• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@johabice evo kolega @turopolec ti je objasnio ja sam bio na poslu pa buduci da nismo mogli nista radit radi snijega smo vrijeme ubijali kartanjem bele nedaj Boze da ja promijenim misljenje pa pocnem kartat za novce to mi nije u planu ja jedina kocka u pitanju je bingo listic sta uplatim iz fore pa mozda sta dode danas nisam karto ko jucer danas je bilo asvaltiranje jedne ulice potrosili cca 300tona asvalta neka sica za pocetak:eek::
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
nocas se probijali do novosadske pijace po snegu i smrzavali u kolima do 10 cas jutros. hladan vetar -4 napolju ,pijaca nikakva pa smo robu skoro dali na poklon da nebi zavrsila na djubristu. posle neprospavanih skoro 40 sati jedva sam promrznut odspavao 3-4 sata .kad neide neide samo se jos iznerviram a jos gore ova pakost od snega neprestaje padati tako da je i pitanje kad cu sad imati sta raditi i zaraditi.
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
evo da krenem s losijim poslovima (odnosno dobrim za psa),
pa cu nastaviti s boljim...

danas ovom tatinom konju izvadio 15 krpelja, oda okolo, kurva se i evo sta je pokupio...
dsc02821c.jpg


dsc02836vx.jpg



pa smo onda malo uzivali, kobasica i kupus pod pekom za mene, a za zenu i djecu rostilj!
dsc02823b.jpg


dsc02826tn.jpg


dsc02834j.jpg


dsc02839x.jpg



a malkoc se i radilo, sredzujem si 100 godina staru lopatu za kruh koju je jos pokojni šukundjed napravio...
dsc02820bb.jpg


dsc02827vy.jpg


dsc02828i.jpg
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Danas fešta,jučer fešta,prekjučer fešta.Moram li još nešto reći? :icon_kidra::icon_kidra::icon_kidra: :icon_weed::icon_weed::icon_weed:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
blago se tebi, ja mogu jedino na sajam da me tamo izloze da plasim narod heheee
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Danas je bilo odmaranje i gosti popodne pa se malo raspricalo i kasnije malo na cugu s jednim novim kolegom:(nod):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
napala me neka viroza ,pilio drva jer se izišlo napiljeno ,sad odoh u krpe tamaniti virus:biggrin:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Danas je bio dobar dan-prodalo se nešto sadnoga krumpira pa se nešto zaradilo,platili se neki računi pa se nešto potrošilo,alllliiii-ostali smo u maleckom plusuuuu.A to je dobro.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
danas se mjenjal prednii branik na autu jer stari je dobil po nosu pa se vozilo po polju i išal glet ječam i nakraju rastavljanje bicikla i slijedi farbanje kroz par dana..
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Danas na poslu malo vise bilo setnje krpale se rupe po velesajmu napravio nekoliko kilometara jucer je bilo lakse(slika je od jucer) sad odmaranje i uzivanje:(happy):
[/IMG]
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
danas na poslu potpiso milion papira, sutra nam dolazi hrvatska akreditacijska agencija u laboratorije, popodne bio s majstorima koji mi na kuci stavljaju vodu, pa kasnije otisno na pivkana kod kuma koji je dosao iz rijeke malo na godisnji, a sad malo odmaram dok zena gleda turčine! :biggrin:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo se pogledala vremenska prognoza.I na temelju toga se donjela odluka šta se danas neće raditi.Neću saditi papriku.Jer se obećava tjedan dana ružnog vremena.Čisti šit(engleski znam samo jednu riječ,ali očito podobnu) :icon_mrgreen: Idem doktoru,pa onda u plastenik vezati špage.Nadam se da se neću predomisliti.

Koliko sam grešaka napravila dok sam ovo napisala,šest puta sam ispravljala.Kako mi je samo uspjelo.Ups,još jedan ispravak,napisala sam malo K na početku rečenice.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Evo se pogledala vremenska prognoza.I na temelju toga se donjela odluka šta se danas neće raditi.Neću saditi papriku.Jer se obećava tjedan dana ružnog vremena.Čisti šit(engleski znam samo jednu riječ,ali očito podobnu) :icon_mrgreen: Idem doktoru,pa onda u plastenik vezati špage.Nadam se da se neću predomisliti.

Koliko sam grešaka napravila dok sam ovo napisala,šest puta sam ispravljala.Kako mi je samo uspjelo.Ups,još jedan ispravak,napisala sam malo K na početku rečenice.
nemoj saditi papriku bar do sutra da neudari sneg dok nestignem i NS. :icon_pray: prosli put mi je bilo dosta smzavanja .:icon_hang: ovde pada kisa taman da izbacim luk napolje neka ga pere dosta sam i ja :icon_mrgreen:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma koja sadnja,sljedećih sedam dana niti psa neću puštati van,a kamo li da idem saditi.Pa gledam za čakovec opet najavljuju jutarnje temperature minus tri.A kad najave minus tri to onda obično biva minus pet,
Išla ja doktoru,kad ono radi popodne.Pa sam malo posjedila kod prijateljice,.u kući se smrzavam,zaštekal plamenik,već par dana elektronika zeza pomalo,sad se odlučila na generalni štrajk.Do podneva,dok ne dobijem pomoć ću sjediti u kaputu.Ja sam ko zmija-ne gibam se dok ne osvane sunce. ili dok se kuća ne ugrije.A bez grijanja je to jako teško.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh