• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
koma od vremena, nemogu u njivu, a trava vec do koljena... izgleda cu umjesto medzurednog kultiviranja prvo izorat sve...
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
evo i ja se susim jer sam mokar do pojasa. opro luk kad kupac na kapiji. e masala !! ode luk da se nesmrzavam i kisnem na pljusku i razmisljam dal ce kupaca biti. kad se saberem na ovu kolicinu mi se nebi isplatilo ni vuci jer drugar nije njegov jos spremio
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
evo i ja se susim jer sam mokar do pojasa. opro luk kad kupac na kapiji. e masala !! ode luk da se nesmrzavam i kisnem na pljusku i razmisljam dal ce kupaca biti. kad se saberem na ovu kolicinu mi se nebi isplatilo ni vuci jer drugar nije njegov jos spremio
jel to imaš na otvorenom ili u plasteniku?
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
na otvoreno radim .za sledecu sezonu mi je u planu bar 2 plastenika da napravim jer stigne malo ranije i najbitnije ove padavine i mraz mu nesmetaju pa ga mogu svaki dan raditi. ovako sad su muke. nekad je suvo u ovo doba pa je isto i iz plastenika i spolja
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo smo kupili hranu za psa na akciji,vreća od 15 kila Darlinga za sto kuna.Inače košta 156 kn.Pa smo uzeli tri i uštedjeli 165 kn.Svi koji svojim psima kupuju Darling,u centrima KTC-a je na akciji još koji dan.U desetom mjesecu smo isto tako kupili pet vreća po sto kuna na akciji,i evo,još je samo jedna cijela,ostalo je naše pseto sve pojelo.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Danas na poslu laganica ujutro se malo kartalo jer je padala kisa al nije dugo pa se moralo nesto radit a popodne kavica s jednim nasim forumasem i kasnije s kumom sad opet mozak malo na pasu:)
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
danas mi je bip neki čudan dan...samo mi je bilo vruče i ja idem v kratkoj majci a ljudi me gledaju i kaže mi jedan da,se bum smrznul a meni vruče...pa poslije šmirglanje rame,rastavljanje do zadnjeg šarafa,i sutra farbanje...
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Evo smo kupili hranu za psa na akciji,vreća od 15 kila Darlinga za sto kuna.Inače košta 156 kn.Pa smo uzeli tri i uštedjeli 165 kn.Svi koji svojim psima kupuju Darling,u centrima KTC-a je na akciji još koji dan.U desetom mjesecu smo isto tako kupili pet vreća po sto kuna na akciji,i evo,još je samo jedna cijela,ostalo je naše pseto sve pojelo.
Kolegice to vaše pseto mnogo jede, moj dnevno pojede 20 deka takve hrane, i ja kupio prije mjesec dana Darling, bio u Konzumu na akciji, a jednom u Plodinama naišao na 15 kg Pedigre, vreča bila oštečena, i sad to pomalo mješam s ovom jeftinijom, ali Pedigre obožava iako ima miris ko tvor, Kad je bio mlad više je gutao nego jeo ali sad mu ide treća godina i dečko drži liniju, naravno uz tu dobije i domaću hranu, ali stvarno jako malo jede. Trnutno u Konzumu na akciji Zewa, 20 komada za 35 kuna..pa u šoping po zalihe..nema rok trajanja.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E baš fino što si mi rekao za Zewu, jurim sutra popodne po pet-šest pakiranja,taman smo na kraju sa jesenskom zalihom koju sam isto uzela na akciji.Malo je smiješno kakve mi to radimo zalihe,jel @bhorv,dok ostali shvate budu nam se smijali. :(giggle):
Naš pas jede ponekad kilu dnevno,ponekad pol,nekad sasvim malo,a nekada par dana i ne pogleda suhu hranu.Sada više neće niti grkljane niti pluća niti jetra.sve sam joj kuhala,ali je počela jesti samo kuhano u čemu ima ukuhane paprike.Čak i mahune i grašak pojede,krumpir pečen u vrhnju,da ne povjeruješ,ali pojede skoro svaki dan par kobasica-znam da ne bi smjela,ili onaj jeftini parizer,to mi njoj kupimo kada idemo u dučan jer uvijek čeka kod ulaza u dvorište i čim izlazimo iz auta već se oblizuje.Sada hoće i starog kruha pojesti,a do prije dva mjeseca ga je samo zakapala ili ignorirala.Čak me i vodi u kuhinju do ladice i traži da joj dam.Čudo jedno od psa kakve zahtjeve sve ima.I kada u zraku osjeti miris kuhane hrane za nas,a ona to voli,dolazi po mene i vodi me u kuhinju.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
cijeli dan ležanje i više ne znam u kojem položaju nisam bio,prehlada me dotukla ,sad idem na još jedan tretman narodne medicine,laka noć svima
 
T

Todi

Guest
GLEDAO TEKMU
246530_580013748676053_888098652_n.jpg


:cool2: :cool2:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E danas se malo bilo negdje.Upravo se vratilo iz Donje Stubice.Kaj da velim,još nikada nisam tamo bila.O dojmovima neću,ali samo ću reći onu staru-svuda je lijepo,ali je doma najljepše.:icon_pray::icon_thumright:
 
Z

zeleno zagorje

Guest
u donjoj stubici johabice i da se nisi javila a jojjjj , a što ti se nije svidjelo čini mi se da dojmovi nisu baš
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Danas slozio traktor do kraja i prevezo kolegi novo izradenu cezu malo doma jos nesto preuredivo i vario sad polako na vatrogasnu skupstinu:(happy):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
O moja prijateljice,zeleno zagorje,sam me nemoj špotati da se nisam javila,javila sam se ja već prije pa badava,čak mi se i obečalo broj moba kako bi bila komunikacija lakša pa opet ništa,niti moba niti komunikacije,a ja velim, i toga se držim cijeloga života-pruži ruku- ako je prihvate dobro,ako ne-opet dobro.A idem uvijek tamo gdje me zovu,gdje me ne zovu ne namećem se.Probam jednom,probam drugi puta,nakon trećeg definitivno odustajem.To ne znači da se na nekoga ljutim,samo se prilagodim situaciji. :icon_razz:

Ma nije da mi se nešto nije svidjelo,zapravo je sve pomalo idilično,mjesta puna života obgrljena onim brijegovima ,ko da su nad koljevkom raširili ruke,zaštitnički i posesivno u istom trenu.Malo je drugačije nego u mome kraju,puno dinamike,i mirno i razigrano istovremeno.Toliko skladno u svome neskladu da imaš osjećaj kako vrijeme stoji a ti prolaziš kroz njega,i gdje god zastaneš ko da si tu bio jučer i ko da si sutra došao,a opet je jučer.Razumiješ?Ima neke čarolije u tim zagorskim bregima(jel to Zagorje moja Zelenkice,malo sam sa geografijom off).Iskreno,voljela bih tu živjeti,voljela bih biti tu na proljeće,jer kada se sve oko tih sela i gradića zazeleni,to može biti samo čarolija,voljela bih i zimi,ali samo pod uvjetom da ne moram ništa raditi,jer nekako imam osjećaj,dok tu snijeg zatrpa puteve i staze sve zamre i usprkos idiličnom ugođaju-poput one Cesarićeve,malo modificirane za ovu prigodu-"Al neka se proljeće malo skrije(i rana jesen u Pikasovim bojama) -nestane sve te čarolije".
U mome kraju je sve nekako zbito,posloženo,jasno se ocrtavaju linije, djeluje smireno i samo je užurbanost ljudskog roda suprostavljena tome.I na to se navikneš,i znaš da nije to ono kako bi najljepše moglo biti,ali je tvoje,u tebi je,i ne bih ja to dala za svu čaroliju cijeloga svijeta.
U životu,između ostaloga,postoje sreća i privilegija.Ti imaš privilegiju živjeti tu gdje živiš,a ja imam sreće što sam vidjela to.
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
isao traktorom pogledat sta majstori rade na kuci...
a lenijaaaaa, komaaaa...

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=YaxTSmYjz_4[/YT]

onda malo opet vozi djubre, pa sam zapao, taman kad sam se skoro izvukao,
puko spoj papuce kvacila i poluge kvacila, pa zvao kolegu da me poslepa,
poslje natovario djubre, pa upalio traktor u brzini i dovezo se do kuce,
pa rijesio kvar...

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=H9guNJJxvks[/YT]

fotografija0041m.jpg
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh