• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Posto je lose i hladno treba zavrsit poslove go kuci,peglanje,pranje,usisavanje,pa malo klopa,pa lec i stisnut se uz voljenu ili voljenog i zgrijat se i malo odrjemat,a vani nek pada,pa jednom bu stalo i doslo bu sunce.:D::icon_thumright:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Posto je lose i hladno treba zavrsit poslove go kuci,peglanje,pranje,usisavanje,pa malo klopa,pa lec i stisnut se uz voljenu ili voljenog i zgrijat se i malo odrjemat,a vani nek pada,pa jednom bu stalo i doslo bu sunce.:D::icon_thumright:

Dubokoumno, al lako vama oženjenima/udanima, mi ovaki koji još žive svako pod svojim krovom zebemo :s: vama je lakše dočekati ljepše vrijeme...:eek::
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Posto je lose i hladno treba zavrsit poslove go kuci,peglanje,pranje,usisavanje,pa malo klopa,pa lec i stisnut se uz voljenu ili voljenog i zgrijat se i malo odrjemat,a vani nek pada,pa jednom bu stalo i doslo bu sunce.:D::icon_thumright:

A jel ti to hoćeš reći da ti peglaš,usisavaš i pereš,ha?Ako da,evo ja bih da mi se javiš ako mene slučajno moj muž ostavi,a tebi naglo ode žena.Stiskati se ne moramo,nije uvjet,bitno je da imaš naprijed navedene kvalitete.:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_razz::icon_razz::icon_razz:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
A jel ti to hoćeš reći da ti peglaš,usisavaš i pereš,ha?Ako da,evo ja bih da mi se javiš ako mene slučajno moj muž ostavi,a tebi naglo ode žena.Stiskati se ne moramo,nije uvjet,bitno je da imaš naprijed navedene kvalitete.:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_razz::icon_razz::icon_razz:

Kak mi se rodila kcer Lucija pocel sam sve delat po kuci osim kuhanja i peglanja,a stavit odgovarajuci ves u vesmasinu nikakav problem,slozit sude u sudericu nikakav problem,firunge skinut i oprane vratit samo ja radim i naravno prozore ja perem to mi je gust!
Oprat fizider i sve staklene police nije problem,premotat kcer i obuc i nahranit nema frke nije mi problem,al nemoj mi dat da kuham i peglam i nema frke.
Imam super zenu da ju malo nahvalim radi sve i meni pomogne i vrjedna je uvjek skuhano oprano i speglano,i jos ide na posel i sve stigne naravno uz moju pomoc.:eek:::icon_super:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ti si onda muško ,kakvoh bi svaka punica poželjela hheheh ja bi rađe kuhal,ali kaj pral prozore,to nema šanse..
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Jedna ovca jednom janjcu neda da cici pa ja sad gore proveo pola sata čekajuć da se mali janjac napije
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Kak mi se rodila kcer Lucija pocel sam sve delat po kuci osim kuhanja i peglanja,a stavit odgovarajuci ves u vesmasinu nikakav problem,slozit sude u sudericu nikakav problem,firunge skinut i oprane vratit samo ja radim i naravno prozore ja perem to mi je gust!
Oprat fizider i sve staklene police nije problem,premotat kcer i obuc i nahranit nema frke nije mi problem,al nemoj mi dat da kuham i peglam i nema frke.
Imam super zenu da ju malo nahvalim radi sve i meni pomogne i vrjedna je uvjek skuhano oprano i speglano,i jos ide na posel i sve stigne naravno uz moju pomoc.:eek:::icon_super:

dobar si dobar

ja sam onomad imo kućnu pomoćnicu kad je to kod nas bilo u toku.prije,poslije i za vrijeme :icon_super:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kad coveka sila natera ond sve naucvi raditi i cak neke stvari zavoli,kad nemre drukcije onda mora tak,ja se divim nekima od vas kaj kuhate,meni je to problem,mislim znam speci jaja,hrenovke,skuhat puding i tak neke sitnice al ruckove komplet ne hvala.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma moram te pohvaliti,i moj sin pomaže svojoj supruzi i meni je drago zbog toga.
Promjenila su se vremana i puno muškaraca radi kućanske poslove,pogotovo kog zaposlenih bračnih parova.Imam susjeda tu,policajac,ali radi isto sve ko i ti,on i skuha ručak kada treba.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Pa to je normalna pojava kad bracni parovi rade onda uskace u tim kucanskim poslovima ko je prije doma nije to ono staro vrijeme kad je muz radio zena bila doma samo u kuhinji i brinula o djeci ja ako se kad ozenim imat cu kucnu pomocnicu da mi zena ni malo nemora radit kad dode s posla:icon_rofl::icon_rofl:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Bolje da ti malo uskočiš ,a ne da pomočnicu
bi vi vidli dok ja i tata počnemo kuhati a mame nema doma,prvo se dogocaramo pol ure ko bu kaj radil i na kraju se posvađamo i svako radi kaj stigne:icon_eyes:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kucna pomocnica bi bila super onda bi zena i ja imali vise vremena pa bi se vise igrali zajedno,hehehehe
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kucna pomocnica bi bila super onda bi zena i ja imali vise vremena pa bi se vise igrali zajedno,hehehehe

Evo ko je mene skuzio radi ceg kucna pomocnica:icon_rofl::icon_rofl:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
danas sam pripremal i servisiral moju makinu za duge staze,pomagal susjedu ispumpavat vodu iz podruma,i sad proba makine...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
danas sam pripremal i servisiral moju makinu za duge staze,pomagal susjedu ispumpavat vodu iz podruma,i sad proba makine...

Koja makina je u igre?
Kaj se oko nje delalo?
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
nadovezat cu se na ove komentare o zenama.... stara latinska izreka kaze:
bonus penis pactus domus
ilitiga, dobar penis, mir u kuci!
he, he, he... valjda me nece admin kazniti! :)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Danas-natovarilo se nešto krumpira u kombi,sutra je sajam,a maloprije su četiri zagorca otpeljala one bačve što sam dala u oglas.Zapravo su jednu jučer,jednu sada,ali nije to ono što hoću reći-dečki su tamo negdje iz okolice Krapine-a što lijepo pričaju,imaju neki naglasak,ma slušala bih ih cijeli dan kako govore.E,to sam htjela reći.:(giggle)::(giggle)::(giggle)::(giggle)::
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Danas malo iso do Karlovca upiso poticaj za ovu godinu i malo se nesto kupilo i kasnije iso vidit kakvo je stanje Kupe nije tak velika:(giggle):
img066ic.jpg
[/IMG]
img064d.jpg
[/IMG]
img062mx.jpg

moto0108u.jpg
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh