• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
nije od danas, od petka je ali nece se nistko ljutiti...
kuhao sam rucak, baranjski perkelt kuhan u slavoniji sa morskom ribom, ispalo je fantasticno... jos rezanci sa sirom i vrhnjem, jaoooo, ubio sam se... a evo i slika domace baranjske paprike usipane u posudu gdje je bila kupovna paprika iz trgovine... a i sogorica dosla s maturalca i donela sogoru pivkana! :icon_pidu:

fotografija0071.jpg


fotografija0073b.jpg


fotografija0072f.jpg


fotografija0068g.jpg
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja kak sam danas ujutro doso doma samo jedem i gledam tv:(giggle):
@agromaner jel meni kaj sogorica donjela:(rofl):
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
je, zazubice na njezin štel i pivo, he, he, he...
ti si koj moj brat, jos uvijek pijan spava, he, he, he...
a i ja sam jucer oddezuro sat vremena pokraj isusovog groba u crkvi, ispeko pomes i girice mojim vatrogascima nakon vecernje mise, napio se ko guzica, doso doma, otusiro se, zaspo s djecom oko 10 sati, probudio se oko pol 4, jeo, zapalio jednu, popio casu piva, nastavio spavat i ujutro u 6 se usto, odglumio zekana jer se djeca znaju probuditi oko 7, pa opet malo lego do pol 9, pa dorucak, pa pivkana, pa isli kod baka, pa pivkana, pa sad cuvam djecu dok je zena u crkvi, sad idem rucak zavrsiti, pa kod punice i mozda navece sa zenom malo u provod ako baka servis bude radio i ujutro opet skoro po istom, he, he, he.... bas volim ove blagdane! :)
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
je, zazubice na njezin štel i pivo, he, he, he...
ti si koj moj brat, jos uvijek pijan spava, he, he, he...
a i ja sam jucer oddezuro sat vremena pokraj isusovog groba u crkvi, ispeko pomes i girice mojim vatrogascima nakon vecernje mise, napio se ko guzica, doso doma, otusiro se, zaspo s djecom oko 10 sati, probudio se oko pol 4, jeo, zapalio jednu, popio casu piva, nastavio spavat i ujutro u 6 se usto, odglumio zekana jer se djeca znaju probuditi oko 7, pa opet malo lego do pol 9, pa dorucak, pa pivkana, pa isli kod baka, pa pivkana, pa sad cuvam djecu dok je zena u crkvi, sad idem rucak zavrsiti, pa kod punice i mozda navece sa zenom malo u provod ako baka servis bude radio i ujutro opet skoro po istom, he, he, he.... bas volim ove blagdane! :)

Slabo si ti meni posliko taj stel:(giggle):jos bi bilo bolje da ja nju vidim uzivo po slikama nista ajoj kolko si ti spavo ja od jucer ujutro kak sam se probudio jos nista ko je vidio tolko spavat onda manje zivis:icon_rofl::icon_rofl:
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
a mozda ju jednom i upoznas!
p.s. slobodna je jos uvijek! :)
ma to je malo spavanja ako uzmem u obzir kakav sam bio sinoc! he, he...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
a mozda ju jednom i upoznas!
p.s. slobodna je jos uvijek! :)
ma to je malo spavanja ako uzmem u obzir kakav sam bio sinoc! he, he...

Onda ima da nesto dogovorimo da ju upoznam:(happy):
Nesmije se pit ja cijelu noc pio kolu pa me opet zadnjeg terali iz kafane :icon_syda: neda ranije doma:(happy):
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
ja nocas na pijaci u Novom Sadu i nikad bolje prosao. za pola sata planu sva roba i moja i drugarima ali jos bolje od toga sto je otisla pravim kupcima. svercere smo toliko ucenili da nisu znali kuda udaraju. danas odmor zasluzen i ako budem mogao bar malo odspavati
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
*bučo, jedan moj kolega je zavrsio 10 dana u bolnici zbog kole, predoziro se kofeinom covjek, ozbiljno je zabrazdio... sad se vise drzi vode ili cedevite! bolje popit 10 piva i da te odvezu doma nego 10 kola i da te teraju, he, he, he.... :)
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
*bučo, jedan moj kolega je zavrsio 10 dana u bolnici zbog kole, predoziro se kofeinom covjek, ozbiljno je zabrazdio... sad se vise drzi vode ili cedevite! bolje popit 10 piva i da te odvezu doma nego 10 kola i da te teraju, he, he, he.... :)

Ja sam ti stalno na koli cedeviti i kavi i tog polocem dnevno jako puno najbolja mi je crna obicna kava i cigareta di ces bolje a da pijem alkohol tek onda me nebi moc istjerat iz birtije:icon_pidu:
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
gle, jedna stvar ti mora biti jasna, dok si umjeren u svemu, sve ce biti u redu! bolje popij 2 kave, 2 piva, 2 kole i 2 cedevite! nece ti biti nista, ali pretjerivati u jednome, nikako nevalja, vjeruj mi! ja u nicemu nepretjerujem, ali kad pijem, pijem dok mogu stajati, he, he, he... ali 3-4 puta mjeseno i to je to... cak mi je i doktor na ljecnickom rekao da to nije problem, da mi nece naskoditi, a ako doktor kaze, to je ok, he, he, he... :)
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
gle, jedna stvar ti mora biti jasna, dok si umjeren u svemu, sve ce biti u redu! bolje popij 2 kave, 2 piva, 2 kole i 2 cedevite! nece ti biti nista, ali pretjerivati u jednome, nikako nevalja, vjeruj mi! ja u nicemu nepretjerujem, ali kad pijem, pijem dok mogu stajati, he, he, he... ali 3-4 puta mjeseno i to je to... cak mi je i doktor na ljecnickom rekao da to nije problem, da mi nece naskoditi, a ako doktor kaze, to je ok, he, he, he... :)

Nema veze odreko sam se alkohola za dva tijedna bit ce tri god da nisam popijo kap alkohola a kak cu dugo bit neznam bolje da ne pocnem piti jer onda me nema:icon_pidu::icon_pidu:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ja sam za okladu odjedamput spil 2 litre coca-cole(nagnul i ne puštal dok nisam popil) a prije jedno 3 kave i cjelu doč nisam mogel spavati od kofeina... bučo ipak djeluje ona maksuzija,sad je sve prešlo :D
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Zavisi kako čovjek navikne organizam ,sve u svoje doba,kad sam došao iz vojske tamo 94,mogao sam smazati 10-15 piva u večernjem izlasku,sada kad bih popio tri nema vožnje autom barem sat.dva,odvikao se organizam,sad pokušavam gazirana pića smanjiti na minimum,dobro vino može proći ali žesticu izbjegavam maksimalno:icon_hang::icon_hang:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
ja sam za okladu odjedamput spil 2 litre coca-cole(nagnul i ne puštal dok nisam popil) a prije jedno 3 kave i cjelu doč nisam mogel spavati od kofeina... bučo ipak djeluje ona maksuzija,sad je sve prešlo :D

Na mene tak ne dijeluje kofein ja cu popit kavu i :(snooze)::(snooze):
Nema sta maksuziva ne ljeci:(giggle):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Zavisi kako čovjek navikne organizam ,sve u svoje doba,kad sam došao iz vojske tamo 94,mogao sam smazati 10-15 piva u večernjem izlasku,sada kad bih popio tri nema vožnje autom barem sat.dva,odvikao se organizam,sad pokušavam gazirana pića smanjiti na minimum,dobro vino može proći ali žesticu izbjegavam maksimalno:icon_hang::icon_hang:

ma to ti je u zdrastvene svrhe,i radi se o malim količinama pošto mi je to prejako ali rađe malo pretrpiš nego da boluješ dugo,a lijekove neču uzimati jer je to još manje zdravo,a alkohol ne pijem,z društvom eventualno jednog pivkana a dalje sokovi...inače u dosta slučajeva maksuzija pomaže,npr.kod zubobolje-uliješ u usta malo rakije i tak jedno vrijeme držiš i tak 2-3 put i prestane zub boljeti-provjereno več par put...
kod mene u selu jedna pijanica(rakija je u pitanj) je živio 96 god a skoro svaki dan je bil pijač i znal spavati na cesti(nije beskučnik)nego dok se nalijal onda si je malo prespal pokraj ceste i ajmo dalje..
u duhu teme
danas se samo odmaralo i bilo kod bake na ručku:D
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Pih jebo te miš evo došao i taj 1.4,mrzim ga,:eek::eek::icon_hang::icon_hang:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
danas malo sredjivanja radionice i jednu vw dzetu staru imam za srediti limariju i farbanje komplet.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Za sada još ništ,čekaju se neki gosti,pa netko tko će doći po rezervoare iz oglasa.
Gleda se kroz prozor i ljuti na vrijeme.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@johabice samo se ti ljuti na vrijeme kad sam ja reko nemoj ic van i nista sadit pokvarit ces nam vrijeme nisi slusala vidis sta si napravila sad:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh