• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Danas još savladao prehladu,sutra mogu laganini u Gudovac,dan onako bezveze
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Ono što je vrijedno pomena je da sam danas izbušio 400 rupa za voćnjaka , uslužno

I spakovao sam neke bolcnove koje sam dobio sa obrade na mome bagerčiću :icon_super:
 
T

traktorko

Guest
iščupao sa Rusom tridesetak panjeva ali PANJEVA , iskoristo ovo usrano vlažno vrijeme za to !!!:(think):
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
cupanje i spremanje luka. hvatam lepo vreme dok ova salauka od vremena nestigne.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
danas se slavil rockas ;)

482289_513299248716570_2136763117_n.jpg


526471_513334995379662_793366705_n.jpg
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Svi koji su danas bili na sajmu su se smrzli tresli smo se svi ko vibratori na durasel baterije:icon_rofl::icon_rofl: al meni nije ni najmanje zao upozno sam jos nekoliko novih ljudi i bilo nam je super tak da se lako malo izdrzi kad je ekipa odlicna:icon_super:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Svi koji su danas bili na sajmu su se smrzli tresli smo se svi ko vibratori na durasel baterije:icon_rofl::icon_rofl: al meni nije ni najmanje zao upozno sam jos nekoliko novih ljudi i bilo nam je super tak da se lako malo izdrzi kad je ekipa odlicna:icon_super:

Jel ti to reklamiraš vibratore ili durasel baterije:icon_mrgreen::icon_mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ako izuzmem hladnoču,jako ljepo proveden dan sa još boljom ekipom:icon_kidra::icon_kidra:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Da smo bar mogli kad bi se tak tresli kad treba sljive otrest bili bi idealni za taj posao:icon_rofl:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
To stoji još da smo tu trešnjavu mogli negdje upotrebiti bilo bi još bolje :icon_eyes:
:(y):bilo bi bolje da je ta trešnja negdje iskorištena...al oni koji su bili dobro obučeni njima je bilo super..a mi nek se tresemo:icon_lol:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kaje dečki,vidim da ste se svi sretno vratili kući.I mi smo se dobro dopeljali,jedino mi se suprug do kraja smrzel i odmah sam ga počela liječiti čajem i domačim kobasicama koje je jučer kupil.
Ajkula-ne veli se KOLOMPER nego KALAMPER.

Ja sam Beličanka
djevojčica Anka (Anka je samo zbog rime)
imam malo pole
svi me dečki vole.
V zimi bom i moža mela
ako prodam kalampera.
Kupite kalamper...

Malo se kitim tuđim perjem,to nisam napisala ja,nego moj tata,ali...

Farmervg,jedva čekam da zatopli pa se krene u polje,buš sadil,buš....
 
Posljednje uređivanje:
T

Todi

Guest
Prvo, pozdrav ekipi sa sajma,
ispalo je kao da ste mene čekali pa pobjegli kućama,:Kiss:
drugo, nije mi jasno kaj ste se tak jako tresli, a peć, ma ne peć, već pećurina vam bila iza leđa, ali nitko da zapali vatricu da grije i pokaže svoj potencijal...:drink::drink::icon_pidu:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Prvo, pozdrav ekipi sa sajma,
ispalo je kao da ste mene čekali pa pobjegli kućama,:Kiss:
drugo, nije mi jasno kaj ste se tak jako tresli, a peć, ma ne peć, već pećurina vam bila iza leđa, ali nitko da zapali vatricu da grije i pokaže svoj potencijal...:drink::drink::icon_pidu:

To pitaj domaćina kak je dočekal goste sve je rijeđe toćil a peč je imal samo za španciranje :icon_mrgreen:

JOHABICE NEBUUUUUUUUM NEBUUUUUUUUUUUUM I TOČKA :::::::::::::::::::::::::::::::::::
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Joj farmrervg koji si ti zločko,ma kaj zločko,zločestoča čista,tak si ko dečec u vrtiću-neću,neću i neću.Hvala bogu što si oženjen,pa će to sigurno supruga srediti,iako,ako i ženi tako govoriš i ne popuštaš,jadna li je,puste su joj bračne noći....:icon_weed::icon_weed::icon_weed::(giggle)::(giggle)::(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Joj farmrervg koji si ti zločko,ma kaj zločko,zločestoča čista,tak si ko dečec u vrtiću-neću,neću i neću.Hvala bogu što si oženjen,pa će to sigurno supruga srediti,iako,ako i ženi tako govoriš i ne popuštaš,jadna li je,puste su joj bračne noći....:icon_weed::icon_weed::icon_weed::(giggle)::(giggle)::(giggle)::(giggle)::(giggle):

Ovo je ranojutarnji niski udarac na moju muškost moram zato hitno demantirati ovu provokativnu izjavu nisu puste ispunjene su do kraja ja ništa ne propuštam slučaju tak ni to najljepše stvari u životu radim i po danu i po noći i nikad nedopuštam da je usamljena i nesretna :cool2::cool2:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh