• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
evo malo videa i slika od danas...

fotografija0025n.jpg


fotografija0026q.jpg


fotografija0027e.jpg


fotografija0028t.jpg


fotografija0030u.jpg


fotografija0029y.jpg


fotografija0031v.jpg




[YT]http://www.youtube.com/watch?v=2_I5AesRimc[/YT]

aaaaaaa, faking video, nikako pogoditi pravi kod da ga postavim.... :mur:
 
Posljednje uređivanje:

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
ma jok, to mi je 300 metara od kuce, a i platon je star 100 godina kao i gume, tako da mu je ovo dovoljno...

p.s. nepada, to je pravo djubre i stoji ko zaljepljeno, he, he... a i lakse mi istovarat, nemoram se gnjavit sa stranicama... :eek::
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
evo malo videa i slika od danas...



aaaaaaa, faking video, nikako pogoditi pravi kod da ga postavim.... :mur:

A šta ta prikolica nima stranice ? i ovaj zic je baš nakaradan
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
A šta ta prikolica nima stranice ? i ovaj zic je baš nakaradan

mislim da je kolega lijepo rekao zašto nema stranice... a valjda ih ovak dok ne vozi ima i stavi ih gore...p.s ne citiraj slike bezveze...
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
ovako, ovo je "platon - prikolica za konje" imam za njega sve 4 stranice koje se lako skidaju, a imam i prosirenja za voziti sijeno koja mu daju oko 60-70 cm vecu sirinu, no da ponovim, lakse mi je ovako voziti jer sam tovarim, sam vozim i sam razbacujem, znaci pustim traktor u njivu u prvoj sporoj i ja se popnem gore i razbacujem, pa koji put i skocim nabrzinu dole da ga ispravim ako krene u stranu... :(nod):

a sjedalo? pa sta ja znam, nekom je dobar, nekom ne, meni osobno je puno, puno udobniji od onog od stojadina sto sam imao, jedino razmisljam skinuti naslon za glavu, ali vidjeti cu... :(mm):

ako ima jos pitanja, slobodno pitajte! :icon_thumright:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
jao sjedalo se još dobro i drži...kod nas je skoro 2 godine bil potklocnani sa trčkom:icon_rofl::icon_rofl: sad kad je postavlkeni zračni sic sad je milina i tko god ga je vozil kaže da im je promjena velikai da nema sica do zračnog kad se lijepo samo njišeš gore dolje...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@mali plavi kad mislis malo bolje poslikat torpeda da vidimo sta si do sada napravio i kak to izgleda!
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
E danas sam rasturio roto drljaču za remont , mijenjaju se ležajevi,semerinzi i klinovi
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Bučo imaš sliku u temi "torpedo" a hebemu uvjek dok ga stiram van iz garaže navek si zabim mobitela da ga poslikati bolje...@savoris...jel se radi kaj na onoj kosačici??ili samo stoji za sad...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Bučo imaš sliku u temi "torpedo" a hebemu uvjek dok ga stiram van iz garaže navek si zabim mobitela da ga poslikati bolje...@savoris...jel se radi kaj na onoj kosačici??ili samo stoji za sad...

Vidio sam one slike skrtaris skroz na slikama daj malo poslikaj sjedalo i ostalo!
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Vidio sam one slike skrtaris skroz na slikama daj malo poslikaj sjedalo i ostalo!

hehe to ti se zove lijenost iči po mobitel u kuću...ma bude slika nego me malo i hebe kaj uvjek su mi zmazane i crne ruke a mobitel bjeli :(wasntme): pa je onda sve zamusikano :icon_axe: budem se potrudil napravit što više slika...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja sam danas zaradio dnevnicu na poslu s kartanjem bele ovo bijelo gov*o je padalo pa nismo nista radili nema veze bitno da para ide kad sam doso doma moro sam malo odspavat ubilo me kartanje cijeli dan previse razmisljanja je bilo:eek::
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
Ja sam danas zaradio dnevnicu na poslu s kartanjem bele ovo bijelo gov*o je padalo pa nismo nista radili nema veze bitno da para ide kad sam doso doma moro sam malo odspavat ubilo me kartanje cijeli dan previse razmisljanja je bilo:eek::

i onda velite da vam je teško :icon_thumright:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
i onda velite da vam je teško :icon_thumright:

Tesko tesko kajmislis koji su napori se razvijali danas trebalo je malo koristit mozdane vijuge koje se inace ne koriste:(happy)::(happy):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Tesko tesko kajmislis koji su napori se razvijali danas trebalo je malo koristit mozdane vijuge koje se inace ne koriste:(happy)::(happy):

E moj Bučo,sada si me teško razočaral-saznanje da moj omiljeni forumaš karta za novce mi je pokvarilo popodne.Ne mogu vjerovati.Buuuuučo.Nije da i ja ne znam kartati,i nije da nisam,ali čisto iz igre,zabave.Dobro,"Na pajceke","magarce","crnog petra" drugačije niti ne možeš-a i moglo bi se,ali znam ja i nešto drugo,ali za novce-nikada.Mani se hazarderstva Bučo,često puta to loše završi. :mur:

Danas nismo radili ništa,ali pola obitelji večeras hoće.A što,reći ću kasnije.
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
Ma ne karta on za novce. Zaradil je dnevnicu na poslu, a cijeli dan nije nis radil osim kaj su kartali belu. I sam imam dosta takvih dnevnica kroz zimu.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh