALA,uštedjela mi put do Žabnjaka,uglavnom ,divota od dana radi sunca:icon_pidu::icon_pidu:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh