• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ja sam danas kupil farbu za jaja i sad čekam da žena počne farbati i ljepiti sličice......
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
@turopolec...ma ne praši se...
@farmer...pa kakav si ti to muškarac kaj ne pomogneš ženici pogotovo kad su u pitanju jaja:icon_rofl:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Mene danas opet čopilo.boli me desno uho cijeli dan ležim na toj strani,pokočilo mi pola desne strane ,izgleda da još plaćam danak od nedelje,odo nazad u horizontalu,budem pjevao sutra onu proletersku,ALA VOLIM OVAJ REŽIM SVI RADE A JA LEŽIM:icon_jook::icon_jook:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
@turopolec...ma ne praši se...
@farmer...pa kakav si ti to muškarac kaj ne pomogneš ženici pogotovo kad su u pitanju jaja:icon_rofl:

To ti je isključivo ženski posao jer one su nježnije sa jajima:icon_weed:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Kaj si sve prodal?
Jel se kaj zaradilo?
mladi luk srebrnjak sam prodavao. u utorak ujutru nas oterala mecava pa mi ostalo 27 buntova[ 150 kom lukovica] i spremimo za dan i po jos 19 buntova i jutros sve prodam. cena je uopste losa ove godine ali sam ipak zadovoljan jer sam postigao najvise skoro koliko se moglo i da sam prvi put u ovom poslu. zaradio sam oko 130 eur i pokrio rashode.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
mladi luk srebrnjak sam prodavao. u utorak ujutru nas oterala mecava pa mi ostalo 27 buntova[ 150 kom lukovica] i spremimo za dan i po jos 19 buntova i jutros sve prodam. cena je uopste losa ove godine ali sam ipak zadovoljan jer sam postigao najvise skoro koliko se moglo i da sam prvi put u ovom poslu. zaradio sam oko 130 eur i pokrio rashode.

Pa cestitam dobro si prosel.bitno da si se svega rjesil.:icon_super:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
ma ovo ludo vreme sve upropasti a sverceri bi i dusu uzeli kad bi mogli. samo sto se ja nedam ucenjivati jer sam imao dobar kvalitet a oni nemaju robe pa sam sou pravio sa pojedinima. malo da im vratim milo za drago. moraju znati da od proizvodjaca zavise a ne mi od njih.
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
muvali se na poslu jer je danas zadnji radni dan, pa ide 4 dana odmora...
nakon posla otisao sa zenom djeci kupit poklone za uskrs, pardon, zeko je bio u nabavi! :)

promjenili par ploca na stropu u sali dvd-a, par neonki, startera i pofarbali ploce koje su dobile boju od vlage i binu za svirace, pa popili koje pivo i to je to! a bila je i plata danas, he, he... :) kud ces bolje!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Zalijala dva plastenika,stavila fungi,zavezala red paradajza,tovarila krumpire,napisala pričicu,i još desetak sitnica napravila,zaboravila popiti antibiotik,napravila si limunadu-prirodnu,smrzla se ko siga jer nisam obula čarape,pa mi ozeble noge.Ima još,ali,koga briga.Je,i srknula kapučino,ali to je bilo još jutros.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Zalijala dva plastenika,stavila fungi,zavezala red paradajza,tovarila krumpire,napisala pričicu,i još desetak sitnica napravila,zaboravila popiti antibiotik,napravila si limunadu-prirodnu,smrzla se ko siga jer nisam obula čarape,pa mi ozeble noge.Ima još,ali,koga briga.Je,i srknula kapučino,ali to je bilo još jutros.

Sve ste obavili samo na jedno mi niste odgovorili na moj prijedlog joj joj:=:)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma sam već zaboravila o čemu se radi,kaj se čudiš,budeš vidio dok te godine stignu.:icon_eyes:

Evo se skuhao kapučino,a umeđuvremenu sam priljepila guzu za komp pa mi prekipjelo mlijeko-naravno,nije to prvi put pa više i ne reagiram.Ranije mi se obično zbog toga redovito dignuo živac,Sada bum samo prolistala šta ima,a onda se vraćam u krevet,suprug čeka na ritual srkanja u krevetu.Kapučina.:drink:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ma sam već zaboravila o čemu se radi,kaj se čudiš,budeš vidio dok te godine stignu.:icon_eyes:

Evo se skuhao kapučino,a umeđuvremenu sam priljepila guzu za komp pa mi prekipjelo mlijeko-naravno,nije to prvi put pa više i ne reagiram.Ranije mi se obično zbog toga redovito dignuo živac,Sada bum samo prolistala šta ima,a onda se vraćam u krevet,suprug čeka na ritual srkanja u krevetu.Kapučina.:drink:

Suprug mozda ceka ritual nceg drugog al mu je kapucino samo izgovor.::Kiss::p::(inlove)::icon_syda:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Joj @oficir,malo smo zločesti,jel?:icon_lol::icon_lol::icon_lol:

Evo,još malo pa će se početi spremati riba za ručak.Ma to bu brzo gotovo.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Joj @oficir,malo smo zločesti,jel?:icon_lol::icon_lol::icon_lol:

Evo,još malo pa će se početi spremati riba za ručak.Ma to bu brzo gotovo.

Ma nisam zlocest nego je to ljepo od muzica da te ceka u krevetu.:(rofl):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Jao rano jutro pa vec takve perverzne misli joj joj :icon_rofl::icon_rofl:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
preko noci se misli skupljaju a jutrom izlaze na povrsinu heheee. nista opasno cak i pozeljno. ja malo u kupovinu semena za bastu i ves. djubriva i kojekakih sitnica. kad se vratio a ograda [plot] do komsije pala skoro 10m sa sve koljem. onda sklanjao taj plot i poceo busiti druge rupe za betonsko kolje koje sam vec spremio. zemlja jos vlazna neda se isfrezovati za sejanje povrca .probao pa ukopo hondu do masine 40cm. jedva sam je izvukao rikvercom iz zemlje koliko je meko
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
danas još bio malo u nabavi rekvizita za kolače,uplatio dobitnu kombinaciju za loto:(giggle)::(giggle):,bio u apoteci po kapi za uho,čista pljačka puno ambalaže a malo tekučine,dobro što su mi uha velika pa bude brže prošlo,dovezao nešto slame doma od susjeda i razmišljam svaka čast ribi ali nema tice do prasice,dosta se danas postilo:icon_pidu::icon_pidu:
 

VAVO

Član
Tu od
7 Tra 2012
Poruka
191
Tjedan dana niš ne radim ,prehlađen grlo,sinusi sve živo me spopalo.:(sweat)::icon_e_sad::mad:::mad::
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
POST POST POST POST ma danas sam u jutro smazal nekih 10 šnjita šunjke treba isprat onaj okus od riba ;)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh