• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Prevozimo se s jedne strane na drugu u kombinirkama onda kad ide spusti ralicu ili korpu da malo razgura vodu da lakse prode sigurnije vidic ces slike u nezgodama!!
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
i kod nas celu noc i ceo dan pada kisa. malo u radionici radim djetu a skoro nisam u gorem limarijskom stanju video. ali mora se ionako je slabo posla ,nema birkanja
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
e danas se malo varilo oko kose pa se išlo do jaske po neke dijelove što je uskrsni zeko poslao i malo se popričalo sa starim radnim kolegama....
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
samo se troše drva i skupljaju kalorije,ah da johabice danas nam je kolega čižmešinkin dostavio male piliće domače,išao je pokraj kuče pa na povratku isporučio,da vidiš kak su šareni,budem sutra poslikao sad su ušuškani u toplu gajbu i ne znaju gdje budu na ljeto završili:icon_pidu::icon_pidu:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
danas malo u radionici krpim djetu pa kod rodjaka otisao ofarbati velger presu
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Danas su došli oni Krapinjci po drugu bačvu,izvadil je iz podruma,natovarili u prikolicu i otišli.Ali...ja sam ih cijelo vrijeme slušala kako pričaju .Koji naglasak imaju,pa to je da poludiš.Ja bih ih cijeli dan slušala kako govore,čudo jedno koliko mi lijep krapinski naglasak.:(giggle)::(giggle)::(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Danas su došli oni Krapinjci po drugu bačvu,izvadil je iz podruma,natovarili u prikolicu i otišli.Ali...ja sam ih cijelo vrijeme slušala kako pričaju .Koji naglasak imaju,pa to je da poludiš.Ja bih ih cijeli dan slušala kako govore,čudo jedno koliko mi lijep krapinski naglasak.:(giggle)::(giggle)::(giggle)::(giggle)::(giggle):

Da ti nisi malo zagledala krapinjane i da ti oni nisu lepi a ne govor.hehehe:(giggle)::p:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,708
imao sam razgibavanje na voćkama,počelo orezivanje..
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
@Oficir,ma kaj da reknem,četiri dečka,mlada,zgodna-ali,svi skupa ne vrijede ko moj jedan.Znaš onu ,tko ono pjeva-"Ne bih te mijenjala ni za duplo mlađe,sjedokosog momka ljubiti je slađe".:icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@Oficir,ma kaj da reknem,četiri dečka,mlada,zgodna-ali,svi skupa ne vrijede ko moj jedan.Znaš onu ,tko ono pjeva-"Ne bih te mijenjala ni za duplo mlađe,sjedokosog momka ljubiti je slađe".:icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:

Sigurno je johabi blizo kad se takve porukice pisu:icon_syda::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
@Oficir,ma kaj da reknem,četiri dečka,mlada,zgodna-ali,svi skupa ne vrijede ko moj jedan.Znaš onu ,tko ono pjeva-"Ne bih te mijenjala ni za duplo mlađe,sjedokosog momka ljubiti je slađe".:icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:

Da kak nebi znal Antonija Sola meni treca po lepoti nakon Rozge i Sonje Kovac.
Gle znas kaj imas, i to treba cjenit!
Ja sam se malo nasalil da dignem malo atmosferu i drago mi je da si uspjela prodat cisterne cestitam od srca i sad bu nekaj love za umet i sjeme ak se ne varam,jel tak?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja sam se malo nasalil da dignem malo atmosferu i drago mi je da si uspjela prodat cisterne cestitam od srca i sad bu nekaj love za umet i sjeme ak se ne varam,jel tak?

Nebude jer je nasa johabica jedna jako fina i dobra zenska koja je to poklonila:p:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Nebude jer je nasa johabica jedna jako fina i dobra zenska koja je to poklonila:p:

Joj da fakat sad si me sjetil da je to napisala.
Ma trebali su po kili prodat i dobili bi nekaj,al dobro djelo se vraca duplo!:icon_biggrin::icon_pray:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Joj da fakat sad si me sjetil da je to napisala.
Ma trebali su po kili prodat i dobili bi nekaj,al dobro djelo se vraca duplo!:icon_biggrin::icon_pray:

jao kolega nepratis na satu to ti je jedinica i u kut da malo vise pratis ubuduce na satu:(giggle)::(giggle): nije se htijela zezat s tim postedila sebe i muza muke vidis kak je dobra dusa od zene:icon_pray::icon_pray: nadam se da su sve medimurke takve:(blush):
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
jao kolega nepratis na satu to ti je jedinica i u kut da malo vise pratis ubuduce na satu:(giggle)::(giggle): nije se htijela zezat s tim postedila sebe i muza muke vidis kak je dobra dusa od zene:icon_pray::icon_pray: nadam se da su sve medimurke takve:(blush):

Nadam se da cu uspjet ispravit jedinicu jednom.:icon_redface:
Nekak mi se cini da ti se jako svidaju medimurke,dobro kak i nebi kad su vredne i postene puce.:p::(giggle):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Nadam se da cu uspjet ispravit jedinicu jednom.:icon_redface:
Nekak mi se cini da ti se jako svidaju medimurke,dobro kak i nebi kad su vredne i postene puce.:p::(giggle):

Ako nadem jednu ko nasa draga johabica odmah ju zenim:(blush):
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
ajde johabice nadji mu jednu da se smiri. vreme mu je . da vidi kako je imat gazdu u kuci heheee
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh