• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
ajde johabice nadji mu jednu da se smiri. vreme mu je . da vidi kako je imat gazdu u kuci heheee

Jedino samo da me smiri da vise ne lutam okolo a ja cu uvijek ostat saljivdija:(happy):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Imal bude Bučo prilike upoznati međimurke,jel Bučo.Pošto je ispalo naopako sa bačvama,nismo se na vrijeme dogovorili,imam ja za njega druge.Pa budem i njemu poklonila nakaj.Veli muž,ako je za njega-neka vozi.Isto kao poklon.
Ma mi smo se već sve dogovorili.:icon_pidu::icon_pidu::icon_pidu::icon_lol:

Smije mi se muž-pa nisu Krapinjci bili danas-bili su jučer.ja sam se izgubila u vremenu.Ne bi čovjek vjerovao šta ti godine rade!O,gospode Bože!:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Imal bude Bučo prilike upoznati međimurke,jel Bučo.Pošto je ispalo naopako sa bačvama,nismo se na vrijeme dogovorili,imam ja za njega druge.Pa budem i njemu poklonila nakaj.Veli muž,ako je za njega-neka vozi.Isto kao poklon.
Ma mi smo se već sve dogovorili.:icon_pidu::icon_pidu::icon_pidu::icon_lol:

Smije mi se muž-pa nisu Krapinjci bili danas-bili su jučer.ja sam se izgubila u vremenu.Ne bi čovjek vjerovao šta ti godine rade!O,gospode Bože!:icon_lol::icon_lol::icon_lol:

Naravno jedva cekam da upoznam neku dobru medimurku da dogovorili smo se ja se javno zahvaljujem dok se ne oduzim:(happy):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Danas lijepo vrijeme pa smo bili u sumi malo vitlanja i jedna prikolica je doma da bar jos posluzi vrijeme da i to rijesim kaj je izvitlano!
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Danas se mjenjale felge na autu, doboši i čeljusti se pofarbalo, palilo se granje od obrezivanja voćaka i čistilo se malo po vani, kako je ljep danas dan..:)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Šta smo radili danas-guzu smo nažuljali danas.To ide ovako-sjedneš na mali stolčić,vežeš paradajz-dva reda.Jedan sa lijeve strane,jedan sa desne strane.Zavežeš na lijevoj strani četiri,pa se na guzi zaokreneš udesno,pa zavežeš na desnoj strani četiri.Onda digneš guzu sa stolčića,staviš ga za četiri biljke dalje,pa spustiš guzu na-zna se-stolčić.I tako ti se guza vrti lijevo desno ,pa se diže,pa se spušta,bem ti guzu,stolčić,dizanje,spuštanje i lijevo desno.Tako se dobije žulj na guzi.:(envy)::(envy)::(envy)::icon_axe::icon_axe::icon_axe:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Danas milina od dana,radilo se oko kuće, sunce,toplina ma šta više poželjeti,popodne bili gosti jedni ,pošto kod mene današnjim danom dupli rođendan,supruga i srednja kći,malo se pretjeralo sa ićem i pićem ,sad za spavanje samo jabuke,:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:,johabice znaš šta je sada činiti johabiju,masaža nažuljanog dijela,i sutra pošteda od posla
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
evo nasao neke stare papire, pa i racune od zadnja 2 traktora sto je dedo kupio, he, he...
nisu bas bili skupi, a ni porez nije bio velik, danas nam krvopije uzimaju duplo vise...

racun2001.jpg


racun001.jpg
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
danas malo u nabavku materijala za djetu pa menjao hidropodizace na stricevom B3 pasatu , pa malo pokosio dvoriste kod mene strica i komsinice. raste djavo i na ovoj hladnoci a tek se malo prosusila na vetru pa sam je osisao do zemlje.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
ja sam popodne poslje sume jos promijenio pod u prikolici ovo sunce me je pokrenulo samo kak sam se brzo pokrenuo ne odustanem brzo:icon_rofl::icon_rofl:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo nasao neke stare papire, pa i racune od zadnja 2 traktora sto je dedo kupio, he, he...
nisu bas bili skupi, a ni porez nije bio velik, danas nam krvopije uzimaju duplo vise...

racun2001.jpg


racun001.jpg

To su bili dani,bez bilježnika i jamaca, eh samo se sječat možemo bez obzira na sadašnje priče da se nekom ne zamjerim:icon_super::icon_super:
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
pokopat ce nas te banke! jedan pametan covjek, svjetski je rekao nesto ovako: kada bi ljudi znali na koji nacin banke funkcioniraju, nebi iduce jutro sunce svanulo a vec bi izbila revolucija! :)
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Danas bio na poslu nakon skoro dva tjedna godisnjeg katastrofa nista mi se nije dalo radit pogotovo kad je kisa padala pokiso sam skroz valjda me nece neka bolestina copit:^):
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
e ja bolujem ceo dan. pokisao sam pre neki dan i vetar me pproduvao i sad glava ko panj. srecom pa nema temperature . a ova avet od kise evo je opet uz grmljavinu
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
došo iz škole,pojeo hrenovke i otpelao traktor kod prijatelja doma u radionu,trebali smo pocet danas šrafit al sutra cemo,ima gore i IHC 1246,imt 539,auto nissan, zetor 4711...ovaj ihc je vec treci put na pola xD
bice slike sutra ;)
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
švrljal po zagrebu, pa poslije nešto počeo radit i razbil si prst s čekičem pa odustal od posla..
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
švrljal po zagrebu, pa poslije nešto počeo radit i razbil si prst s čekičem pa odustal od posla..

kad si razmisljal o onim tetama sta si vidio u zg a nisi pazio kud lupas:icon_rofl::icon_rofl:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jao mrzim kišni dan,jutros sam posadio nekoliko bijelih božura,konačno sam uspio nabaviti staro sjeme,to mi je cvijeće prekrasno,išao sam gledati nekakav stari skupljač,umalo sletio sa ceste,dobro što Renault ima dobre brenze,na potezu Bulinac Stara rača dolazi do izljevanja vode kad su veće kiše ali ovakvu lokvu još nisam imao čast upoznati,ali dobro je prošlo,popodne uživanje u štali sa padanjem kiše za vrat:mur::mur:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh