• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Dan je počeo umorno,nočas oko jedan se telila junica ,nije se spavalo poštena 2 sata,ujutro bilo malo mučenja oko junice,do podne se htjelo malo uhvatiti sna ali kraj male djece to je nemoguča misija,popodne se malo čistilo uz rub šume,evo večeras se otelila još jedna krava i večeras idem rano u horizontalu:icon_jook::icon_jook:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
mi smo jučer:icon_jook: pa jutos nisam mogal niti oči otvorene držat do podne...poslije išli kod kuma glet glisera kaj je dopelal...koja mrcina od glesera majko mila...
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
bio ujutro na lijecnickom za DVD, pa malo s vatrogascima u birtiju i popodne izvezo 2 prikolice djubreta na njivu i s burazom odvuko 3 zeljezne kolone (oko 600 kila) iz dvorista na bastu da baka nepada stalno preko njih, buraz vuko s traktorom, a ja bio koordinator (stariji sam pa vodim posao) :(rofl):

a sad surfam i pijem pivkana i razmisljam sta cu sutra staviti pod peku...

ako netko ima neki savjet, za peku! :icon_scratch: :icon_wink:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
pripremao plug za farbanje ;)
i saznao sam koja marka je plug ,OLT slavonac


64860_507963575916804_755044023_n.jpg



150424_507955175917644_789669563_n.jpg
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
hehehehe jebeno je tam,mi smo imali vatrogasno natjecanje tam i imali besplatan ulaz poslje :D

dosta put znam iti tam...bliže mi je nego u čakovec ...to znam otiči z curom ili nekad i frendima...a ulaznica...neka siča 20 kn cjeli dan...a išli smo i vatrogasci skupa negdje u 1. mjesecu...
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Danas krenuli u šumu,na relaciji od 2kilometra DF je 2 puta krepo,okrenuli se i išli kuč pod laganim gasom.Otišao kupio filter za gorivo,separator smo imali u rezervi to zamjenili,upalili traktor i teraj nazad u šumu.Na povratku kući iz šume na putu je bio neki kombi na sred ceste tako stajo i nebi ga čovjek parkiro na most,ja se malo više izakno i skoro u grabu prekreno punu prikolicu drva,zadnji lijevi kotač se uzdigo nekih cca 20cm u zrak što sam uspio vidjeti u retrovizoru.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Danas su se izlegla 3 janjca pa malo likujemo još su dvije breje pa ćemo možda imat 5 janjića ;)
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
hahaha pa kaj je ovo neki ludi dan za okotnjavanje,izlegavanje itd. danas se i kod mene jedna zečica okotila i bilo je 10 malih zajčeka kolko sam ih uspio prebrojat...a između tioga smo nekaj slagali vanbrodski motor 60 ks
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja sam danas bio na poslu kad sam doso doma otiso kod kolege da si promijenim lezaj na autu i upresam na presi i sad lagano uzivancija:(mm):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Danas vozili psa stričeku doktoru.Dobila dvije injekcije.Jučer vozili psa stričeku doktoru-dobila tri injekcije.Oprez-počeli krpelji.
Eh,prekjučer,prekjučer se lunjalo po Italiji.Cijeli cijelcati dan,od tri ujutro do pol dvanaest navečer.Kupila se teglica cvijeća,i još jedna i još jedna,pa nekakve gluposti,polizao najfiniji sladoled,gricnuo talijanski sir,gricnuli tartufi (kaj da velim,nisu se morali platiti :biggrin:)-mogu pod punom odgovornošću reći da mi nije jasno što to može koštati par tisuća kuna kila-mislim na tartufe,za te pare bih si radije kupila dvijesto tabli "Bali" čokolade.Ili da moram birati bih li pojela tartufe,ili nešto sa njima ili recimo pohani pileći batak-tipujem na pohani pileći batak.Tak.

Seljača je seljača,jel?Ne znam kaj su fine stvari,hihi.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@johabice opet se luta po stranjskom svijetu i trosi lova joj joj jel bila kakva dogodovstina:(happy):
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
e ja danas cupaj luk i cisti. kise nedaju raditi pa smo danas na brzaka pocupali najkrupniji jer je dosao ko praziluk. a na pijaci jos ce biti da poklanjamo . nema ni nakupaca po selu. bice veselo prodati a cena 0,1 euro vezica 5 kom. to nije bilo zadnjih 10 god i opet slaba potraznja
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh