• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Ja tu temu nesmijem više da posjećujem , inače ima da zagrizem monitor :p:
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
Svaka ce dat ako pitas na lijep nacin![/QUOTE]
A da probaš Anu pitat možda bi i ona dala da je lijepo zamoliš:cool2:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
došlo s prakse i išli malo orat ;)


313787_505524879494007_357779241_n.jpg
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Svaka ce dat ako pitas na lijep nacin!
A da probaš Anu pitat možda bi i ona dala da je lijepo zamoliš:cool2:[/QUOTE]

@Turopolec ma nemoj tako javno da moram odgovarat ti znas da sam ja fin i pristojan a kad cu pitat nadam se dobrom odgovoru:icon_rofl::icon_rofl:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
dobio sam isti ovakav plug možeš li mi rec stogod o njemu i kako te služi?

plug,moj stari kaze da nevalja ništa al ak ga znaš narihtat onda radi sve 5
mene služi super,vučem 2x12 s imt 533
 
T

traktorko

Guest
plug,moj stari kaze da nevalja ništa al ak ga znaš narihtat onda radi sve 5
mene služi super,vučem 2x12 s imt 533

znaš li možda proizvođača jer nemam pločicu na njemu znači 12 cola
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
to ti je OLT-ov plug....tino daj molim te izmjeri kolko je od pete prednje brazde pa do špica druge brazde...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
danas se malo slušalo o novim pravilima i propisima oko podnošenja zahtjeva i isplati poticaja,sve više i više papirologije,poslje podne se palio mali ferac nakon dugog sna,ma ljuta mašina ,reže od prve:cool2::cool2:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
danas našetavanje po varaždinu i to samo zbog jednog malog lagera..a poslije probna vožna sa traktorom i prednjim velikim gumama..uh baš je zakon bilo...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja sam danas malo sredivo makinu sta sam nedelju kupio malo ciscenje iznutra i malo kitanja izvana jos malo pobrusim i jos malo kita i farba gore i bit ce ko novi:(nod):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
danas se malo slušalo o novim pravilima i propisima oko podnošenja zahtjeva i isplati poticaja,sve više i više papirologije,poslje podne se palio mali ferac nakon dugog sna,ma ljuta mašina ,reže od prve:cool2::cool2:

I kod mene se danas malo slušalo,ali nešto drugo-slušao se radio.Pa čujem ja-na međimurskoj radio stanici jedan podravec si naručio pjesmu -"Veselo, veselo zagorci".
 
Z

zeleno zagorje

Guest
morti ti je to zagorski podravec, a kak se tebi pjesma svidjela
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
na praksi pral instruktoru auto,dosel doma ,s traktorom vadil komad mosta i odmaranje ;)


529936_505907916122370_1002811835_n.jpg
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
danas sam razbuco golfa 1. moj bivsi djedara 79god a jos zdrav. malo zet skrko lamelu i korpu kad vuce tonu u prikolici sa njim.malo da se ispregleda 3 god nije pipo nista odkad sam im prodo
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh