• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja sam danas se malo pokrenuo s mrtve tocke dosta ljenjcarenja i nakon mijesec dana napokon zamijenio podizac stakla na autu onda krenuo s traktorom cistit dvoriste i problemi poceo cudno radit kad ono problem s diznom pa sam poludio i kupio sva tri nova uloska dizni i sad mali radi ko veliki kasnije malo do V. gorice ja i kum isli radit kupoprodajni ugovor za auto i ko po obicaju likovo to mi je bilo najdraze:icon_jook::drink:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Čuj Bučo ima nas koji smo mogli u Gorici isto popiti kakvo likovo nešta bi i platili...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Znam al kum je bio prodavac a ja sam se samo prikljucio likovu da sam ja trzio ja bi sigurno zvao na likovo kod nase konobarice:(nod): jos smo na putu doma ostali bez kocnica propiso zadnji kocioni pa je bilo veselo a snijeg je padao cesta uzas!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Naravno da ce bit sto prije to bolje budem nesto smislio pa da se zaletim sam jedan dan do Gorice pa da nesto popijemo i malo popricamo!
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
dopodne idealan dan za njonjanje,poslje podne sam hodao gore dolje na tavan,slagao sam antenu za jedan Tv ,ugradi ovo ono a ono ništa ,dok sam sve pobacao dodatke mali proradio,:mur::mur:,u kući je bilo malo vježbanja iz letenja,Kiki otvorio krletku i izašao sa curom na slobodu,dobro što nije mica maca bila u kući,ima zabranu prilaza pa su malo protegnuli krila
lijepe papigice:icon_weed:

nego Ajkula kaj ti imaš ciieli zološki vrt doma ?? hehe:(rofl)::(rofl)::(rofl):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja sam danas ujutro bio na sudu onda sam pokupio sestru i sestrica iz skole i s tetkom malo kafeniso kasnije malo cistio snijeg sta je pao s krova i sad malo uzivanja opet:eek::
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
lijepe papigice:icon_weed:

nego Ajkula kaj ti imaš ciieli zološki vrt doma ?? hehe:(rofl)::(rofl)::(rofl):
Ma mi volimo životinje,ali ove koje ne jedu ljude a i puno je djece pa još razlog više:(y)::(y):,oh danas krenule škare u orezivanje i čiščenje po voču,koja milina došlo malo topline:8)::8):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
danas je bome bilo lijepo sunčano i dosta toplo ali nešto opet najavljuju snijeg pa budemo vidli kaj bu...ma i kod mene ima živine kolko očeš ali se mali brat več zavoljel svega toga i opče mu se neda več igrati z njima nego onda ja znam malo trčat z psom kaj sa malo razgiba hehe i da im se prida bar malo pažnje...
 

aterik

Član
Tu od
15 Pro 2012
Poruka
169
napokon je i garaža došla na red... nevjerojatno je koliko se u tom prostoru nakupi krša kroz godinu...:s:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
napokon je i garaža došla na red... nevjerojatno je koliko se u tom prostoru nakupi krša kroz godinu...:s:

hehe ma kakvi godinu dana...kod nas se za mjesec dana nakupi tak kaj treba pospremat tjedan dana hehe
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja sam bio danas malo na terenu iso najprije do zagreba predat papire za poso i navodno bi trebo pocet cim direktor potpise papire pa malo do karlovca vratio knjige u knjiznicu onda sam malo posjetio konobarice i nekoliko kafana i ode dan sad uzivanje!
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
za spic za sljakac ti je najbolja vidijumka burgija za beton .odseces i navaris na cekic. ja sam danas remontovo gibnjeve na prikolici sto je renoviram. pojeli se sarafi i razlokale rupe na cauri gibnja pa sam morao od parcadi cevi biksnovati.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Jučer i danas se sređivali plastenici-dopeljalo se pet prikolica gnoja,koja je to zajebancija bila dok se tovarilo-traktor propadao do osovine-napred-nazad,muž je popizdio nakon treće prikolice,tri puta mu kibla otišla do kraja u zrak,a pileći gnoj se prosipao i po traktoru i po njemu.Ja sam na prokolici poravnavala,zapravo više gazila,ako me sada netko tko me pozna ne prepozna kada se sretnemo,to će biti zato što sam narasla,jer cijeli dan hodati po gnoju mora dati neke rezultate.Danas se to zaoralo,pa se rasijao kalcit,pa se rasijao mineralac,pa je to suprug zafrezao.Evo,sve je spremno za foliju.A onda za sadnju.Bem ti sadnju.Da mogu prespavati te dane i probuditi se kad sve bude posađeno.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
hehe nije imal sreče pa je dobil i malo gnoja po sebi...nego gdje vi nabavljete kalcij...čul sam da ima tu neka firma u m.središču al nemrem najti kak se zove...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
za spic za sljakac ti je najbolja vidijumka burgija za beton .odseces i navaris na cekic. ja sam danas remontovo gibnjeve na prikolici sto je renoviram. pojeli se sarafi i razlokale rupe na cauri gibnja pa sam morao od parcadi cevi biksnovati.

neznam baš kolik je vidija dobra za udaranje , koliko znam najbolje je vanjsku šalnu od ležaja ispraviti i od nje iskovati šljakamer
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh