• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Do podne nisam nista radio vozio mamu u shoping a popodne pola smijene pravio susjedi u bircu drustvo prvi put da uzivam na godisnjem:(happy):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Jao ja sam jos uvijek fin i pristojan decko pa sta sam ja Bogu zgrijesio da me se tak napada jao vidim da nema druge nego rec tuznu istinu pa mozda malo opravdam svoj obraz kod drage moje johabice jer vidim da sam ju malo naljutio:icon_rolleyes:
@johabice tuzna istina ti je da sam ja prekinuo s curom tak da sam ja slobodan decko:(:icon_cry:

O dragi moj Bučo,pa kaj se dogodilo,nemoj biti tužan,svašta se u životu događa.Baš mi je žao.Ma mlad si ti još,još te puno lijepih trenutaka u životu čeka,možda sa nekom drugom,a možda i sa ovom koja je sada bivša,tko zna,život svašta nosi,pruža,samo moramo pružiti ruku i uzeti ono šo nam daje.Zatvori oči,duboko udahni-sutra je novi dan,sunce će jače zasjati i dušu ti obasjati.:icon_razz::icon_razz::icon_razz:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
O dragi moj Bučo,pa kaj se dogodilo,nemoj biti tužan,svašta se u životu događa.Baš mi je žao.Ma mlad si ti još,još te puno lijepih trenutaka u životu čeka,možda sa nekom drugom,a možda i sa ovom koja je sada bivša,tko zna,život svašta nosi,pruža,samo moramo pružiti ruku i uzeti ono šo nam daje.Zatvori oči,duboko udahni-sutra je novi dan,sunce će jače zasjati i dušu ti obasjati.:icon_razz::icon_razz::icon_razz:

Johabice neznam sta se dogodilo jednostavno nakon 3godine 3 mj i 20 dana rekla mi je da je gotovo a sad dal je to neka faza kad joj se sveg nakupilo na faksu i svud ostalo problemi neznam ici cemo popit kavu pa cemo vidit kak ce to sve proc zao mi je jako al sta je tu je Bog je tako odredio da mi mora bit u zivotu ja se samo nadam da ce se sve vratit kako je bilo:icon_e_sad:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
I evo otelio kravu, sve je prošlo jako dobro i sa lakoćom, muškarac je!! :icon_lol:
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
Johabice neznam sta se dogodilo jednostavno nakon 3godine 3 mj i 20 dana rekla mi je da je gotovo a sad dal je to neka faza kad joj se sveg nakupilo na faksu i svud ostalo problemi neznam ici cemo popit kavu pa cemo vidit kak ce to sve proc zao mi je jako al sta je tu je Bog je tako odredio da mi mora bit u zivotu ja se samo nadam da ce se sve vratit kako je bilo:icon_e_sad:

Da i ona ne gleda temu Grof:icon_scratch:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Da i ona ne gleda temu Grof:icon_scratch:

Ne gleda da gleda bio bi dobio jezikovu juhu i to je to i to bi izgladio s vecerom i gotovo al ovak je neka visa sila jer da sam nesto zeznuo rekla bi odmah :(doh):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
danas išao do ribarnice uhvatiti neku ribu za post,mršava li izbora ,za ove neke extra skupe ne dam novce,poslje odvezao ženu na šišanje,malo ljenčarenja i evo sad sam se sjetio johabice,upravo sam smazao 2 reda Milka čokolode sa lješnjakom mljac,je*eš koju kaloriju,joj johabice kako je fina ,ma nema do Milke
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ja danas kupila ribu,pol smo pojeli,pol ostalo za post,imala pet kila,riburina jedna,odmah su mi je u ribarnici skratili za glavu.Alkula,jest da je čoklada sa lješnjacima fina,ali kada jednom probaš sa rižom Bali-to je čokolada svih čokolada.:icon_razz:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
sad mi johabica ždere i pila možđine ,mislim ono što od njih postoji,johabice prvi put kad idem u neki centar tražim tu Bali čokoladu da degustiram,čiji je to proizvod,ajoj johabice 5 kila riba pa to si ti pojela mog nekog daljnjeg rođaka,malu ajkulu,nego reci mi dali je ribica bila živa dok si ju donjela kući ili je onako umiljato te gledala prije nego što je dobila paf po glavi
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Teško buš Balicu nabavil,ja je uzimam u Sloveniji.Ali,ne brini,smisliti ću ja načina da je probaš.
Šta se ribetine tiče,u ribarnici su je mlatnuli,očistili i odrezali joj glavu.Ja se time ne bavim-kak si uopće i magel pomisliti.ja tako nježna i umiljata,pa da koljem.:(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Danas pofarbao diskove i dobose na autu stavio ljetne gume i izglanco ga iznutra i izvana i malo raskapo auto sta ide na otpad neke sitnice koje bi mogle kasnije zatrebat!
[/IMG]
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
očeš reči čeljusti od kočnica?? a ne diskove :icon_cool:
ma budeš ga preglancal pa bu prelijepi...inače imaš dobar auto...

a ja..
p
ja pa sam danas strugal boju sa zidova sa sjekirom...bila je ili ta solucija ili šmirglanje...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Danas pofarbao diskove i dobose na autu stavio ljetne gume i izglanco ga iznutra i izvana i malo raskapo auto sta ide na otpad neke sitnice koje bi mogle kasnije zatrebat!
[/IMG]

Ciju si boju uzel za dobose?
Di si ju kupil?
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
Danas pofarbao diskove i dobose na autu stavio ljetne gume i izglanco ga iznutra i izvana i malo raskapo auto sta ide na otpad neke sitnice koje bi mogle kasnije zatrebat!
[/IMG]

A u ponedjeljak opet snijeg:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::mur:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
očeš reči čeljusti od kočnica?? a ne diskove :icon_cool:
ma budeš ga preglancal pa bu prelijepi...inače imaš dobar auto...

a ja..
p
ja pa sam danas strugal boju sa zidova sa sjekirom...bila je ili ta solucija ili šmirglanje...

Celjusti u pravu si i jedan mali dio diskova ma sta bi ga preglanco moras ga tak malo da se curice mogu popravit sminku o njega:icon_rofl::icon_rofl: opet ce me johabica:icon_axe:
Kakav je to zid bio kad je trebala sjekira:(think):
@turopolec nek samo pada bolje ripne imam na ljetnim nego na zimskim gumama!
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
to je zid star prek 40 god tj.kak i kuča...prvo me mama htjela nasamariti da pošmirglam boju koja se ljuštila..ali dok sam videl kolko toga treba,uzel sam stvar u svoje ruke...bilo je šest slojeva boje i uzmem malu sjekiru i počne guliti...ma milina je išlo...došao sam do prve boje koju je nemoguče izbrusiti jer je stara kolko i kuča..ostale boje novijag datuma su išle bez problema...
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
to je zid star prek 40 god tj.kak i kuča...prvo me mama htjela nasamariti da pošmirglam boju koja se ljuštila..ali dok sam videl kolko toga treba,uzel sam stvar u svoje ruke...bilo je šest slojeva boje i uzmem malu sjekiru i počne guliti...ma milina je išlo...došao sam do prve boje koju je nemoguče izbrusiti jer je stara kolko i kuča..ostale boje novijag datuma su išle bez problema...

To ti najlakše ide ako namočiš zid prije valjkom i onda se skida ko ludo i ne praši se.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
ja sam od nocas ponovo na pijaci .vec tri dana i noci skoro da nisam spavao ali napokon se urodilo plodom.prodao sam sve jutros [ doslo i mojih 5 minuta] . malo sam oprao auto od soli i blata jer su putevi ko oranje pa cu sad napokon da odmorim oci.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
ja sam od nocas ponovo na pijaci .vec tri dana i noci skoro da nisam spavao ali napokon se urodilo plodom.prodao sam sve jutros [ doslo i mojih 5 minuta] . malo sam oprao auto od soli i blata jer su putevi ko oranje pa cu sad napokon da odmorim oci.

Kaj si sve prodal?
Jel se kaj zaradilo?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh