• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
ovo vrijeme je prava katastrofa, opet pada snjeg i ne može se ništa raditi, imam drva u šumi, nešto napravljeno i složeno nešto još za izraditi ali šta neide ne ide i gotovo
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma dobro farmervg,vjerujemo ti svi da si ti poduzetan i radišan,svaki posao je posao i najbitnije je da je dobro odrađen. :smile:
Danas samo razmišljam i smišljam što ću raditi sutra,a u dubokom sam razmišljanju kako u plastenicima napraviti cijevi sa diznama i kompresorom ili čime kako bi se cijeli plastenik pošpricao a da se ne mora po njemu hodati i trovati se.Gec zna što mislim,samo tražim najjeftiniju varijantu.
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
Ma dobro farmervg,vjerujemo ti svi da si ti poduzetan i radišan,svaki posao je posao i najbitnije je da je dobro odrađen. :smile:
Danas samo razmišljam i smišljam što ću raditi sutra,a u dubokom sam razmišljanju kako u plastenicima napraviti cijevi sa diznama i kompresorom ili čime kako bi se cijeli plastenik pošpricao a da se ne mora po njemu hodati i trovati se.Gec zna što mislim,samo tražim najjeftiniju varijantu.

Sve je jeftinije od zdravlja ,kako je rekla moja pokojna majka "kad si mlad letiš za parama a kad ostariš pare daješ doktorima" e da tako nebude bilo smisličemo mi neku skalameriju za špricanje ponešto umnog materijala smo izmjenili još da to posložimo i niko sretniji od nas :icon_super:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Danas je užasno dosadan dan, ubijam dosadu na forumu, vrijeme je vetar i snijeg pa se ne može vani raditi, eh kad će ljepše vrijeme, ne volim ovo!
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Sve je jeftinije od zdravlja ,kako je rekla moja pokojna majka "kad si mlad letiš za parama a kad ostariš pare daješ doktorima" e da tako nebude bilo smisličemo mi neku skalameriju za špricanje ponešto umnog materijala smo izmjenili još da to posložimo i niko sretniji od nas :icon_super:

jako jednostavno riješenje ROBOT on radi ti samo gledaš i čudiš se tehnologiji...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
jako jednostavno riješenje ROBOT on radi ti samo gledaš i čudiš se tehnologiji...

Malo si pobrkal redosljed -prvo se čudiš robotu kaj uopće postoji (tehnologiji),pa se čudiš cijeni koju za njega traže,pa gledaš ko tele (cijenu),pa tek onda,ako ga kupiš-gledaš kako radi.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Danas ujutro bio u Jaski na sudu i doso doma i samo se gleda malo u komp malo u tv i jede i nista ne radim:(snooze):
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ja danas ujutro poio kavu sa našim Gecom u birtiji pa kupovao sjeme za sjetvu pa onda mljeo kukuruz pa tak jedno dva sata mljeo pa mješao za sve životinje pa se čistil snjeg pa se maltretirala žena pa se tak provel današnji ljepi dan....
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
Ja danas ujutro poio kavu sa našim Gecom u birtiji pa kupovao sjeme za sjetvu pa onda mljeo kukuruz pa tak jedno dva sata mljeo pa mješao za sve životinje pa se čistil snjeg pa se maltretirala žena pa se tak provel današnji ljepi dan....

Kaj se kuruza kupovala? Jesi bil u kurilovcu di sam ti rekel i jel ostalo bar za kave koje ste popili?:icon_wink:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ma nisam uzel sam u Vukovini cijelo jutro mi bilo naopak otišel u Goricu prvo nešta obavil pa me zove jedan prijatelj na benzisku una kavu poslje i zaboravil pošto sam išel sjetim se na pola puta više mi se nije dalo nazad ludi dan od jutra ....
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
uh..od jučer na danas nisam ništa spaval...poslije kak sam došel doma iz gudovca odma na feštu...i tak zavukla se ta fešta do jutarnjih sati kad više nisu mogli ni govoriti ni piti više...ajd onda burazera i tatu lijepo pod ruke i ajmo doma...onda poslije pod puno opterečenje drva nosit na kat ...poslije se nekaj čistilo i slagalo po garaži do pred pol sata...
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
ma to sam kupil u lošem stanju pa sad rastavljam i popravljam i sve to nebi bilo niš strašno da budala kod koga je bila nije sve riješaval sa elektrodom,svi lageri svi zupčanici klinovi, matice,zegeri ma nema kaj nije zavareno...
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
to je on ojačaval sve sa švasaparatom da mu se ne raspadne dok bude radila:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@mika ko je vidio stavljat zegere lakse var bacit i mir:icon_rofl::icon_rofl:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh