• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
evo ja cu sad u rumu na pijacu. posto je manja guzva a sutra sam zauzet pa nemogu ici
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
koji idealan dan za proljetno pospremanje,malo oko vočki,malo po dvoru,uspjelo me ždrijebe ugristi za ruku,dobro što mi krv bijesna pa nema nus pojava:icon_weed::icon_weed:,evo johabice ova slika samo za tebe,tu kod mene na tom mjestu uvijek potjeraju prve visibabe i baš mi se j..e za ove zaštitare okoliša ove su moje,

Uploaded with ImageShack.us,:icon_pidu::icon_pidu:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajkula,a jesi ovo na slici ti?Nekako mi sjena liči na tebe.:icon_weed::icon_weed::icon_weed:
Hvala za visibabe,baš su mi dobro došle da mi se namiri duša,danas smo sredili i drugi plastenik,folije su postavljene,zemlja se grije.naradili smo se ko,ko,ma ko konjeta,jedva sam večeru spremila.A u trečem imamo problem,nismo se sjetili napraviti jarak ljetos,pa sa strane ulazi voda,tek toliko da je zemlja mokra uz foliju pa se ne može raditi.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
kod kolege od jutra kolinje i prežderavanje a posije nešto malo oko traktora...nego johabice kaj kod vas još nema visibaba...kod mene su u punom cvatu još od četvrtka od kad se otopio sav snijeg....
 

maslačak

Član
Tu od
30 Lis 2011
Poruka
36
danas pilio drva na traktorsku pilu,smanjila se malo zaliha,montirao novu antenu,kupio nekakvu triplex,fiju 20 programa i više nego dovoljno,konačno sam uhvatio jabuku tv,popodne se malo čistila moja buksa ,pronašle se neke drangulije starije od 20 godina,ajmo forumaši tko se sijeća ove novčanice,

Uploaded with ImageShack.us,moglo se kupiti za nju dosta pive u ono doba

Ja se sjećam! Imamo dosta starih novčanica i neke su nam služile za igru. kakav je to doživlaj bio! :eek::
Ova mi je bila apsolutno najdraža:
 

Prilozi

  • 100 dinara.jpg
    100 dinara.jpg
    11.5 KB · Pregleda: 86

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
evo ja cu sad u rumu na pijacu. posto je manja guzva a sutra sam zauzet pa nemogu ici

Kakva je situacija , ima li prodaje
I zanima me peče li se prasad kod TOŠE , sutra idemo da drmnemo kilo za početak ja i kolega :drink:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Kakva je situacija , ima li prodaje
I zanima me peče li se prasad kod TOŠE , sutra idemo da drmnemo kilo za početak ja i kolega :drink:
e nisam stigao savorise da ti odgovorim. na brzaka smo bili obisli pijacu i smrzo sam se .udario hladan vetar samo sneg sto nije pao. ima pecenja svud mirise a koliko sam video jedan mtz je prodat bas kad sam prolazio .892 cini mi se oznaka. bas lep. imao sam neki smrtni slucaj sinoc mi javili pa sam tek sad stigao kuci.
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
mali plavi...
evo kad uhvatim vremena, staviti cu nosac sljakotuca na aparat za varenje, taj alat je samo za sljaku i to je to, gdje se vari, tu ce biti i sljakotuc! :)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ajkula,a jesi ovo na slici ti?Nekako mi sjena liči na tebe.:icon_weed::icon_weed::icon_weed:
Hvala za visibabe,baš su mi dobro došle da mi se namiri duša,danas smo sredili i drugi plastenik,folije su postavljene,zemlja se grije.naradili smo se ko,ko,ma ko konjeta,jedva sam večeru spremila.A u trečem imamo problem,nismo se sjetili napraviti jarak ljetos,pa sa strane ulazi voda,tek toliko da je zemlja mokra uz foliju pa se ne može raditi.

pa el si vidjela kolika je to sjena kao u Yetija,:icon_weed::icon_weed:,moram ovih dana malo nakopati tog šumskog bilja,imam doma vojnu navlaku od HV i JNA pa se budem kamuflirao ispred lugara dok kopam,samo da me ne zamjene za divlju svinju pa bude buuuum,:icon_weed:,danas prekrasan dan,nedelja,odmor malo se otišlo do tasta ,uglavnom ljenčarenje:drink::drink:
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
evo rastavio kucno kino koje je kcer neki dan naglo pojacala, cuo se prasak, pa se dimilo malo iz pojacala,
nista strasno, radi bez problema, ali moze ici do 70% snage i to je to,
a evo i slike sta je riknilo...

ovo su ispravni...
dsc02728yz.jpg


a ovo je eksplodiralo i spalilo izolaciju zica, to je i smrdilo i dimilo se...
dsc02729um.jpg


dsc02730x.jpg
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja sam danas lagano odmarao i uzivao ipak je nedelja pa treba malo odmorit a popodne malo iso pogledat za jedan auto i ja ko ja naravno kupio auto sad malo opet uzivat:(happy):
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
Ja sam danas lagano odmarao i uzivao ipak je nedelja pa treba malo odmorit a popodne malo iso pogledat za jedan auto i ja ko ja naravno kupio auto sad malo opet uzivat:(happy):

svaka ti dala poslije mene!!! :icon_pidu:
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
Ma daj ti jesti i piti j...em ti ja p...ku!:(rofl)::(rofl):
Svaka ce dat ako pitas na lijep nacin!

he, he, he...

ima i tu istine, sto bi rekli "kucaj i otvoriti ce ti se", he, he... :icon_super:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Bio u Rumi na vašaru , nema ta nema a mene je zanimala ovaj put samo prasetina i usput sam kupio nekih sitnica i reduktor za moju rotacionu kosačicu
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Ako ti imaš hrabrosti da postaviš slike one slanine ja nemam toliko
To izaziva velike nagone prema monitoru :icon_mrgreen:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
pošto je danas bio lijep i sunčan dan a fala bogu i jedna neradna nedjelja...odmaralo se i nabijala se kilometraža na biciklu...danas je bio pravi proljetni dan...dosta nam je več snijega i hlaadnog...
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
Ako ti imaš hrabrosti da postaviš slike one slanine ja nemam toliko
To izaziva velike nagone prema monitoru :icon_mrgreen:

he, he, he...

nemoj samo imati odnos s monitorom, he, he...

sala, sala...

ali mogu ti reci da je jedna slanina planila danas! :D:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh