• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
od jelisavca do krapinskih toplica dosao bez stajanja, po uzasnom vremenu sto ce posvjedociti i ove slike...

a sad sam doma i odmaram! :(mm):

fotografija0060c.jpg


fotografija0061.jpg


fotografija0057.jpg


fotografija0059t.jpg


a ovo su slike na povratku i video...

autoput je bio kao lenija, nisi znao di vozis...
ljudi stajali malo malo da skinu led s brisaca...
25032013772.jpg


ogranicenje je bilo 40 km/h, a murija na naplatnim snimala brzinu...
25032013767.jpg


ovaj pacijent je vjerojatno zavrsio na hak-ovom kamionu jer je bilo oko 40 prometnih na ovom dijelu od oko 40 km!
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=nfl9GxZREtE[/YT]
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
..... .. ..... trebalo bi ga:icon_axe: pa ga onda malo zgaziti sa:tractor: a onda lagano:icon_jook:
slazem se s tobom!:(y):
Ja kad sam kumu slago onda je samo na jednom mijestu bio malo piknut var sreca da nije vise!
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Neki luđak me zajebal i onda sam mu sa 549 išo vozit 7m drva a onda kaže da je nesporazum od darića do čeglji smo ja i tata išli :( :icon_evil:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Danas sam od 9-4h cistil snjeg u Marticevoj ulici sa deckima nas 9 162parkirna mjesta,uhuuu,malo sam sad umoran i gadi mi se vise taj snjeg!:mur::(envy):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Danas sam od 9-4h cistil snjeg u Marticevoj ulici sa deckima nas 9 162parkirna mjesta,uhuuu,malo sam sad umoran i gadi mi se vise taj snjeg!:mur::(envy):

da nisi ti mozda onaj sta naplacuje parking zato sam ja na godisnjem kad je ovaj snijeg:eek::
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
ako ste culi grmljavinu i psovke danas znajte da sam ja. od nocas samo problemi i pehovi su me snasli na pijaci i putu. a jedva sam presao preko iriskog venca kraj svih poprecenih i sletelih vozila. gori dan me nije snasao u zadnjih 10god
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
srecom nisam ali sam i dovoljno lud da isteram kud je skoro nemoguce. nego sam ostao bez auto gasa jos usput zahvaljujuci pokvarenom aparatu za sipanje na pumpi pa me ostali ucesnici saobracaja jedva zaobilazili jer se nema gde skloniti kraj puta. 2 sata sam cekao sav promrzao ,mokar i neispavan da mi se neko smiluje stati da mogu otici do pumpe. e zato kad sam dosao u mitrovicu bilo je jako lepih reci zahvalnosti za gazdu pumpe i momka koji mi je sipao i ohladio me za 30 eur koje nije nasuo u rezervar. nema sta mu nisam pomenuo od familije .idiot
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
evo da krenem s losijim poslovima (odnosno dobrim za psa),
pa cu nastaviti s boljim...

danas ovom tatinom konju izvadio 15 krpelja, oda okolo, kurva se i evo sta je pokupio...
dsc02821c.jpg


dsc02836vx.jpg



pa smo onda malo uzivali, kobasica i kupus pod pekom za mene, a za zenu i djecu rostilj!
dsc02823b.jpg


dsc02826tn.jpg


dsc02834j.jpg


dsc02839x.jpg



a malkoc se i radilo, sredzujem si 100 godina staru lopatu za kruh koju je jos pokojni šukundjed napravio...
dsc02820bb.jpg


dsc02827vy.jpg


dsc02828i.jpg

ne želim izmišljati toplu vodu, ali ovi krpelji bi se trebali ubiti npr.kad se izvade stisnuti ih kamenom ili nečim da puknu, jer su i ovako debeli-napunjeni relativno pokretni , te mogu ponovno završiti na psu ili na ljudima.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kupila se uskrsna šunka,pojeo se Quatro sladoled-ne kupujte ga,nije što je bio,ne vrijedi više te novce,spao L....(ne smijem reći tvornicu po zakonu) na jadne grane sa kvalitetom.:icon_e_geek:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Kupila se uskrsna šunka,pojeo se Quatro sladoled-ne kupujte ga,nije što je bio,ne vrijedi više te novce,spao L....(ne smijem reći tvornicu po zakonu) na jadne grane sa kvalitetom.:icon_e_geek:
,Ma to je johabice loš sladoled zbog ovog uvoznog mlijeka u prahu,drži se ti domačih uradaka ili kod Idrizija,danas cijeli dan ljenčario,nisam htio iz principa razbacivati snjeg,pregazio sam autom trag ali ga bacao nisam i ne budem,dosta ga za ovu sezonu,a što se tiće ovih kazni johabice ,ovaj naš pravosudni sistem je dobar punitelj proračuna
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Pazi ovo kupila je sladoled pojela i onda veli da nevalja nebu valjda tak i uskrsnu šunku pojela pa rekla niš nije valjala:(giggle):
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,520
Kupila se uskrsna šunka,pojeo se Quatro sladoled-ne kupujte ga,nije što je bio,ne vrijedi više te novce,spao L....(ne smijem reći tvornicu po zakonu) na jadne grane sa kvalitetom.:icon_e_geek:

Kupio kecap, proizvodjac isti koncern. Voda, voda. Neznam na sta su spali. Stislo gazdu T....
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pazi ovo kupila je sladoled pojela i onda veli da nevalja nebu valjda tak i uskrsnu šunku pojela pa rekla niš nije valjala:(giggle):

Priznajem da sam u iskušenju da ju probam,ali ja sam disciplinirana-ako velim da neću-onda neću.Tako dugo dok mi snaga volje ne popusti.
Kaj,mali Quatro košta trideset kuna,imam valjda pravo žaliti što si nisam radije kupila tri Bali čokolade-uh,što volim rižinu čokoladu-a zbilja sladoled ne valja,pa znam ja,koliko sam ga pojela,a šta misliš odakle me ovolike?Jeste pazili na sajmu da vam ne stanem na nogu,jel?:icon_razz::icon_razz::icon_razz:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
@agromaner..ček to je samo iz onih par krpelja..pa do izgleda kaj da si nekoga prebil na tom mjestu kolko ga krvi:icon_mrgreen:

pa kad ka je več kupila pa onda valja ga i kušati ..në??

P.S ovo ë sam stavil kaj dojde čim sličnije međimurskom e :icon_lol:

@ johabice pa nisu imali razlog zašto bi pazili...
Evo,mene ćeš lako prepoznati,to ti bude izgledalo ovako-ide jedna mala plava-metar šezdeset i jedan i pol,osamdesetak kila,pedeset i nešto sitno(g.),to sam ja!!! Isto hehe. :(giggle):
nije to neka kilaža jer i ja imam skoro tolko:(wait):to se zove ugodno popunjenost:icon_super:
zar ne dečki:)
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
mali plavi, sve je iz krpelja, bilo ih je 15 ili 16, a gazda (moj otac) mu je iduci dan izvadio jos 2!
skoro svi krpelji puni do ibera! :)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh